Bahagian Pendaftaran dan Piawaian
Aras 5, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0380008000
Faks: 0388706856
Bil.NamaEmelTel
1.Puan Aidawati Binti Misdar
Pengarah • P(BPP)
aidawati.m@moe.gov.my6650
2.Puan Nur Zaireen Binti Baharudin
Setiausaha Pejabat • SUP
zaireen.b@moe.gov.my6651
Kaunter BPP
3.Cik Nalhailah Binti Abdullah (kaunter Ppts)
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (PENT)
nalhailah.a@moe.gov.my4818
4.Puan Nur Emielia Binti Mohd Zulkiflee (kaunter Ppts)
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
emielia.z@moe.gov.my4819
5.Cik Nik Nur Amirah Zafirah Binti Nik Anua (kaunter Ppts)
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
azafirah.anua@moe.gov.my4818
6.Cik Nurul Syamimi Binti Ramlee
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syamimi.ramlee@moe.gov.my4818
7.Cik Fezlina Atina Binti Mazlan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • KAUNTER PERTANYAAN STATUS PERMIT MENGAJAR
fezlina.mazlan@moe.gov.mysamb. 4051
Unit Piawaian
8.Puan Suliana Binti Sirajuddin
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
suliana.s@moe.gov.my6688
9.Dr. Noor Rosmawati Binti Yusuf
Ketua Penolong Pengarah • KPP
rosmawati.yusuf@moe.gov.my6675
10.Puan Suraya Hanim Binti Abdullah (penyelaras E-ipts)
Penolong Pengarah Kanan • PPK
surayahanim.a@moe.gov.my6660
11.Puan Halida Binti Mohd Zahari
Penolong Pengarah Kanan • PPK
halida.mzahari@moe.gov.my6655
12.Puan Mazlaine Binti Husain (penyelaras E-ipts)
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mazlaine.husain@moe.gov.my6665
13.Dr. Rokiah Binti Sulong
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (P)
rokiah.sulong@moe.gov.mysamb. 4658
14.Cik Anis Izzati Binti Che Aziz
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (P)
anis.cheaziz@moe.gov.my6652
15.Cik Nurul Ain Binti Md Isa (penyelaras E-ipts)
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (P)
ain.isa@moe.gov.my4660
16.Puan Siti Sarah Bt Abdullah Sanusi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
sarah.abdsanusi@moe.gov.my6689
17.Cik Nur Aisyah Binti Razani
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
naisyah.razani@moe.gov.my6689
18.Cik Azlina Binti Mokhtar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
azlina.mokhtar@moe.gov.my6656
Unit Pendaftaran
19.Encik Mohd Najib Bin Md Kasnan
Ketua Penolong Pengarah • KPP(D)
najib.kasnan@moe.gov.my6669
20.Puan Norzamzaliza Binti Che Husin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norzamzaliza@moe.gov.my6685
21.Puan Nadirah Binti Abd. Aziz
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nadirah.aziz@moe.gov.my6690
22.Puan Sitti Hajrah Binti Hj. Nganro
Penolong Pengarah • PP
hajrah.nganro@moe.gov.my6671
23.Encik Luqman Nurhakim Bin Jainon (cuti Sakit 25/2/19 Hingga 29/3/19
Penolong Pengarah • PP
luqmannurhakim.j@moe.gov.my6680
24.Cik Norazura Binti Mohd Ideris
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (D)
norazura.ideris@moe.gov.my4935
25.Cik Normazarina Binti Zakaria
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (D)
normazarina.z@moe.gov.mysamb. 4659
26.Puan Nurul Asyiqin Binti Amran
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (D)
nurulasyiqin.a@moe.gov.my 6652
27.Cik Nur Syaira Binti Abdullah
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (D)
syaira.abdullah@moe.gov.my6652
28.Puan Norazlina Hidawaty Binti Mohd Radzuan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (D)
hidawaty.radzuan@moe.gov.my6689
29.Puan Suraya Binti Pilus
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
suraya.pilus@moe.gov.my6687
Sub-Unit Permit Mengajar
30.Puan Rozunaizah Binti Jafar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (D)
zunaizah.jafar@moe.gov.my6647
31.Cik Nurul Faqeha Bt Nasir
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nfaqeha.nasir@moe.gov.my6647
32.Puan Nur Zarifah Lyana Binti Rozlan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nzafirah.rozlan@moe.gov.my6647
33.Cik Siti Noratiqah Binti Mohamad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
noratiqah.m@moe.gov.my6647
34.Cik Nur Hidayah Binti Mohamed
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
hidayah.mohamed@moe.gov.my6647
35.Cik Noor Fadhilah Binti Fitriadi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
fadhilah.fitri@moe.gov.my6647
36.Puan Noraini Binti Mohd Ali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
noraini.a@moe.gov.my6647
37.Puan Nurul Naquiah Binti Rahmat
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
naquiah.rahmat@moe.gov.my6647
Unit Kolej Swasta
38.Puan Nooriza Binti Ibrahim
Ketua Penolong Pengarah • KPP
nooriza.ibrahim@moe.gov.my6657
39.Cik Nor Haznieda Binti Mohd Jaki
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norhaznieda.jaki@moe.gov.my6678
40.Puan Azura Binti Alus
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azura.alus@moe.gov.my6094
41.Puan Luqluq Binti Jamaludin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
luqluq.jamaludin@moe.gov.my 6679
42.Encik Mior Amran Noor Bin Mior Ahmad Noor
Penolong Pengarah Kanan • PPK
amran.ahmadnoor@moe.gov.my6683
43.Encik Mohd Nafiz Bin Mohd Nazly
Penolong Pengarah • PP
nafiz.nazly@moe.gov.my6666
44.Cik Nurul Nadiah Binti Mamat
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (K)
nadiah.mamat@moe.gov.my6676
45.Puan Nurzulia Binti Ngah@jusoh
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (K)
nurzulia.ngah@moe.gov.my4664
46.Cik Nurazra Binti Robaai
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (K)
nurazra.robaai@moe.gov.my6689
47.Cik Nurfatanazirah Binti Saad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (K)
fatanazirah.saad@moe.gov.my6689
48.Cik Nor Hidayat Binti Abdullah
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (K)
norhidayat.a@moe.gov.my4665
49.Puan Nur Syifa Auliya Binti Shafie
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (K)
syifauliya.s@moe.gov.my4661
50.Cik Nur Atikah Binti Norman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
natikah.norman@moe.gov.my6668
51.Encik Norazeli Bin Poniman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
norazeli.poniman@moe.gov.my6667
Unit Universiti Swasta
52.Encik Razeman Bin Kamarulzaman
Ketua Penolong Pengarah • KPP(U)
razeman.kz@moe.gov.my6670
53.Puan Nurul Fadhlun Binti Awang
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurulfadhlun.awg@moe.gov.my6654
54.Encik Muhammad Muizz Bin Mohd Nawawi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
muizz.nawawi@moe.gov.my6684
55.Puan Nor Rashidah Binti Bahar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norashidah.bahar@moe.gov.my6659
56.Encik Sukhminder Singh Olikh
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sukhminder@moe.gov.my6686
57.Puan Husnul Azhan Binti Mohamed (cuti Kurantin Mulai 12/3 Hingga 15/3)
Penolong Pengarah • PP
husnulazhan@moe.gov.my6664
58.Puan Rosmini Binti Abu Bakar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (U)
rosminiab@moe.gov.my4935
59.Cik Nurul Nadiah Binti A. Noar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (U)
nnadiah.anoar@moe.gov.my 6652
60.Puan Siti Nashwa Binti Mohamad Poad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (UU)
nashwa.poad@moe.gov.my4935
61.Cik Nor Sazwana Binti Sumairi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (UU)
sazwana.sumairi@moe.gov.my4935
62.Cik Laura Shahirah Binti Abd Razak
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (UU)
shahirah.razak@moe.gov.my6652
63.Cik Noor Farhana Binti Hasan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (UU)
farhana.hasan@moe.gov.mysamb. 6673
64.Cik Intan Syahieda Binti Azli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syahieda.azli@moe.gov.my6689
65.Cik Siti Hasniza Binti Baharudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
sitihasniza.b@moe.gov.my6674
66.Cik Siti Hajar Binti Mohamad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
shajar.mohamad@moe.gov.my4935
Unit Ekspatriat
67.Puan Nur Eswani Binti Darus
Ketua Penolong Pengarah • KPP
eswani@moe.gov.my6649
68.Puan Nur Hairunnisa Binti Kamarudin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurhairunnisa.k@moe.gov.my6663
69.Encik Mohamad Hafiz Bin Hasbi
Penolong Pengarah • PP
hafiz.hasbi@moe.gov.my6641
70.Puan Nurnadia Binti Nasrudin
Penolong Pengarah • PP
nadia.nasrudin@moe.gov.my6653
71.Puan Azrina Binti Zolkifli
Penolong Pengarah • PP
azrina.zolkifli@moe.gov.my6805
72.Cik Nur Atikah Binti Yaakub
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (E)
atikah.yaakub@moe.gov.my samb. 4662
73.Puan Nur Hanis Binti Hamzah
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (E)
nurhanis.hamzah@moe.gov.mysamb. 4666
74.Puan Nur Ain Binti Anuar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
ain.anuar@moe.gov.my4935
75.Cik Siti Khairani Binti Mohd Zahid
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
sitikhairani.mz@moe.gov.my6681
76.Encik Mohd Hanafi Bin Ramly
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
hanafi.ramly@moe.gov.my6645
Unit Pentadbiran
77.Puan Fazliza Famy Binti Alias
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT
fazliza.alias@moe.gov.my6644
78.Puan Sabariah Binti Abdul Jabar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
sabariah.jabar@moe.gov.my6643
79.Puan Nur Ashikin Binti Mansor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT/PO
nurashikin.m@moe.gov.my6661
80.Puan Sharifah Azura Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
sharifah.ismail@moe.gov.my6642
81.Cik Sharifah Najwa Bt Syed Mohamed Nasir
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
shnajwa.smnasir@moe.gov.my4667
82.Encik Mohd. Khairul Anuar Bin Menhat
Pembantu Operasi • PO
mkhairulanuar.m@moe.gov.my6646
83.Encik Mohd Haffiz Bin Mohd Maryon
Pembantu Operasi • P/O
haffiz.maryon@moe.gov.my4938
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.