Bahagian Pendaftaran dan Piawaian
Aras 5, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0380008000
Faks: 0388706856
Bil.NamaEmelTel
1.Puan Aidawati Binti Misdar
Pengarah • P(BPP)
aidawati.m@moe.gov.my6650
2.Puan Nur Zaireen Binti Baharudin
Setiausaha Pejabat • SUP
zaireen.b@moe.gov.my6651
Kaunter BPP
3.Cik Nalhailah Binti Abdullah (kaunter Ppts)
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (PENT)
nalhailah.a@moe.gov.my4818
4.Puan Nur Emielia Binti Mohd Zulkiflee (kaunter Ppts)
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
emielia.z@moe.gov.my4819
5.Cik Nik Nur Amirah Zafirah Binti Nik Anua (kaunter Ppts)
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
azafirah.anua@moe.gov.my4818
6.Cik Fezlina Atina Binti Mazlan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • KAUNTER PERTANYAAN STATUS PERMIT MENGAJAR
fezlina.mazlan@moe.gov.mysamb. 4051
Unit Piawaian
7.Puan Suliana Binti Sirajuddin
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
suliana.s@moe.gov.my6688
8.Dr. Noor Rosmawati Binti Yusuf
Ketua Penolong Pengarah • KPP
rosmawati.yusuf@moe.gov.my6675
9.Puan Suraya Hanim Binti Abdullah (penyelaras E-ipts)
Penolong Pengarah Kanan • PPK
surayahanim.a@moe.gov.my6660
10.Puan Halida Binti Mohd Zahari
Penolong Pengarah Kanan • PPK
halida.mzahari@moe.gov.my6655
11.Puan Mazlaine Binti Husain (penyelaras E-ipts)
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mazlaine.husain@moe.gov.my6665
12.Dr. Rokiah Binti Sulong
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (P)
rokiah.sulong@moe.gov.mysamb. 4658
13.Cik Anis Izzati Binti Che Aziz
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (P)
anis.cheaziz@moe.gov.my6652
14.Cik Nurul Ain Binti Md Isa (penyelaras E-ipts)
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (P)
ain.isa@moe.gov.my4660
15.Puan Siti Sarah Bt Abdullah Sanusi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
sarah.abdsanusi@moe.gov.my6689
16.Cik Nur Aisyah Binti Razani
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
naisyah.razani@moe.gov.my6689
17.Cik Azlina Binti Mokhtar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
azlina.mokhtar@moe.gov.my6656
Unit Pendaftaran
18.Encik Mohd Najib Bin Md Kasnan
Ketua Penolong Pengarah • KPP(D)
najib.kasnan@moe.gov.my6669
19.Puan Norzamzaliza Binti Che Husin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norzamzaliza@moe.gov.my6685
20.Puan Nadirah Binti Abd. Aziz
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nadirah.aziz@moe.gov.my6690
21.Puan Sitti Hajrah Binti Hj. Nganro
Penolong Pengarah • PP
hajrah.nganro@moe.gov.my6671
22.Encik Luqman Nurhakim Bin Jainon
Penolong Pengarah • PP
luqmannurhakim.j@moe.gov.my6680
23.Cik Norazura Binti Mohd Ideris
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (D)
norazura.ideris@moe.gov.my4935
24.Cik Normazarina Binti Zakaria
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (D)
normazarina.z@moe.gov.mysamb. 4659
25.Puan Nurul Asyiqin Binti Amran
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (D)
nurulasyiqin.a@moe.gov.my 6652
26.Cik Nur Syaira Binti Abdullah
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (D)
syaira.abdullah@moe.gov.my6652
27.Puan Suraya Binti Pilus
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
suraya.pilus@moe.gov.my6687
Sub-Unit Permit Mengajar
28.Puan Rozunaizah Binti Jafar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (D)
zunaizah.jafar@moe.gov.my6647
29.Puan Nik Nurul Nadhirah Bt Mohd Zuhdi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nadhirah.mzuhdi@moe.gov.my6647
30.Cik Nurul Faqeha Bt Nasir
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nfaqeha.nasir@moe.gov.my6647
31.Puan Nur Zarifah Lyana Binti Rozlan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nzafirah.rozlan@moe.gov.my6647
32.Cik Siti Noratiqah Binti Mohamad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
noratiqah.m@moe.gov.my6647
33.Cik Nur Hidayah Binti Mohamed
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
hidayah.mohamed@moe.gov.my6647
34.Cik Noor Fadhilah Binti Fitriadi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
fadhilah.fitri@moe.gov.my6647
35.Puan Noraini Binti Mohd Ali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
noraini.a@moe.gov.my6647
36.Puan Nurul Naquiah Binti Rahmat
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
naquiah.rahmat@moe.gov.my6647
Unit Kolej Swasta
37.Puan Nooriza Binti Ibrahim
Ketua Penolong Pengarah • KPP
nooriza.ibrahim@moe.gov.my6657
38.Cik Nor Haznieda Binti Mohd Jaki
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norhaznieda.jaki@moe.gov.my6678
39.Puan Azura Binti Alus
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azura.alus@moe.gov.my6094
40.Puan Luqluq Binti Jamaludin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
luqluq.jamaludin@moe.gov.my 6679
41.Encik Mior Amran Noor Bin Mior Ahmad Noor
Penolong Pengarah Kanan • PPK
amran.ahmadnoor@moe.gov.my6683
42.Encik Mohd Nafiz Bin Mohd Nazly
Penolong Pengarah • PP
nafiz.nazly@moe.gov.my6666
43.Cik Nurul Nadiah Binti Mamat
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (K)
nadiah.mamat@moe.gov.my6676
44.Puan Nurzulia Binti Ngah@jusoh (cuti Bersalin)
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (K)
nurzulia.ngah@moe.gov.my4664
45.Cik Nurazra Binti Robaai
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (K)
nurazra.robaai@moe.gov.my6689
46.Cik Nurfatanazirah Binti Saad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (K)
fatanazirah.saad@moe.gov.my6689
47.Cik Nor Hidayat Binti Abdullah
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (K)
norhidayat.a@moe.gov.my4665
48.Puan Nur Syifa Auliya Binti Shafie
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (K)
syifauliya.s@moe.gov.my4661
49.Cik Nur Atikah Binti Norman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
natikah.norman@moe.gov.my6668
Unit Universiti Swasta
50.Encik Razeman Bin Kamarulzaman
Ketua Penolong Pengarah • KPP(U)
razeman.kz@moe.gov.my6670
51.Puan Nurul Fadhlun Binti Awang
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurulfadhlun.awg@moe.gov.my6654
52.Encik Muhammad Muizz Bin Mohd Nawawi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
muizz.nawawi@moe.gov.my6684
53.Puan Nor Rashidah Binti Bahar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norashidah.bahar@moe.gov.my6659
54.Encik Sukhminder Singh Olikh
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sukhminder@moe.gov.my6686
55.Puan Husnul Azhan Binti Mohamed
Penolong Pengarah • PP
husnulazhan@moe.gov.my6664
56.Puan Rosmini Binti Abu Bakar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (U)
rosminiab@moe.gov.my4935
57.Cik Nurul Nadiah Binti A. Noar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (U)
nnadiah.anoar@moe.gov.my 6652
58.Puan Siti Nashwa Binti Mohamad Poad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (UU)
nashwa.poad@moe.gov.my4935
59.Cik Nor Sazwana Binti Sumairi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (UU)
sazwana.sumairi@moe.gov.my4935
60.Cik Laura Shahirah Binti Abd Razak
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (UU)
shahirah.razak@moe.gov.my4935
61.Cik Intan Syahieda Binti Azli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syahieda.azli@moe.gov.my6689
62.Cik Siti Hasniza Binti Baharudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
sitihasniza.b@moe.gov.my6674
Unit Ekspatriat
63.Encik Alexander Larry Aloysius
Ketua Penolong Pengarah • KPP
alexander@moe.gov.my6649
64.Puan Nur Hairunnisa Binti Kamarudin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurhairunnisa.k@moe.gov.my6663
65.Encik Mohamad Hafiz Bin Hasbi
Penolong Pengarah • PP
hafiz.hasbi@moe.gov.my6641
66.Puan Nurnadia Binti Nasrudin
Penolong Pengarah • PP
nadia.nasrudin@moe.gov.my6653
67.Puan Azrina Binti Zolkifli
Penolong Pengarah • PP
azrina.zolkifli@moe.gov.my6805
68.Cik Nur Atikah Binti Yaakub
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (E)
atikah.yaakub@moe.gov.my samb. 4662
69.Puan Nur Hanis Binti Hamzah
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (E)
nurhanis.hamzah@moe.gov.mysamb. 4666
70.Puan Nur Ain Binti Anuar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
ain.anuar@moe.gov.my4935
71.Cik Siti Khairani Binti Mohd Zahid
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
sitikhairani.mz@moe.gov.my6681
72.Encik Mohd Hanafi Bin Ramly
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
hanafi.ramly@moe.gov.my6645
Unit Pentadbiran
73.Cik Noor Farhana Binti Hasan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP (PENT)
farhana.hasan@moe.gov.mysamb. 6673
74.Puan Fazliza Famy Binti Alias
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT
fazliza.alias@moe.gov.my6644
75.Puan Sabariah Binti Abdul Jabar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
sabariah.jabar@moe.gov.my6643
76.Encik Nizar Bin Alias
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
nizar.alias@moe.gov.my6642
77.Puan Nur Ashikin Binti Mansor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT/PO
nurashikin.m@moe.gov.my6661
78.Puan Syamimi Aina Bt. Mohd Shukri
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syamimiaina.ms@moe.gov.my4936
79.Cik Sharifah Najwa Bt Syed Mohamed Nasir
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
shnajwa.smnasir@moe.gov.my4667
80.Encik Mohd. Khairul Anuar Bin Menhat
Pembantu Operasi • PO
mkhairulanuar.m@moe.gov.my6646
81.Encik Mohd Haffiz Bin Mohd Maryon
Pembantu Operasi • P/O
haffiz.maryon@moe.gov.my4938
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.