Bahagian Penguatkuasaan dan Inspektorat
Aras 5, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706781
Faks: 0388706865
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Puan Norhazimah Binti Che Hassan
Pengarah • P(BPI)
norhazimah@moe.gov.my6780
2.Puan Dalilah Nazirah Binti Darji
Setiausaha Pejabat • SUP
dalilah.darji@moe.gov.my6781
Unit Penyeliaan Dan Pemantauan
3.Encik Mohd Ruzeiny Bin Kamaruzzaman
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
ruzeiny.kz@moe.gov.my6995
4.Puan Zunainah Binti Abu
Ketua Penolong Pengarah • KPP
zunainah.abu@moe.gov.my6918
5.Puan Siti Yuhana Binti Abdullah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sitiyuhana@moe.gov.my6105
6.Encik Mohamad Hafiz Bin Abd Rahman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mohamadhafiz.r@moe.gov.my6990
7.Puan Wan Norhidayah Binti Wan Mohamed Noor
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norhidayah.noor@moe.gov.my6797
8.Encik Faizal Bin Ayob
Penolong Pengarah Kanan • PPK
faizal.ayob@moe.gov.my4674
9.Encik Ahmad Shauqi Bin Abu Kashim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
shauqi.kashim@moe.gov.my6993
10.Puan Norsyila Binti Rashid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norsyila.rashid@moe.gov.my6793
11.Puan Rohaida Binti Ismail
Penolong Pengarah Kanan • PPK
rohaida.i@moe.gov.my6999
12.Encik Mohd Adib Bin Mohd Aripuddin
Penolong Pengarah • PP(PSH)
adib.aripuddin@moe.gov.my4676
13.Cik Nurhuda Binti Abdul Rahim
Penolong Pengarah • PP(PSH)
nurhuda.rahim@moe.gov.my6988
14.Puan Siti Khairil Ainu Binti Khairuddin
Penolong Pengarah • PP(PSH)
ainu.khairuddin@moe.gov.my4678
15.Encik Mohd Khairul Aqram Bin Mohd Zawawi
Penolong Pengarah • PP(PSH)
khairulaqram.mz@moe.gov.my6791
16.Encik Mohd Zahiruddin Bin Husin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
zahiruddin.husin@moe.gov.my4680
17.Cik Ummu Maghfirah Binti Bahari
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
maghfirah.bahari@moe.gov.my4676
18.Puan Noor Liana Binti Musa
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nliana.musa@moe.gov.my4677
Unit Aduan Dan Pemeriksaan
19.Puan Noor Hasniza Binti Mat Salleh
Ketua Penolong Pengarah • KPP
noorhasniza.ms@moe.gov.my6782
20.Puan Nur Amalina Binti Montel
Penolong Pengarah Kanan • PPK
amalina.montel@moe.gov.my6787
21.Puan Nur Hasni Binti Marzuki
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hasni.marzuki@moe.gov.my6799
22.Puan Rosenita Binti Yob
Penolong Pengarah Kanan • PPK
rosenita.yob@moe.gov.my6106
23.Puan Rohaila Binti Mohd Radi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
rohaila.mradi@moe.gov.my6997
24.Puan Rozana Binti Abdullah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
rozana.abdullah@moe.gov.my6798
25.Encik Ahmad Qusyairi Bin Ahmad Khairiri
Penolong Pengarah Kanan • PPK
qusyairi@moe.gov.my6795
26.Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK
4674
27.Encik Ahmad Zuhaidy Bin Muhammad
Penolong Pengarah • PP
zuhaidy.muhammad@moe.gov.my5257
28.Puan Khairunnisa Binti Salleh
Penolong Pengarah • PP
khairunnisa.s@moe.gov.my6779
29.Encik Mohamed Afiq Bin Mohamed Fuad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
afiq.fuad@moe.gov.my4681
30.Cik Maizatul Hashimah Binti Yusof
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
mhashimah.yusof@moe.gov.my6000
31.Cik Siti Zurhajar Binti Baharom
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
zurhajar.baharom@moe.gov.my4682
32.Cik Catherina Audrey Anak Kedit
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
catherina@moe.gov.my4678
Unit Khidmat Bantuan Pelanggan
33.Puan Idasuzana Binti Idris
Ketua Penolong Pengarah • KPP
idasuzana.idris@moe.gov.my6783
34.Puan Siti Nur Ainaa Binti Azman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurainaa.azman@moe.gov.my6796
35.Puan Siti Nurhidayah Binti Shahadan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hidayah.shahadan@moe.gov.my6986
36.Puan Ros Hana Binti Ariffin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
roshana.ariffin@moe.gov.my6987
37.Puan Nor Hazlinda Binti Abd. Rahman
Penolong Pengarah • PP
hazlinda.r@moe.gov.my6792
38.Encik Nik Sharolbahri Bin Nik Rani
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP PSH
sharolbahri.rani@moe.gov.my6103
39.Encik Muhd Khairul Syazwan Bin Kadir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
ksyazwan.kadir@moe.gov.my4826
40.Cik Nurfarhana Idayu Binti Ab Bakar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nurfarhana.bakar@moe.gov.my4825
41.Cik Diyana Amalina Binti Ahmad Naawi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
amalina.naawi@moe.gov.my4825
42.Cik Norfarhana Binti Rasimon
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nfarhana.rasimon@moe.gov.my4825
43.Cik Aqilah Binti Mohamad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
aqilah.mohamad@moe.gov.my4673
Unit Pentadbiran
44.Puan Ummi Lina Syazwani Binti Mohamed
Penolong Pengarah • PP(PSH)
lina.mohamed@moe.gov.my4683
45.Puan Azalina Binti Mat Desa
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT
azalina.matdesa@moe.gov.my6989
46.Encik Mohd Idzham Bin Mohamad Fadzil
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
idzham.fadzil@moe.gov.my6589
47.Puan Norshahida Binti Mohd Ariff
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
norshahida.ariff@moe.gov.my6996
48.Puan Noor Azurah Binti Sahak
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
azura.sahak@moe.gov.my4947
49.Puan Norasiah Binti Mohd Basri
Pembantu Operasi • PO
norasiah.basri@moe.gov.my4679
50.Cik Zainah Zaini Binti Zainol
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
zainah.zainol@moe.gov.my6991
51.Encik Roslan Bin Mohamad Supian
Pemandu • R3
roslan.supian@moe.gov.my4672
52.Cik Nur Nadhirah Binti Zakaria
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nadhirah.zakaria@moe.gov.my6992
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.