Bahagian Governan IPTS
Aras 8, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706861
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.
Pengarah • P(BGS)
6740
2.Encik Mohamad Hanif Bin Said
Setiausaha Pejabat • SUP
mhanif.said@moe.gov.my6741
Unit Projek Khas
3.Dr. Siti Nor Afzan Binti Buyadi
Ketua Penolong Pengarah • KPP (G) K
norafzan.buyadi@moe.gov.my6743
4.Encik Shainth @ Shanth A/l Subramaniam
Penolong Pengarah Kanan • PPK(G)K1
shainth@moe.gov.my6102
5.Puan Nora Binti Razali
Penolong Pengarah Kanan • PPK(G)K2
nora.razali@moe.gov.my6737
6.
Penolong Pengarah Kanan • PPK(G)K3
6746
7.Puan Norshakira Binti Anuar Musadad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
shakira.anuar@moe.gov.my6742
8.Encik Shahril Aizat Bin Ahmad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
shahrilaizat.a@moe.gov.my4547
9.Puan Malina Binti Ahmad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
malina.ahmad@moe.gov.my4530
10.Puan Nur Syazwana Binti Hussain
Pembantu Tadbir (SPS)
syazwana.hussain@moe.gov.my4529
Unit Perancangan Dasar
11.Puan Yogitha A/p V. Muniandy
Ketua Penolong Pengarah • KPP(G)D
yogitha.muniandy@moe.gov.my6750
12.Puan Farizah Binti Sufar
Penolong Pengarah Kanan • PPK(G)D1
farizah.sufar@moe.gov.my6745
13.Cik Ragini A/p Ganesan
Penolong Pengarah Kanan • PPK(G)D2
ragini.ganesan@moe.gov.my6744
14.Cik Bertha Trissan Petrus
Penolong Pengarah • PP(G)D1
bertha@moe.gov.my6738
15.Cik Wan Suriyati Binti Wan Zin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
suriyati.zin@moe.gov.my4546
16.Cik Nor Hamizah Binti Mat Agil
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
norhamizah.agil@moe.gov.my4542
17.Puan Hasnah Binti Ismail
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
hasnah.ismail@moe.gov.my4544
18.Cik Siti Nor Auninajwa Binti Zabidi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
auninajwa.zabidi@moe.gov.my4545
Unit Pentadbiran
19.Puan Nor Haniza Binti Abdul Latiff
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT
haniza.abdlatiff@moe.gov.my6749
20.Puan Norwahida Binti Shuib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(G)1
wahida.shuib@moe.gov.my6748
21.Puan Siti Noor Binti Yasok
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(G)2
sitinoor.yasok@moe.gov.my5426
22.Encik Amir Nur Hidayat Bin Abdul Rahman
Pembantu Operasi • PO
hidayat.abrahman@moe.gov.my4527
23.Puan Audrey Anak Amos
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
audrey.amos@moe.gov.my5468
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.