Bahagian Pengurusan Kemasukan Pelajar
Aras 4, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388708200
Faks: 0388706864
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
PEJABAT PENGARAH
1.Puan Mazula Binti Sabudin
Pengarah • P(BPKP)
mazula@moe.gov.my6760
2.Puan Suhaila Binti Sharif
Setiausaha Pejabat • PA PENGARAH(BPKP)
suhaila.sharif@moe.gov.my6761
3.Encik Mohd Khairul Bin Hasan
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PTMK(K)(BPKP)
khairul.hasan@moe.gov.my6775
4.Encik Ahmad Hamidi Bin Mohamed
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PTMK(A)(BPKP)
ahmadhamidi@moe.gov.my6763
5.Encik Mohd Hairi Bin Abd Ghani
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(A)1(BPKP)
hairi.ghani@moe.gov.my6774
6.Encik Noorazuan Bin Zawawi
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(A)2(BPKP)
noorazuan.zawawi@moe.gov.my6758
7.Encik Hazimi Bin Zakaria
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(K)1 (BPKP)
hazimi.zakaria@moe.gov.my6757
8.Encik Raffiq Bin Othman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(K)2(BPKP)
raffiq.othman@moe.gov.my6756
9.Encik Mohd. Fauzi Bin Abu Bakar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(BPKP)
fauzi.abubakar@moe.gov.my6762
UNIT PENTADBIRAN
10.Puan Noor Chaya Binti Kader
Ketua Penolong Pengarah • KPP(P)(BPKP)
noorchaya.kader@moe.gov.my6752
11.Encik Mohd Sapuwan Bin Abu Bakar
Penolong Pengarah Kanan • PPK(P)BPKP
sapuwan.bakar@moe.gov.my6753
12.Cik Azmira Binti Md.ismail
Penolong Pegawai Tadbir Sambilan • PP(P)BPKP)
azmira.ismail@moe.gov.my6607
13.Encik Mohd Nomisbahudin Bin Mohd Zin
Penolong Pegawai Tadbir Sambilan • PP(P)BPKP
nomisbahudin.zin@moe.gov.my4890
14.Encik Muhammad Arif Bin Che Hashim
Penolong Pegawai Tadbir Sambilan • PP(P)BPKP
arif.hashim@moe.gov.my8200
15.Encik Muhamad Hilman Bin Hassan
Penolong Pegawai Tadbir Sambilan • P.PEG(P)BPKP
hilman.hassan@moe.gov.my4691
16.Encik Abd Aziz Bin Sidek
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(BPKP)
abdaziz.sidek@moe.gov.my6759
17.Puan Nurul Ain Binti Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P)1(BPKP)
nurulain.ahmad@moe.gov.my6771
18.Cik Noraini Binti Yahya
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P)2(BPKP)
aini.yahya@moe.gov.my6765
19.Encik Zarani Bin Rahmat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(Q)BPKP
zarani.rahmat@moe.gov.my6769
20.Puan Masnah Binti Khamis
Pembantu Operasi • PO(BPKP)
masnah.khamis@moe.gov.my4693
UNIT KEMASUKAN PROGRAM (SPM/STPM/TEVT & ILKA SETARAF)
21.Puan Amra Binti Othman
Penolong Pengarah Kanan • PPK(A)1(BPKP)
amra.othman@moe.gov.my6751
22.Puan Noorizam Azira Binti Ridzwan
Penolong Pengarah Kanan • PPK(A)2(BPKP)
azira.ridzwan@moe.gov.my6773
23.Cik Aribah Shakimah Binti Ahmad Shakri
Penolong Pengarah Kanan • PPK(K)(BPKP)
aribah.shakri@moe.gov.my6854
24.Puan Siti Noor Balqis Binti Rahmat
Penolong Pegawai Tadbir Sambilan • PP(A)BPKP
balqis.rahmat@moe.gov.my6851
25.Cik Nor Farah Emalia Binti A.bakar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)1(BPKP)
emalia.bakar@moe.gov.my6768
26.Encik Mohamad Khuzairi Bin Ahmad Suhaime
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)2(BPKP)
khuzairi.suhaime@moe.gov.my6121
27.Puan Noorain Binti Mohammad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)3(BPKP)
noorain.mohammad@moe.gov.my6764
28.Cik Halimatus Sa'diah Binti Salleh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)4(BPKP)
sadiah.salleh@moe.gov.my6598
29.Puan Siti Halimah Binti Jamhari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)(BPKP)
halimah.jamhari@moe.gov.my6612
UNIT PROMOSI
30.Puan Rahaidah Binti Abd. Rahim
Ketua Penolong Pengarah • KPP(H)BPKP
rahaidah.rahim@moe.gov.my6004
31.Puan Nurulhudda Binti Arshad
Penolong Pengarah Kanan • PP(H)BPKP
nurul.hudda@moe.gov.my6829
32.Encik Mohammad Shahrul Bin Ibrahim
Penolong Pegawai Tadbir Sambilan • PP(H)BPKP
shahrul.ibrahim@moe.gov.my6776
33.Encik Muhammad Ehsan Bin Mohd Radzi
Penolong Pegawai Tadbir Sambilan • PP(H)BPKP
ehsan.radzi@moe.gov.my8200
34.Encik Ahmad Fathi Bin Yahaya
Penolong Pegawai Tadbir Sambilan • PSH(H)(BPKP)
fathi.yahaya@moe.gov.my8200
35.Cik Nur Balqis Binti Yahya
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP(H)(BPKP)
nbalqis.yahya@moe.gov.my8200
36.Encik Luqman Bin Mohammad Nazzeri
Pegawai Tadbir (SPS) • PP(H)(BPKP)
luqman.nazzeri@mohe.gov.my8200
37.Encik Mohd Safien Bin Jaafar
Penolong Pegawai Tadbir Sambilan • P.PEG(H)BPKP
safien.jaafar@moe.gov.my6767
38.Encik Amirul Hafiz Bin Amaran
Penolong Pegawai Tadbir Sambilan • PSH(H)(BPKP)
amirul.amaran@moe.gov.my8200
39.Encik Abd Muthalib Bin Abu Bakar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(H)BPKP
muthalib.bakar@moe.gov.my6482
40.Encik Mohd Iqbal Bin Kamarul Zaman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(H)(BPKP)
miqbal.zaman@moe.gov.my8200
41.Encik Syahrul Hanif Bin Zulkefli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(H)(BPKP)
hanif.zulkefli@moe.gov.my6754
42.Puan Nur Amalina Binti Azizan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(H)(BPKP)
amalina.azizan@moe.gov.my8200
43.Cik Nor Syahirah Binti Mohamad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(H)(BPKP)
syahirah.mohamad@moe.gov.my8200
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.