Bahagian Pengurusan Kemasukan Pelajar
Aras 4, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388708200
Faks: 0388706864
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
PEJABAT PENGARAH
1.Puan Mazula Binti Sabudin
Pengarah • P(BPKP)
mazula@moe.gov.my6760
2.Puan Suhaila Binti Sharif
Setiausaha Pejabat • PA PENGARAH(BPKP)
suhaila.sharif@moe.gov.my6761
UNIT KEMASUKAN PROGRAM LEPASAN SPM/STPM SETARAF
3.Encik Mohd Adiel Azhar Bin Harun
Ketua Penolong Pengarah • KPP(A)BPKP
adiel.harun@moe.gov.my6772
4.Cik Aribah Shakimah Binti Ahmad Shakri
Penolong Pengarah Kanan • PPK(K)(BPKP)
aribah.shakri@moe.gov.my6854
5.Puan Noorizam Azira Binti Ridzwan
Penolong Pengarah Kanan • PPK(A)1(BPKP)
azira.ridzwan@moe.gov.my6773
6.Encik Ahmad Hamidi Bin Mohamed
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PTMK(K)(BPKP)
ahmadhamidi@moe.gov.my6763
7.Encik Mohd Khairul Bin Hasan
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PTMK(A)(BPKP)
khairul.hasan@moe.gov.my6775
8.Cik Azmira Binti Md.ismail
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSH(A)1(BPKP)
azmira.ismail@moe.gov.my6607
9.Cik Wan Nur Syahirah Binti Wan Ahmad Azam
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSH(A)2(BPKP)
syahirah.azam@moe.gov.my6767
10.Cik Nur Fatin Nadhrah Binti Zakaria
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSH(K)2(BPKP)
fatin.zakaria@moe.gov.my6767
11.Encik Mohd Hairi Bin Abd Ghani
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(A)1(BPKP)
hairi.ghani@moe.gov.my6774
12.Encik Noorazuan Bin Zawawi
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(A)2(BPKP)
noorazuan.zawawi@moe.gov.my6758
13.Encik Ahmad Abdullah Bin Mohd Nasir
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(K)1 (BPKP)
ahmadabdullah.mn@moe.gov.my6757
14.Encik Raffiq Bin Othman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(K)2(BPKP)
raffiq.othman@moe.gov.my6756
15.Cik Fairuz Shafiqah Binti Ahmat Fathil
Penolong Pegawai Tadbir • P.PEG(K)(BPKP)
shafiqah.fathil@moe.gov.my6767
16.Cik Nor Farah Emalia Binti A.bakar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)1(BPKP)
emalia.bakar@moe.gov.my6768
17.Encik Mohamad Khuzairi Bin Ahmad Suhaime
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)2(BPKP)
khuzairi.suhaime@moe.gov.my6121
18.Puan Noorain Binti Mohammad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)3(BPKP)
noorain.mohammad@moe.gov.my6764
19.Cik Halimatus Sa'diah Binti Salleh
Pembantu Tadbir • PERKERANIAN/OPERASI(A)4(BPKP)
sadiah.salleh@moe.gov.my6598
20.Puan Siti Halimah Binti Jamhari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)(BPKP)
halimah.jamhari@moe.gov.my6612
UNIT PROMOSI DAN KUALITI
21.Puan Rahaidah Binti Abd. Rahim
Ketua Penolong Pengarah • KPP(H)BPKP
rahaidah.rahim@moe.gov.my6004
22.Puan Nurulhudda Binti Arshad
Penolong Pengarah Kanan • PPK(H)BPKP
nurul.hudda@moe.gov.my6776
23.Encik Syahrul Hanif Bin Zulkefli
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSH(H)1(BPKP)
hanif.zulkefli@moe.gov.my6829
24.Encik Muhammad Ehsan Bin Mohd Radzi
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSH(H)2(BPKP)
ehsan.radzi@moe.gov.my4919
25.Encik Luqman Bin Mohammad Nazzeri
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSH(H)3(BPKP)
luqman.nazzeri@mohe.gov.my6767
26.Encik Ahmad Fathi Bin Yahaya
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSH(H)4(BPKP)
fathi.yahaya@moe.gov.my6767
27.Encik Muhammad Arif Bin Che Hashim
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSH(H)5(BPKP)
arif.hashim@moe.gov.my6767
28.Encik Muhammad Aiman Naim Bin Roslan
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSH(H)6(BPKP)
aiman.roslan@moe.gov.my6767
29.Encik Mohd Safien Bin Jaafar
Penolong Pegawai Tadbir • P.PEG(H)1(BPKP)
safien.jaafar@moe.gov.my6767
30.Puan Nur Amalina Binti Azizan
Penolong Pegawai Tadbir • P.PEG(H)2(BPKP)
amalina.azizan@moe.gov.my6767
31.Encik Amirul Hafiz Bin Amaran
Penolong Pegawai Tadbir • P.PEG(H)3(BPKP)
amirul.amaran@moe.gov.my4919
32.Cik Nadiah Binti Mohd Fauzi
Penolong Pegawai Tadbir • P.PEG(H)4(BPKP)
nadiah.fauzi@moe.gov.my6767
33.Encik Iyadzmie Bin Yazal
Penolong Pegawai Tadbir • P.PEG(H)5(BPKP)
iyadzmie.yazal@moe.gov.my6767
34.Encik Abd Muthalib Bin Abu Bakar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(H)BPKP
muthalib.bakar@moe.gov.my6482
35.Encik Mohd Iqbal Bin Kamarul Zaman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(H)(BPKP)
miqbal.zaman@moe.gov.my6767
36.Cik Nor Syahirah Binti Mohamad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(H)(BPKP)
syahirah.mohamad@moe.gov.my6767
UNIT PENTADBIRAN
37.Puan Noor Chaya Binti Kader
Ketua Penolong Pengarah • KPP(P)(BPKP)
noorchaya.kader@moe.gov.my6752
38.Encik Mohd Sapuwan Bin Abu Bakar
Penolong Pengarah Kanan • PPK(P)BPKP
sapuwan.bakar@moe.gov.my6753
39.Encik Mohd Nomisbahudin Bin Mohd Zin
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSH(P)1(BPKP)
nomisbahudin.zin@moe.gov.my6851
40.Puan Nor Yusniza Binti Maarif
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSH(P)2(BPKP)
yusniza.maarif@moe.gov.my4890
41.Encik Mohd. Fauzi Bin Abu Bakar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(BPKP)
fauzi.abubakar@moe.gov.my6762
42.Cik Nur Balqis Binti Yahya
Penolong Pegawai Tadbir • P.PEG(P)1(BPKP)
nbalqis.yahya@moe.gov.my6759
43.Puan Nurul Ain Binti Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P)1(BPKP)
nurulain.ahmad@moe.gov.my6771
44.Cik Noraini Binti Yahya
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P)2(BPKP)
aini.yahya@moe.gov.my6765
45.Encik Zarani Bin Rahmat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(Q)BPKP
zarani.rahmat@moe.gov.my6769
46.Puan Masnah Binti Khamis
Pembantu Operasi • PO(BPKP)
masnah.khamis@moe.gov.my4693
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.