Pusat Sitasi Malaysia
Aras 7, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 038870 6516
Faks: 038870 6509
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.YBhg. Prof. Madya Dr. Zuraidah Binti Abd Manaf
Ketua Pusat Sitasi Malaysia • K(PSM)
zuraidaham@moe.gov.my6812
2.Cik Zurizan Binti Embong
Setiausaha Pejabat • SUP(PSM)
zurizan.embong@moe.gov.my6516
Unit Sokongan
3.Puan Nor Idayu Binti Hashim
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(PSM)N1
idayu.hashim@moe.gov.my6564
4.Puan Umi Kalsum Binti Angsing
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT(PSM)N2
kalsum.angsing@moe.gov.my5500
SEKSYEN INFOMETRIK
5.Encik Razaman Bin Ridzuan
Ketua Penolong Pengarah • KPP(PSM)E
razaman.ridzuan@moe.gov.my6405
Unit Analisa
6.Encik Muhammad Yazid Bin Ismail
Penolong Pengarah • PP(PSM)E
myazid.ismail@moe.gov.my6314
Unit ICT
7.Puan Lina Azleny Binti Kamaruddin
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPK(PSM)TM
azleny.kamaruddin@moe.gov.my6562
8.Puan Azhanie Binti Sardangi
Penolong Pegawai Tadbir Kontrak • PPT(PSM)N2
azhanie.sardangi@moe.gov.my4850
9.Encik Muhammad Hairy Bin Zakaria
Juruteknik Komputer Kontrak • JTM(PSM)
hairy.zakaria@moe.gov.my4607
SEKSYEN PERKHIDMATAN DAN DOKUMENTASI
10.Kosong
Ketua Penolong Pengarah • KPP(PSM)S
mcc@moe.gov.my6459
Unit Perkhidmatan
11.Puan Noor Adila Binti Abdu Alojid @ Ghazi
Penolong Pengarah Kanan • PPK(PSM)S
nooradila.ghazi@moe.gov.my6491
12.Encik Mohd Zulhimi Bin Zolkefali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP(PSM)PSH1
zulhimizolkefali@moe.gov.my5401
13.Cik Nur Elida Binti Mohd Kamil
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP(PSM)PSH2
nurelida.mkamil@moe.gov.my4609
14.Cik Amirah Afiqah Binti Jin Azman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP(PSM)PSH3
amirahafiqah.ja@moe.gov.my6898
15.Cik Anis Amalina Binti Suhaimi
Penolong Pegawai Perpustakaan Kontrak • PPP(PSM)S1
anis.suhaimi@moe.gov.my4593
16.Cik Farah Nadhirah Binti Mohd Aznam
Penolong Pegawai Perpustakaan Kontrak • PPP(PSM)S2
fnadhirah.aznam@moe.gov.my4604
17.Cik Nur Asiha Binti Sazali
Pembantu Tadbir (SPS) • PT(PSM)N1
nurasiha.sazali@moe.gov.my5500
Unit Teknikal
18.Puan Noor Husna Binti Mohamad Zayadi
Penolong Pengarah Kontrak • PP(PSM)S
nhusna.mzayadi@moe.gov.my6511
Unit Dokumentasi
19.Cik Nik Zainun Binti Nik Mood
Penolong Pengarah Kontrak • PP(PSM)N
zainun.mood@moe.gov.my6489
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.