Bahagian Perolehan dan Pengurusan Aset
Aras 12, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388705354
Faks: 0388706896
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Mohd Rizal Bin Abidin
Setiausaha Bahagian • SUB(BPPA)
rizal.abidin@moe.gov.my5360
2.Puan Intan Shafinaz Binti Idris
Setiausaha Pejabat • SP(BPPA)
shafinaz.idris@moe.gov.my5350
UNIT PENTADBIRAN
3.Puan Hashimah Binti Md Zahar
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BPPA)S
hashimah.zahar@moe.gov.my5352
4.Cik Norhafizah Binti Abdul Rahman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT(BPPA)S1
hafizah.rahman@moe.gov.my4342
5.Encik Khairi Izuan Bin Kamaruzaman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT(BPPA)S2
khairiizuan.k@moe.gov.my4344
6.
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT(BPPA)S
bppa@moe.gov.my
SEKSYEN PEROLEHAN
7.Puan Rozana Binti Ismail
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(BPPA)P
rozana.ismail@moe.gov.my5348
8.Cik Norasyikin Binti Muhammad Shairi
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(BPPA)P1
asyikin.shairi@moe.gov.my5353
9.Puan Ashida Zalia Binti Zainal Abidin
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(BPPA)P2
zalia.abidin@moe.gov.my5361
10.Puan Shafarina Binti Amat Sharuddin
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(BPPA)P3
shafarina.amat@moe.gov.my5351
11.Cik Zunairah Binti Bukhari
Penolong Setiausaha • PSU(BPPA)P4
zunairah.bukhari@moe.gov.my5362
12.Encik Danil Faizal Bin Baharuddin Amin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BPPA)P
danil.amin@moe.gov.my5333
13.Encik Mohd Rusydi Bin Md Yunus
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PPT
rusydi.mdyunus@moe.gov.my4349
14.Puan Jeyanthi A/p Jayaraman
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(BPPA)P
jeyanthi@moe.gov.my5357
15.Puan Isharini Binti Abdul Wahab
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPPA)P1
isharini.wahab@moe.gov.my5354
16.Puan Fatimatul Nor Rafidah Binti Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPPA)P3
rafidah.ibrahim@moe.gov.my5356
17.Puan Nor Aishah Binti Mokhtar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPPA)P4
aishah.mokhtar@moe.gov.my5358
18.Cik Nur Nashira Binti Norzezan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(BPPA)P
nashira.norzezan@moe.gov.my4353
SEKSYEN PENGURUSAN ASET
19.Puan Noorhana Binti Yaacob
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(BPPA)H
noorhana.yaacob@moe.gov.my5349
20.Encik Mohd Razman Bin Mohamad
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(BPPA)H
razman.mohamad@moe.gov.my5322
21.Cik Noor Zaimah Binti Zainiar
Penolong Setiausaha • PSU(BPPA)H
zaimah.zainiar@moe.gov.my5359
22.Cik Asmah Binti Omar
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(BPPA)H
asmah.omar@moe.gov.my5329
23.K.o.s.o.n.g
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BPPA)H
5323
24.Y.M. Tengku Shalizasuhailee Binti Tengku Aziz
Penolong Akauntan • PEN.AK(BPPA)H
shaliza.aziz@moe.gov.my5324
25.Puan Siti Raudhah Binti Md Yatim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPPA)H1
raudhah.yatim@moe.gov.my5337
26.Encik Rosmizal Bin Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPPA)H2
rosmizal.ibrahim@moe.gov.my5328
27.Encik Mohd Khairul Jefri Bin Jaafar
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(BPPA)H
kjefri.jaafar@moe.gov.my5311
28.Encik Amir Zhafri Bin Razali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT(BPPA)H
zhafri.razali@moe.gov.my5326
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.