Pusat Penyelidikan dan Inovasi
Aras 3, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919300
Bil.NamaEmelTel
1.Dr. Ishak Bin Mohamad
Pengarah • PENGARAH
ishak.mohamad@moe.gov.my0388919213
2.Cik Norsuhana Binti Sha'rani
Pembantu Setiausaha Pejabat • SU
suhana.sharani@moe.gov.my0388919228
3.Cik Farisah Binti Mohd Fadzli
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
farisah.fadzli@moe.gov.my0388919148
Unit Penyelidikan
4.Dr. Saifuddin Kumar Bin Abdullah
Timbalan Pengarah • TP
saifuddin@moe.gov.my0388919276
5.Encik Fauzul Azhan Bin Abdul Aziz
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fauzul.aziz@moe.gov.my0388919287
6.Encik Mohammad Hafeez Bin Md Ramli
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hafeez.ramli@moe.gov.my0388919260
7.Puan Azua Hanim Binti Mohd Said
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azuahanim.said@moe.gov.my0388919320
8.Encik Annas Bin Alamshah
Penolong Pengarah • PP
annas.alamshah@moe.gov.my0
Unit Inovasi
9.Dr. Setiawan Hardono
Timbalan Pengarah • TP
setiawan.hardono@moe.gov.my0388919220
10.Encik Mohd Shahrir Bin Abd Rahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
shahrir.rahim@moe.gov.my0388919275
11.Puan Nor Husna Shafini Nor Bashah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
shafini.bashah@moe.gov.my0388919152
12.Puan Suzianah Binti Sahar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suzianah.sahar@moe.gov.my0388919150
Unit Pengkomersialan
13.Dr. Mohd Norhadi Bin Muda
Timbalan Pengarah • TP
norhadi.muda@moe.gov.my0388919215
14.Puan Elmiza Binti Roslan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
elmiza.roslan@moe.gov.my0388919282
15.Cik Siti Zubaidah Binti Ibrahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
zubaidah.ibrahim@moe.gov.my0388919053
16.Encik Khairul Nizam Bin Markaban
Penolong Pengarah • PP
nizam.markaban@moe.gov.my0388919273
Pentadbiran
17.Puan Norlizawati Binti Mohamed Tahir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
norlizawati.mt@moe.gov.my0388919280
18.Puan Haidar Nor Madinah Bt Mahmud
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
haidar.m@moe.gov.my0
19.Cik Nor Hayati Binti Hussin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
-@moe.gov.my0
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.