Unit Integriti
Aras 3, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 03-88706000
Faks: 03-88706894
Bil.NamaEmelTel
1.Puan Zarith Sofia Binti Jaafar
Ketua Unit Integriti • KUI
sofia.jaafar@moe.gov.my5046
2.Puan Rosinah Binti Abdullah
Pegawai Hal Ehwal Islam • PHEIK (UI)
rosinah.abdullah@moe.gov.my6005
3.Encik Muhammad Nazirul Mubin Bin Abdul Rahman
Penolong Setiausaha • PSU (UI) 1
nazirul.rahman@moe.gov.my5048
4.Encik Muhamad Hishamuddin Bin Hamid
Penolong Setiausaha • PSU (UI) 2
hishamuddin.h@moe.gov.my5037
5.Cik Fatimah Binti Abdul Rashid
Penolong Setiausaha • PSU (UI) PSH
fatimah.rashid@moe.gov.my5385
6.Puan Noor Shakilah Binti Jaludin
Penolong Pegawai Hal Ehwal Islam • PPHEIK (UI)
shakilah.jaludin@moe.gov.my5049
7.Encik Mohd Ridhwan Bin Ab Wahab
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (UI) 1
ridhwan.wahab@moe.gov.my5036
8.Puan Nik Azieyati Binti Nik Aziz
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (UI) 2
azieyati.aziz@moe.gov.my6568
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.