Unit Keusahawanan & Public-Private Research Network
Aras 13, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706900
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Puan Normalia Ibrahim
Ketua Unit • KUK
normalia@moe.gov.my6910
2.Encik Elfian Satria Bin Yaacob
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK
elfian@moe.gov.my6049
3.Encik Aiwan Bin Ismail@ Ali
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(E)2
aiwan.ali@moe.gov.my5098
4.Encik Mohd Radziff Bin Ahmad
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK
radziff.ahmad@moe.gov.my6908
5.Puan Suhaina Liza Binti Samsudin
Penolong Setiausaha • PSU(E)
suhaina.samsudin@moe.gov.my5107
6.Puan Norhidayah Binti Tumiran
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (E)
nhidayah.tumiran@moe.gov.my5067
7.Puan Alwani Ainaa Binti Muhammed
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (E) 1
ainaa.m@moe.gov.my6736
8.Encik Mohamad Faizul Bin Abdul Latiff
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(E)2
faizul.ablatiff@moe.gov.my 6917
9.Cik Fauzia Natashya Binti Sm Jefri
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
natashya.smjefri@moe.gov.my5484
10.Cik Rosilawati Binti Ahmad Radzi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
rosilawati.radzi@moe.gov.my4583
11.Puan Nur Aisyah Binti As’ari
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
aisyah.asari@moe.gov.my4330
12.Encik Mohd Naqib Afif Bin Muhamad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
naqib.muhamad@moe.gov.my5090
13.Encik Nor Akmal Bin Abdul Wahid
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
akmal.abdulwahid@moe.gov.my4335
14.Encik Muhammad Zakwan Bin Zamhani
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
zakwan.zamhani@moe.gov.my5579
Public-Private Research Network (PPRN)
15.Cik Noor Haliza Binti Abdul Halim
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(E)2
haliza.abdhalim@moe.gov.my6875
16.Encik Tuan Mohd Nizam Tuan Mustapa
Penolong Setiausaha • PSU
mnizam.mustapa@moe.gov.my6984
17.Puan Nurhamizah Binti Ibni Hajar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PPRN
hamizah.ibhajar@moe.gov.my4329
18.Encik Zainal Abidin Bin Ramli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PPRN
zainal.r@moe.gov.my4343
19.Cik Amira Yasmin Binti Kamaruzaman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PPRN
yasmin.kzaman@moe.gov.my5110
20.Cik Norsuhada Binti Mohamed
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PPRN
nsuhada.mohamed@moe.gov.my5458
21.Encik Shahril Effendy Bin Zainal Abidin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
shahril.effendy@moe.gov.my4331
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.