Yayasan Sukarelawan Siswa (YSS)
Aras 5, No, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5,
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 603-8870539
Faks: 603-8870687
Bil.NamaEmelTel
1.Kosong
Ketua Pegawai Eksekutif (CEO) • KETUA PEGAWAI EKSEKUTIF
info@sukarelawansiswa.my6527
JABATAN PERANCANGAN DAN PELAKSANAAN AKTIVITI (JPPA)
2.Encik Runiy Bin Maldud
Pengurus • KETUA JABATAN
runiymaldud@sukarelawansiswa.my6123
3.Encik Abdul Rahim Bin Rahman
Pengurus • TIMBALAN KETUA JABATAN
rahimrahman@sukarelawansiswa.my4646
4.Cik Siti Nur Zakiah Binti Abdullah
Pegawai Eksekutif • EKSEKUTIF PROJEK
zakiah@sukarelawansiswa.my4644
5.Cik Nurhidaya Binti Syamsuddin
Pegawai Eksekutif • EKSEKUTIF PROJEK
hidaya@sukarelawansiswa.my6846
6.Encik Muhammad Asyraf Bin Sabri
Pegawai Eksekutif • EKSEKUTIF PROJEK
asyraf@sukarelawansiswa.my4153
7.Encik Maxcleen Pioh Anak Mandau
Penolong Eksekutif • PENOLONG EKSEKUTIF PROJEK
maxcleen@sukarelawansiswa.my6876
8.Encik Muhammad Muizzuddin Bin Zulkifli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • MANAGEMENT TRAINEE
muizz.sukarelawansiswa@gmail.com4931
UNIT KOMUNIKASI KORPORAT (UKK)
9.Cik Nur Zulaiqa Binti Zulhaimy
Pegawai Penerangan Kanan • EKSEKUTIF KANAN KOMUNIKASI KORPORAT
zulaiqa@sukarelawansiswa.my6869
10.Encik Millan Anak Stephen @ Jauk
Pegawai Eksekutif • EKSEKUTIF KOMUNIKASI KORPORAT
millan@sukarelawansiswa.my6869
UNIT PROJEK KHAS (UPK)
11.Encik Muhammad Azmi Bin Zaini
Pegawai Eksekutif Kanan • EKSEKUTIF KANAN PROJEK KHAS
azmi@sukarelawansiswa.my6876
12.Encik Saibie Saiba
Penolong Eksekutif • PENOLONG EKSEKUTIF PROJEK KHAS
saibie@sukarelawansiswa.my6876
13.Encik Faisal Syafiq Bin Azammuddin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • MANAGEMENT TRAINEE
faisal.sukarelawansiswa@gmail.com4931
CENTRE OF VOLUNTEER EXCELLENCE & EFFORTS (COVE)
14.Cik Nurul Fazirah Binti Md. Naser
Pegawai Eksekutif • EKSEKUTIF PROJEK
fazirah@sukarelewansiswa.my4640
JABATAN PENTADBIRAN DAN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA (JPPSM)
15.Cik Nur Adilah Binti Ismail
Pegawai Eksekutif • EKSEKUTIF PENTADBIRAN DAN SUMBER MANUSIA
nuradilah@sukarelawansiswa.my6846
16.Encik Moganthas A/l Veludas
Pemandu • PEMANDU
moganyhasmyrulez16@gmail.com6846
JABATAN KEWANGAN (JKEW)
17.Cik Lee Song Yung
Pegawai Eksekutif Kanan • EKSEKUTIF KANAN KEWANGAN
grace@sukarelawansiswa.my4641
18.Encik Afi Azri Bin Yahaya
Pegawai Eksekutif • EKSEKUTIF KEWANGAN
afi@sukarelawansiswa.my4641
19.Cik Yanti Binti Ahmad Shah
Penolong Eksekutif • PENOLONG EKSEKUTIF KEWANGAN
yanti@sukarelawansiswa.my6285
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.