Yayasan Sukarelawan Siswa (YSS)
Aras 5, No, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5,
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 603-8870539
Faks: 603-8870687
Bil.NamaEmelTel
1.YBhg. Dato' Zuraidah Atan
Pengerusi • PENGERUSI
datozuraidah@sukarelawansiswa.my6527
2.Encik Runiy Bin Maldud
Ketua Jabatan • KETUA JABATAN
runiymaldud@sukarelawanansiswa.my6123
3.Encik Abdul Rahim Bin Rahman
Pegawai Eksekutif • TIMBALAN KETUA JABATAN
rahimrahman@sukarelawansiswa.my4646
4.Cik Farah Nadzirah Binti Khairuddin
Pegawai Eksekutif Kanan • EKSEKUTIF KANAN
farah@sukarelawansiswa.my6846
5.Cik Nur Zulaiqa Binti Zulhaimy
Pengurus Media Dan Penerbitan • PEGAWAI KOMUNIKASI KANAN
zulaiqa@sukarelawansiswa.my6869
6.Cik Lee Song Yung
Akauntan • EKSEKUTIF KEWANGAN
grace.sukarelawansiswa@gmail.com4641
7.Cik Nurul Fazirah Binti Md. Naser
Pegawai Eksekutif • EKSEKUTIF
fazirah@sukarelewansiswa.my4640
8.Encik Muhammad Azmi Bin Zaini
Pegawai Eksekutif • EKSEKUTIF
azmi@sukarelawansiswa.my4153
9.Encik Mohamad Najib Bin Mohamad Fauzi
Penolong Pegawai • EKSEKUTIF
najib.sukarelawansiswa@gmail.com6869
10.Cik Siti Nur Zakiah Binti Abdullah
Penolong Pegawai • PENOLONG EKSEKUTIF
zakiah@sukarelawansiswa.my4644
11.Cik Yanti Binti Ahmad Shah
Penolong Pegawai • PENOLONG EKSEKUTIF KEWANGAN
yanti@sukarelawansiswa.my6285
12.Cik Nur Adilah Binti Ismail
Penolong Pegawai • PENOLONG EKSEKUTIF
nuradilah.sukarelawansiswa@gmail.com6285
13.Cik Nurhidaya Binti Syamsuddin
Penolong Eksekutif
hidaya.sukarelawansiswa@gmail.com6846
14.Encik Maxcleen Pioh Anak Mandau
Penolong Pegawai • PENOLONG EKSEKUTIF
maxcleen.sukarelawansiswa@gmail.com4153
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.