Bahagian Biasiswa
Aras 2, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706839

Hotline
SLAB/SLAI, BIASISWA & MYBRAIN15 : 03-8888 1616
PENGUATKUASAAN DAN KUTIPAN BALIK : 03-8888 6787

E-mel: enforcement@mohe.gov.my
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Mohd Nasir Bin Mohamad Mazlan
Setiausaha Bahagian • SUB(B)
nasirmazlan@moe.gov.my6320
2.Cik Norol Huda Binti Ishak
Setiausaha Pejabat • SP(B)
norol.ishak@moe.gov.my6321
PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
3.Puan Rozhafila Binti Rozali
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B)K
rozhafila.rozali@moe.gov.my6379
4.Puan Nurun Naimah Binti Azami
Akauntan • A(B)K
naimah.azami@moe.gov.my6322
5.
Pegawai Teknologi Maklumat • PTM(B)K
6317
6.Puan Nurarinawati Binti Ab Manan
Penolong Akauntan Kanan • PEN. AK(B)K
nurarina.abmanan@moe.gov.my6318
7.Encik Mohd Ridzuan Bin Jaafar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(B)K
mridzuan@moe.gov.my6319
8.Puan Norul Saidah Binti Md Zain
Penolong Akauntan • PEN.A(B)K
norulsaidah.mdzain@moe.gov.my6316
9.Puan Siti Nor Afzan Binti Ibarhim
Penolong Akauntan • PEN.A(B)K
sitinor.ibarhim@moe.gov.my6325
10.Puan Norafzam Binti Azmy
Penolong Akauntan • PEN.A(B)K2
norafzam.azmy@moe.gov.my6326
11.Puan Ruziah Binti Razak
Penolong Akauntan • PEN.A(B)K
ruziah.razak@moe.gov.my 6327
12.Cik Nurul Azrin Binti Abdul Ghafar
Penolong Akauntan • PEN.A(B) K2
nurul.abdghafar@moe.gov.my6328
13.Puan Siti Aishah Binti Udin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B)P
aishah.udin@moe.gov.my6345
14.Puan Salmiah Binti Ahmad
Pembantu Akauntan Kanan • PAK(B)K
salmiah.a@moe.gov.my6324
15.Puan Nik Hazani Binti Nik Kasim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(B)K
hazani.kasim@moe.gov.my6333
16.Puan Maryanti Binti Selamat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)K
maryanti.selamat@moe.gov.my6331
17.Puan Wan Zarayusnita Binti Wan Ab Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)K1
zarayusnita.abr@moe.gov.my6329
18.Puan Murniyati Binti Mohamed
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)K2
murniyati.m@moe.gov.my6330
19.Encik Wan Saleadzan Adlizan Bin Wan Sharbini
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
adlizan.sharbini@moe.gov.my
20.Encik Mohd Fazil Bin Abd Samat
Pembantu Operasi • PO(B)K
fazil.abdsamat@moe.gov.my6695
21.Encik Zulkamadi Bin Ab.kamal
Pemandu • R(B)K
zulkamadi.kamal@moe.gov.my
22.Cik Farah Ezira Binti Zulkefle
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
@moe.gov.my6332
23.Encik Farid Bin Hisamuddin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
farid.hisamuddin@moe.gov.my6332
24.Cik Nur 'ain Binti Marzuki
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
ain.marzuki@moe.gov.my4020
25.Encik Muhamad Aziz Bin Abdullah
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
mdaziz.abdullah@moe.gov.my6323
SLAB/SLAI
26.Encik Ahmad Syah Ejaz Bin Ismail
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK (B)S
ahmadsyah.ismail@moe.gov.my6935
27.Encik Muhammad Nasri Bin Yahaya
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) S1
nasri.yahaya@moe.gov.my6343
28.Puan Noor Lily Binti Mohamed Zaidel
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(B)S2
noorlily.mzaidel@moe.gov.my6363
29.Encik Faizul Rahman Bin Sjafri
Penolong Setiausaha • PSU(B)S3
faizul.sjafri@moe.gov.my6344
30.Puan Nurul Farehah Binti Ab Aziz
Penolong Setiausaha • PSU (B) S2
farehah.abaziz@moe.gov.my6902
31.Cik Nurdiyana Binti Hussain
Penolong Setiausaha • PSU(B)S5
nurdiyana.h@moe.gov.my6334
32.Cik Aimuni Binti Che Mansor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S3
aimuni.mansor@moe.gov.my6348
33.Puan Nur Faizatul Farhana Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S8
faizatul.zakaria@moe.gov.my6367
34.Puan Noor Aznariah Binti Mohamed
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S9
aznariah.m@moe.gov.my6450
35.Puan Fauziah Binti Mamat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S4
fauziah.mamat@moe.gov.my6347
36.Puan Nurshibratun Binti Mohd Haris
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B3
nurshibratun.mh@moe.gov.my6346
37.Puan Anizah Binti Azrin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)M3
anizah.azrin@moe.gov.my6349
38.Puan Nur Ainul Binti Abdul Mutalib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E4
ainul.abdmutalib@moe.gov.my6377
BIASISWA
39.Encik Ahmad Razaly Bin Abdul Rahim
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(B)B
razaly.abdrahim@moe.gov.my6315
40.Puan Siti Fatimah Nur Binti Hussain
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(B)B
fatimah.hussain@moe.gov.my6341
41.Puan Hanizah Binti Hamdan
Penolong Setiausaha • PSU(B)B1
hanizah.hamdan@moe.gov.my6387
42.Cik Jihan Ajla Binti Mohd Nordin
Penolong Setiausaha • PSU(B)B2
jihan.nordin@moe.gov.my6336
43.Cik Nur Afifah Binti Jusoh
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)E3
afifah.jusoh@moe.gov.my6403
44.Cik Nor Azlinda Binti Azahar
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)B3
azlinda.azahar@moe.gov.my6339
45.Puan Norazira Binti Shuib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B4
norazira.shuib@moe.gov.my6361
46.Puan Noor Akasyah Binti Mohd Ali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B2
akasyah.ali@moe.gov.my6340
47.
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B5
6338
48.Puan Suriana Binti Fadzil
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S1
suriana.fadzil@moe.gov.my6368
MYBRAIN15
49.Encik Ezzad Bin Abdullah
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(B)M
ezzad.abdullah@moe.gov.my6376
50.Puan Farah Diana Binti Zahidi
Penolong Setiausaha • PSU (B) M1
farahdiana.z@moe.gov.my6582
51.Puan Nurul Husna Binti Zaidi
Penolong Setiausaha Kanan • PSU (B) M2
husna.zaidi@moe.gov.my6373
52.Cik Mariani Binti Mohd Refin
Penolong Setiausaha • PSU(B)M3
mariani.refin@moe.gov.my6374
53.Puan Farawahida Binti Juneri
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)B1
farawahida.j@moe.gov.my6365
54.Puan Sri Rahayu Binti Sugiono
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B)M1
rahayu.sugiono@moe.gov.my6406
55.Cik Nor Hafifah Bt Rosli
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B)M2
nurhafifah.rosli@moe.gov.my6442
56.Puan Yuslinda Binti Che Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)M2
yuslinda.hashim@moe.gov.my6351
57.Encik Mohd Khairul Izwan B. Md Yasin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B) S7
mkizwan.mdyasin@moe.gov.my6350
58.Puan Norlela Bt A Basir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S5
norlela.basir@moe.gov.my4750
59.Puan Mimi Sazila Binti Mohd Sampul
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)M1
mimisazila.s@moe.gov.my6352
60.Puan Hajarnorni Bt Abu Hassan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S6
hajarnorni.abu@moe.gov.my6852
61.Puan Nazemah Binti Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B1
nazemah.abdullah@moe.gov.my6375
PENGUATKUASAAN DAN KUTIPAN BALIK
62.Encik Mohd Sufirdaus Bin Suliman
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(B)E
firdaus.suliman@moe.gov.my6372
63.Encik Fizry Azmier Bin Salehuddin
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) E
fizry.saleh@moe.gov.my6362
64.Cik Siti Nadia Erina Binti Noruddin
Penolong Setiausaha • PSU (B) E1
erina.noruddin@moe.gov.my6378
65.Cik Norashikin Binti Abd Rahman
Penolong Setiausaha • PSU (B)E2
shikin.abdrahman@moe.gov.my6355
66.Puan Norhaslindawati Binti Mohd Hanafi
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)B2
haslindawati.h@moe.gov.my6366
67.Encik Izri Sharif Bin Ishak
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)E2
izrisharif.ishak@moe.gov.my6354
68.Puan Nurul Mariyah Binti Adzbi @ Azmi
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B)E1
mariyah.adzbi@moe.gov.my6699
69.Cik Nur Azizah Salsabilah Binti Daud
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
azizah.daud@moe.gov.my6698
70.Encik Mohamad Faisal Bin Mohd Falil
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
faisal.mohdfalil@moe.gov.my6356
71.Puan Maslinda Binti Mohamed Nasir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E1
maslinda.nasir@moe.gov.my6357
72.Puan Maslinda Bt. Ahmad Shibee
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E2
linda.shibee@moe.gov.my6360
73.Puan Nur Fairuz Bt Kamis
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E3
nurfairuz.k@moe.gov.my6359
74.Puan Nurul Haninah Binti Salleh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S2
haninah.salleh@moe.gov.my6404
75.Cik Rafidah Binti Mohd Shoib
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
rafidah.shuib@moe.gov.my6447
76.Cik Nor Hafizah Binti Mohd Shokeri
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
hafizah.shokeri@moe.gov.my6446
77.
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
6693
78.
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
6693
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.