Bahagian Biasiswa
Aras 2, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706839

Hotline
SLAB/SLAI, BIASISWA & MYBRAIN15 : 03-8888 1616
PENGUATKUASAAN DAN KUTIPAN BALIK : 03-8888 6787

E-mel: enforcement@mohe.gov.my
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Jamalulail Bin Abu Bakar
Setiausaha Bahagian • SUB
jamalulail@moe.gov.my6320
2.Puan Norizah Binti Ibrahim
Setiausaha Pejabat • SP(BBP)
norizah.i@moe.gov.my6321
CAWANGAN DASAR DAN STRATEGIK
3.Encik Ahmad Syah Ejaz Bin Ismail
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(BBP)
ahmadsyah.ismail@moe.gov.my6935
4.Puan Engku Hartini Binti Engku Mohd Halim
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(BBP)
hartini.mhalim@moe.gov.my6902
5.Puan Siti Haida Binti Abdul Rahman
Penolong Setiausaha • PSU(BBP)
haida.rahman@moe.gov.my6443
6.Puan Norazlifah Binti Mohd Sirat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
azlifah.mohd@moe.gov.my6697
7.Puan Nor Hazren Binti Che Hassan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
hazren.hassan@moe.gov.my4416
8.Puan Noor Akasyah Binti Mohd Ali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
akasyah.ali@moe.gov.my6340
CAWANGAN PENAWARAN
9.Encik Ezzad Bin Abdullah
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU (BBP)
ezzad.abdullah@moe.gov.my6376
10.Puan Siti Fatimah Nur Binti Hussain
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(BBP)
fatimah.hussain@moe.gov.my6341
11.Puan Nur Ilyani Binti Othman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (BBP)
othmanni@moe.gov.my6373
12.Puan Hanizah Binti Hamdan
Penolong Setiausaha • PSU(BBP)
hanizah.hamdan@moe.gov.my6363
13.Puan Norhaslindawati Binti Mohd Hanafi
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (BBP)
haslindawati.h@moe.gov.my6403
14.
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT (BBP)
6375
15.Encik Mohd Khairul Izwan Bin Md Yasin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
mkizwan.mdyasin@moe.gov.my6368
16.Puan Hani Suhailiz Binti Ahmad Suhaimi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
hani.suhailiz@moe.gov.my6370
17.Puan Wan Zarayusnita Binti Wan Ab. Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
zarayusnita.abr@moe.gov.my6338
18.Puan Siti Hajar Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
hajar.othman@moe.gov.my4961
19.Encik Asri Bin Asmuni
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
asri.asmuni@moe.gov.my6369
20.Puan Badauyah Binti Abdul Rahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
badauyah.rahim@moe.gov.my4950
21.Encik Ab Rahman Bin Ahmad Zabidi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
rahman.zabidi@moe.gov.my6370
CAWANGAN TAJAAN PRA-PERKHIDMATAN 1
22.Encik Wan Azhar Bin Ab Rahman
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU (BBP)
azhar.abrahman@moe.gov.my6335
23.Cik Mariani Binti Mohd Refin
Penolong Setiausaha • PSU(BBP)
mariani.refin@moe.gov.my6582
24.Puan Farawahida Binti Juneri
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BBP)
farawahida.j@moe.gov.my6365
25.Puan Yuslinda Binti Che Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BBP)
yuslinda.hashim@moe.gov.my6351
26.Puan Hajarnorni Bt Abu Hassan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BBP)
hajarnorni.abu@moe.gov.my6348
27.Puan Norlela Bt A Basir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BBP)
norlela.basir@moe.gov.my6352
28.Puan Puspa Ayu Binti Sameon
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
puspa.sameon@moe.gov.my6346
CAWANGAN TAJAAN LATIHAN DALAM PERKHIDMATAN 1
29.Encik Ahmad Razaly Bin Abdul Rahim
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU (BBP)
razaly.abdrahim@moe.gov.my6315
30.Encik Faizul Rahman Bin Sjafri
Penolong Setiausaha • PSU (BBP)
faizul.sjafri@moe.gov.my6344
31.Cik Jihan Ajla Binti Mohd Nordin
Penolong Setiausaha • PSU (BBP)
jihan.nordin@moe.gov.my6336
32.Puan Syarifah Salwa Binti Sayed Shamsuddin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (BBP)
salwa.shamsuddin@moe.gov.my6334
33.Puan Fauziah Binti Mamat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
fauziah.mamat@moe.gov.my6450
34.Puan Norazira Binti Shuib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
norazira.shuib@moe.gov.my6350
35.Puan Anizah Binti Azrin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
anizah.azrin@moe.gov.my6349
36.Puan Nur Ainul Binti Abdul Mutalib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
ainul.abdmutalib@moe.gov.my6377
CAWANGAN PENGUATKUASAAN SPT
37.Puan Siti Akmaliah Binti Mohamed Yazid
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(BBP)
akmaliah@moe.gov.my6372
38.Encik Fizry Azmier Bin Salehuddin
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B)
fizry.saleh@moe.gov.my6362
39.Cik Siti Nadia Erina Binti Noruddin
Penolong Setiausaha • PSU (BBP)
erina.noruddin@moe.gov.my6378
40.Puan Nurul Mariyah Binti Adzbi @ Azmi
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (BBP)
mariyah.adzbi@moe.gov.my6699
41.Puan Sri Rahayu Binti Sugiono
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BBP)
rahayu.sugiono@moe.gov.my6366
42.Puan Maslinda Bt. Ahmad Shibee
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BBP)
linda.shibee@moe.gov.my6360
43.Puan Maslinda Binti Mohamed Nasir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BBP)
maslinda.nasir@moe.gov.my6357
44.Puan Nurshibratun Binti Mohd Haris
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PPT(BBP)
nurshibratun.mh@moe.gov.my0388886786
45.Puan Nur Fairuz Bt Kamis
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BBP)
nurfairuz.k@moe.gov.my6359
46.Puan Noor Aznariah Binti Mohamed
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
aznariah.m@moe.gov.my6447
47.Puan Suriana Binti Fadzil
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
suriana.fadzil@moe.gov.my6693
48.Puan Mimi Sazila Binti Mohd Sampul
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
mimisazila.s@moe.gov.my6354
49.Puan Nurul Haninah Binti Salleh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BBP)
haninah.salleh@moe.gov.my6404
50.Puan Nazemah Binti Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
nazemah.abdullah@moe.gov.my4114
SEKSYEN PENGURUSAN
51.Encik Muhamad Bin Kamalal Hashir
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK (BBP)
muhamad.kamalal@moe.gov.my6406
CAWANGAN PEROLEHAN, KEWANGAN & PENTADBIRAN
52.Puan Rozhafila Binti Rozali
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (BBP)
rozhafila.rozali@moe.gov.my6379
53.Encik Mohd Ridzuan Bin Jaafar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(BBP)
mridzuan@moe.gov.my6319
54.Puan Siti Aishah Binti Udin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (BBP)
aishah.udin@moe.gov.my6345
55.Puan Nik Hazani Binti Nik Kasim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(BBP)
hazani.kasim@moe.gov.my6333
56.Puan Maryanti Binti Selamat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BBP)
maryanti.selamat@moe.gov.my6331
57.Puan Murniyati Binti Mohamed
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BBP)
murniyati.m@moe.gov.my6332
58.Cik Siti Farisha Binti Ahmad Fuad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (BBP)
farisha.fuad@moe.gov.my4771
59.Encik Mohd Fazil Bin Abd Samat
Pembantu Operasi • PO(BBP)
fazil.abdsamat@moe.gov.my6695
60.Encik Zulkamadi Bin Ab.kamal
Pemandu • R(BBP)
zulkamadi.kamal@moe.gov.my6695
UNIT BAYARAN
61.Puan Nurun Naimah Binti Azami
Akauntan • A(BBP)
naimah.azami@moe.gov.my6322
62.Puan Nurarinawati Binti Ab Manan
Penolong Akauntan Kanan • PEN.AK(BBP)
nurarina.abmanan@moe.gov.my6318
63.Puan Norul Saidah Binti Md Zain
Penolong Akauntan • PEN.A(BBP)
norulsaidah.mdzain@moe.gov.my6316
64.Puan Siti Nor Afzan Binti Ibarhim
Penolong Akauntan • PEN.A(BBP)
sitinor.ibarhim@moe.gov.my6325
65.Puan Norafzam Binti Azmy
Penolong Akauntan • PEN.A(BBP)
norafzam.azmy@moe.gov.my6326
66.Puan Ruziah Binti Razak
Penolong Akauntan • PEN.A(BBP)
ruziah.razak@moe.gov.my6327
67.Cik Nurul Azrin Binti Abdul Ghafar
Penolong Akauntan • PEN.A(BBP)
nurul.abdghafar@moe.gov.my6328
68.Puan Hasnah Binti Ramli
Pembantu Akauntan • PAK (BBP)
hasnah.ramli@moe.gov.my5200
69.Puan Jariah Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW (BBP)
jariah.zakaria@moe.gov.my6326
70.Puan Siti Aishah Binti Saibani
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW (BBP)
aishah.saibani@moe.gov.my6329
71.Puan Nor Ainani Ilyani Binti Ainuddin
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW (BBP)
ainani.ainuddin@moe.gov.my6330
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.