Bahagian Hubungan Antarabangsa
Aras 14, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706817
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Mohammad Sanusi Bin Abdul Karim
Setiausaha Bahagian • SUB(BHA)
sanusi.karim@moe.gov.my5370
2.Cik Farhana Azwani Binti Ibrahim
Setiausaha Pejabat • SP (BHA)
farhana.ibrahim@moe.gov.my5371
Pelbagai Hala (M)
3.Puan Shahira Nur Binti Zolkepli
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB(M)
shahira.zolkepli@moe.gov.my5369
4.Puan Rashidah Binti Mohd Rasul
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(M)M1
rashidah.rasul@moe.gov.my5386
5.Puan Sureena Binti Mohd Isa
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(M)M2
sureena.isa@moe.gov.my5380
6.Encik Muhammad Aswad Bin Mohd Judin
Penolong Setiausaha • PSU(M)M3
aswad.judin@moe.gov.my5388
7.Cik Nur Anis Shahira Binti Abdul Majid
Penolong Setiausaha • PSU(M)M4
shahirah.majid@moe.gov.my5373
8.Encik Muhammad Syahmi Bin Nazri
Penolong Pegawai Tadbir Kontrak • PPT(M)
syahmi.nazri@moe.gov.my5390
Dua Hala (B)1
9.Encik Mohd Faris Jazlan Bin Ramli
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB(B)
faris.ramli@moe.gov.my5379
10.Encik Maagiendran A/l Rajasingam
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(B)B1A
maagiendran@moe.gov.my5383
11.Dr. Kamaleswaran A/l Jayarajah
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(B)B1B
kamal.jayarajah@moe.gov.my5387
12.Encik Ahmad Zakuan Bin Md Khudzari
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(B)B1C
ahmad.zakuan@moe.gov.my5389
13.Encik Abdul Aziz Bin Hamidi
Penolong Setiausaha • PSU(B)B1D
aziz.hamidi@moe.gov.my6579
Dua Hala (B)2
14.Encik Ikhwan Nasir Bin Abu Hanipah
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(B)2
ikhwan.hanipah@moe.gov.my6500
15.Puan Yeap Poah Leay
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(B)2A
poahleay@moe.gov.my5381
16.Cik Nur Shakila Binti Muzammir
Penolong Setiausaha • PSU(B)2B
shakila.muzammir@moe.gov.my5372
Dua Hala (B)3
17.Cik Julianazren Binti Jafar
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(B)3
julia.jafar@moe.gov.my5374
18.Puan Roslinda Binti Mat Musa
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(B)3A
roslinda.mmusa@moe.gov.my5391
19.Cik Siti Nuur Diyana Binti Samar
Penolong Setiausaha • PSU(B)3B
diana.samar@moe.gov.my5397
Suruhanjaya Kebangsaan UNESCO Malaysia (SKUM)
20.Encik Amir Hamzah Bin Harun
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SK)
amir.hamzah@moe.gov.my5375
21.Encik Mohd Izzad Faquan Bin Sadarudin
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SK)1
izzad.sadarudin@moe.gov.my5414
22.Puan Umathevi Ponnusamy
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SK)2
uma.ponnusamy@moe.gov.my5382
23.Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SK)3
@moe.gov.my
24.Cik Azlinda Binti Abdullah
Penolong Setiausaha • PSU(SK)4
azlinda.abdullah@moe.gov.my5393
Unit Pentadbiran Dan Kewangan
25.Puan Norhayati Binti Ariffin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (PK)
hayati.ariffin@moe.gov.my5392
26.Cik Norasikin Binti Abd Samat
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(PK)
norasikin.samat@moe.gov.my5398
27.Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(PK)
@moe.gov.my
28.Puan Siti Syazwani Binti A. Rasid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(PK)
syazwani.rasid@moe.gov.my5464
29.Cik Nor Izzati Husna Binti Abdul
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(PK)
izzati.abdul@moe.gov.my4290
30.Encik Roslim Bin Sabtu
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(PK)
roslim.sabtu@moe.gov.my6985
31.Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(PK)
kpmbha@moe.gov.my4895
32.Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(PK)
bhakpm@moe.gov.my5384
33.Encik Suhardi Bin Abdul Rahman
Pembantu Am Pejabat • PO(PK)
suhardi.rahman@moe.gov.my4289
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.