Bahagian Hubungan Antarabangsa
Aras 14, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706817
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.
Setiausaha Bahagian • SUB(BHA)
@moe.gov.my5370
2.
Setiausaha Pejabat • SP (BHA)
@moe.gov.my5371
Antarabangsa 1
3.Encik Mohd Faris Jazlan Bin Ramli
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(A)A1
faris.ramli@moe.gov.my5379
4.Encik Maagiendran A/l Rajasingam
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A1
maagiendran@moe.gov.my5383
5.Encik Ahmad Zakuan Bin Md Khudzari
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A1
ahmad.zakuan@moe.gov.my5389
6.Dr. Kamaleswaran A/l Jayarajah
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A1
kamal.jayarajah@moe.gov.my5387
7.Encik Muhammad Aswad Bin Mohd Judin
Penolong Setiausaha • PSU(A)A1
aswad.judin@moe.gov.my5388
Antarabangsa 2
8.Kosong
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(A)A2
bhakpm@moe.gov.my5369
9.Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A2
bhakpm@moe.gov.my5382
10.
Penolong Setiausaha • PSU(A)A2
@moe.gov.my5380
11.Cik Nur Anis Shahira Binti Abdul Majid
Penolong Setiausaha • PSUK(A)A2
shahirah.majid@moe.gov.my5373
12.
Penolong Setiausaha • PSU(A)A2
bhakpm@moe.gov.my5397
Antarabangsa 3
13.Kosong
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(A)A3
bhakpm@moe.gov.my5374
14.Puan Nor Zalfarita Binti Muhammad Nor
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A3
zalfarita.nor@moe.gov.my5386
15.Cik Nor Ratna Sridewi Binti Mokhtar
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A3
ratna.mokhtar@moe.gov.my5391
16.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU(A)A3
bhakpm@moe.gov.my
17.
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A3
@moe.gov.my5387
Antarabangsa 4
18.Encik Ikhwan Nasir Bin Abu Hanipah
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(A)A4
ikhwan.hanipah@moe.gov.my6500
19.Puan Yeap Poah Leay
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A4
poahleay@moe.gov.my5381
20.Cik Nur Shakila Binti Muzammir
Penolong Setiausaha • PSU(A)A4
shakila.muzammir@moe.gov.my5372
21.Encik Mohamad Fahmi Bin Jafperi
Penolong Setiausaha • PSU(A)A4
fahmi.jafperi@moe.gov.my6579
Unit Pentadbiran Dan Kewangan (A5)
22.Kosong
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(A)A5
bhakpm@moe.gov.my5373
23.Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A5
bhakpm@moe.gov.my5382
24.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU(A)A5
bhakpm@moe.gov.my5373
25.Puan Norhayati Binti Ariffin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (A)A5
hayati.ariffin@moe.gov.my5392
26.Cik Norasikin Binti Abd Samat
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT (A)A5
norasikin.samat@moe.gov.my5398
27.Puan Julianah Gindam
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)A4
julianah@moe.gov.my5393
28.Puan Siti Syazwani Binti A. Rasid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)A3
syazwani.rasid@moe.gov.my5390
29.Cik Nor Izzati Husna Binti Abdul
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)A2
izzati.abdul@moe.gov.my4290
30.Encik Roslim Bin Sabtu
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)A5
roslim.sabtu@moe.gov.my6985
31.Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)A5
kpmbha@moe.gov.my4895
32.Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)A1
bhakpm@moe.gov.my5384
33.Encik Suhardi Bin Abdul Rahman
Pembantu Am Pejabat • PO (A)A5
suhardi.rahman@moe.gov.my4289
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.