Bahagian Hubungan Antarabangsa
Aras 14, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706817
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Imran Bin Abdullah
Setiausaha Bahagian • SUB(BHA)
imran.a@moe.gov.my5370
2.Puan Zaleha Binti Yusop
Setiausaha Pejabat • SP (BHA)
zaleha.y@moe.gov.my5371
Antarabangsa 1
3.Encik Mohd Faris Jazlan Bin Ramli
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(A)A1
faris.ramli@moe.gov.my5379
4.Encik Maagiendran A/l Rajasingam
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A1
maagiendran@moe.gov.my5383
5.Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A1
bhakpm@moe.gov.my5382
6.Cik Najlia Binti Mohd Nasir
Penolong Setiausaha • PSU(A)A1
najlia.nasir@moe.gov.my5389
7.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU(A)A1
bhakpm@moe.gov.my5414
8.Puan Norkumalasari Binti Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)A1
norkumalasari@moe.gov.my5384
Antarabangsa 2
9.Encik Krishnasamy Raman
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(A)A2
krishna@moe.gov.my5369
10.Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A2
bhakpm@moe.gov.my5382
11.Puan Nur Liyana Binti Husain
Penolong Setiausaha • PSU(A)A2
liyana.husain@moe.gov.my5380
12.Cik Nur Anis Shahira Binti Abdul Majid
Penolong Setiausaha • PSUK(A)A2
shahirah.majid@moe.gov.my5373
13.
Penolong Setiausaha • PSU(A)A2
bhakpm@moe.gov.my5397
14.Cik Nor Izzati Husna Binti Abdul
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)A2
izzati.abdul@moe.gov.my4290
Antarabangsa 3
15.Kosong
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(A)A3
bhakpm@moe.gov.my5374
16.Puan Nor Zalfarita Binti Muhammad Nor
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A3
zalfarita.nor@moe.gov.my5386
17.Cik Farhana Binti Md.hilal
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A3
farhana.hilal@moe.gov.my5387
18.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU(A)A3
bhakpm@moe.gov.my
19.Encik Mohamad Fahmi Bin Jafperi
Penolong Setiausaha • PSU(A)A3
fahmi.jafperi@moe.gov.my6579
20.Puan Siti Syazwani Binti A. Rasid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)A3
syazwani.rasid@moe.gov.my5390
Antarabangsa 4
21.Encik Ikhwan Nasir Bin Abu Hanipah
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(A)A4
ikhwan.hanipah@moe.gov.my6500
22.Puan Yeap Poah Leay
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A4
poahleay@moe.gov.my5381
23.Puan Nor Ratna Sridewi Binti Mokhtar
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(A)A4
ratna.mokhtar@moe.gov.my5391
24.Cik Nur Shakila Binti Muzammir
Penolong Setiausaha • PSU(A)A4
shakila.muzammir@moe.gov.my5372
25.Puan Julianah Gindam
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)A4
julianah@moe.gov.my5393
Unit Strategik Pentadbiran (A5)
26.Kosong
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(A)A5
bhakpm@moe.gov.my5373
27.Puan Ummu Hani Husna Binti Abdul Aziz
Penolong Setiausaha • PSU(A)A5
hanihusna.aziz@moe.gov.my5388
28.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU(A)A5
bhakpm@moe.gov.my5373
29.Puan Norhayati Binti Ariffin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (A)A5
hayati.ariffin@moe.gov.my5392
30.Cik Norasikin Binti Abd Samat
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT (A)A5
norasikin.samat@moe.gov.my5398
31.Encik Roslim Bin Sabtu
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)A5
roslim.sabtu@moe.gov.my6985
32.Encik Syed Nazrul Bin Syed Mohd
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(A)A5
syednazrul.mohd@moe.gov.my4895
33.Encik Suhardi Bin Abdul Rahman
Pembantu Am Pejabat • PO (A)A5
suhardi.rahman@moe.gov.my4289
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.