Bahagian Kewangan
Aras 12, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388705301
Faks: 0388706816
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Tuan Haji Kamaruzaman Bin Mahmood
Setiausaha Bahagian • SUB(W)
kamaruzaman.m@moe.gov.my5300
2.Puan Zuraidah Binti Akmal
Setiausaha Pejabat • SP(W)
zuraidah.akmal@moe.gov.my5301
SEKSYEN PENTADBIRAN DAN KEURUSETIAAN
3.Puan Nur Haida Bt Paharurrazi
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(W)T
nurhaida.p@moe.gov.my5338
4.Puan Shariffah Roslinda Binti Ishak
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(W)T
shroslinda.ishak@moe.gov.my5321
5.Puan Sa'adiah Binti Abd Wahab
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(W)T
saadiah.wahab@moe.gov.my5341
6.Puan Khairulnisyak Binti Saruji
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(W)T1
khnisyak.saruji@moe.gov.my5343
7.Encik Mohd Faiz Bin Alldin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(W)T2
faiz.ru@moe.gov.my5345
8.Encik Shahrolhizan Bin Yaakub
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(W)T3
shahrol.yaakub@moe.gov.my5327
9.Puan Noor Azean Binti Abdul Rahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(W)T4
azean.abdrahim@moe.gov.my5344
10.Encik Shaiful Safuan Bin Sharif
Pembantu Operasi • PO(W)T
shaiful.sharif@moe.gov.my4362
11.Cik Nur Izzah Melisa Binti Enidzullah
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEGAWAI TADBIR
izzahmelisa@moe.gov.my5340
SEKSYEN PENGURUSAN AKAUN
12.Puan Siti Aishah Binti Abdul Kadir
Ketua Akauntan • KA(W)A
aishah.abdkadir@moe.gov.my5313
13.Puan Siti Nur Dzulaikha Binti Mohd Ghazali
Akauntan • AK(W)A
sndzulaikha.mg@moe.gov.my5297
14.Encik Ahmad Murad Bin Mukhtar
Penolong Akauntan Kanan • PEN. AK(W)A1
murad.mukhtar@moe.gov.my5314
15.Puan Wan Nor Aini Binti Wan Mohd Ali
Penolong Akauntan • PEN. AK(W)AK2
noraini.mohdali@moe.gov.my5319
16.Puan Nor Aishah Binti Mohammad
Penolong Akauntan • (KUP) PEN. AK(W)A1
aishah.mohammad@moe.gov.my5302
17.Puan Nurul Naili Binti Illias
Pembantu Akauntan • PEM. AK(W)A2
nnaili.illias@moe.gov.my5310
SEKSYEN PENGURUSAN GERAN BADAN BERKANUN
18.Encik Mahyudin @ Sallehudin Sulaiman
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(W) G
mahyudin.ss@moe.gov.my5330
19.Cik Asmawati Binti Anuar
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(W)G1
asmawati.anuar@moe.gov.my5355
20.Puan Eniza Binti Abdul Halim
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(W)G2
eniza.abdhalim@moe.gov.my5334
21.Encik Muhamad Syapiq Bin Mat Nor
Penolong Setiausaha • PSU(W)G3
msyapiq.mnor@moe.gov.my5339
22.Puan Nurhafizah Binti Salikin
Penolong Setiausaha • PSU(W)G4
hafizah.salikin@moe.gov.my5331
23.Puan Suhaida Binti Nordin
Penolong Akauntan • (KUP) PEN. AK(W)G
suhaida.nordin@moe.gov.my5335
24.Puan Hefiza Binti Banon
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(W)G1
hefiza.banon@moe.gov.my5336
25.Puan Sharifah Azura Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(W)G2
sharifah.ismail@moe.gov.my5342
26.Cik Nur Hidayah Binti Riduan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • SPS (W)G
hidayah.riduan@moe.gov.my4361
27.Cik Nurul Nabila Bt Ruslan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSU
nabila@moe.gov.my-
SEKSYEN BELANJAWAN
28.Kosong
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(W)B
-5282
29.Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(W)B1
-5284
30.Encik Sathiaseelan A/l Selvaraj
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(W)B3
sathiaseelan@moe.gov.my5285
31.
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(W)B2
-
32.Puan Nor Afifah Khalilah Binti Mohd Jaafar
Penolong Setiausaha • PSU(W)B1
afifah.mjaafar@moe.gov.my5283
33.Puan Che Ku Zarina Binti Che Ku Abd Rahman
Ketua Pembantu Tadbir (kewangan) • KPT(W)B
zarina.abdrahman@moe.gov.my5292
34.Cik Ros Izana Binti Omar
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)B1
izana.omar@moe.gov.my5287
35.Puan Wan Nur Asyiqin Binti Wan Zanudin
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)B2
asyiqin.zanudin@moe.gov.my5286
36.Puan Juliana Bt Johari
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)B3
juliana.johari@moe.gov.my5289
37.Puan Haezah Binti Zakaria
Penolong Akauntan • (KUP) PEN. AK(W)B4
haezah.zakaria@moe.gov.my5288
38.Puan Rosmawati Binti Abdul Rahman
Penolong Akauntan • (KUP) PEN. AK(W)B5
rosmawati.abdr@moe.gov.my5291
SEKSYEN KEWANGAN DAN HASIL
39.Encik Zamley Bin Mohd Nayan
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(W)K
zamley.mnayan@moe.gov.my5293
40.Encik Azam Bin Omar
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(W)K1
azam.omar@moe.gov.my5363
41.Puan Faridah Binti Ahmad
Penolong Setiausaha • PSU(W)K2
faridah.a@moe.gov.my5294
42.Puan Wan Norashikin Binti Mokhtar
Penolong Setiausaha • PSU(W)K
wnshikin.mokhtar@moe.gov.my5318
43.Puan Juliana Binti Nizar
Akauntan • AK(W)K
juliana.nizar@moe.gov.my5295
44.Puan Rosmiza Binti Yusoff
Penolong Akauntan • PEN. AK(W)K1
rosmiza.yusoff@moe.gov.my6503
45.Puan Haslina Binti Mokhtar
Ketua Pembantu Tadbir (kewangan) • KPT(W)K
haslina.mokhtar@moe.gov.my5296
46.Puan Nurul Nadiah Bt Salleh
Penolong Akauntan • (KUP) PEN. AK(W)K2
nadiah.salleh@moe.gov.my5316
47.Puan Nazimah Binti Md Topingi
Penolong Akauntan • (KUP) PEN. AK(W)K3
nazimah.mtopingi@moe.gov.my5305
48.Puan Mazlina Binti Tajul Arus
Pembantu Akauntan • PEM.AK(W)K1
mazlina.tajul@moe.gov.my4340
49.Puan Jajah Wati Binti Jamli
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K1
jajahwati.jamli@moe.gov.my5304
50.Encik Mahadi Bin Omar
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K2
mahadi.omar@moe.gov.my5308
51.Puan Norazliza Binti Bardan
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K3
norazliza.bardan@moe.gov.my5312
52.Puan Zarina Binti Radzuan
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K4
zarina.radzuan@moe.gov.my5315
53.Puan Rohani Binti Abd Rahim
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K5
rohani.abdrahim@moe.gov.my5303
54.Puan Nik Nur Fadzilah Binti Nik Mohd Yusoff
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K7
fadzilah.myusoff@moe.gov.my5306
55.Puan Nor Asilah Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K8
asilah.ismail@moe.gov.my5317
56.Puan Intan Zurina Binti Rahim
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K9
intnzurina.rahim@moe.gov.my5298
57.Puan Noor Azani Idayu Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K10
azani.zakaria@moe.gov.my5307
58.Puan Saniah Binti Azis
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(W)K11
saniah.azis@moe.gov.my5325
59.Cik Nik Nur Qurratu 'aini Binti Nik Zainal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
qurratuaini.z@moe.gov.my4350
60.Cik Nor Suhaila Binti Ismail
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
suhaila.ismail@moe.gov.my4351
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.