Bahagian Khidmat Pengurusan
Aras 3, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706823
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Fazli Bin Said
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB(BKP)
fazli.said@moe.gov.my5314
Unit Pentadbiran Dan Logistik
2.Encik Wan Muhammad Hilmi Bin Wan Abu Bakar
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(K)T
wanhilmi.bakar@moe.gov.my6080
3.Cik Norashikin Binti Abd Rahman
Penolong Setiausaha • PSU(K)T1 (PSH)
shikin.abdrahman@moe.gov.my6090
4.Encik Mohd Firdaus Bin Omar
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(K)T
firdaus.omar@moe.gov.my6082
5.Puan Nurul Salmiza Binti Musthafa Kamal
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(K)L
nurulsalmiza@moe.gov.my6081
6.Encik Harun Bin Ambi
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPTT(K)T
harun.ambi@moe.gov.my6715
7.Encik Abd Razak Bin Sahar
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(K)T
abdrazak.sahar@moe.gov.my6083
8.Encik Abdul Hadi Bin Uyub
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(K)L
abdulhadi.uyub@moe.gov.my6098
9.Cik Norazlina Binti Md Sahar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)T1
norazlina.sahar@moe.gov.my6084
10.Cik Zarina Binti Laurong @ Harun
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)T2
zarina.harun@moe.gov.my6085
11.Encik Muzammil B. Mohd Yusof
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)T3
muzammil.yusof@moe.gov.my6091
12.Encik Khairul Hazwani Bin Tarmizi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)L1
hazwani.tarmizi@moe.gov.my6089
13.Encik Shahril Bin Shariff
Ketua Pengawal Keselamatan • PK(K)T1
shahril.shariff@moe.gov.my6118
14.Encik Mohd. Jaafar Bin Samadi
Pemandu Kenderaan • PK(K)L1
jaafar.samadi@moe.gov.my
15.Encik Che Makhtar Bin Che Yusoff
Pemandu Kenderaan • PK(K)L2
makhtar.yusoff@moe.gov.my
16.Encik Shahrom Bin Osman
Pemandu Kenderaan • PK(K)L3
shahrom.osman@moe.gov.my
17.Encik Zamri Bin Mohamed
Pemandu Kenderaan • PK(K)L4
zamri.mohamed@moe.gov.my
18.Encik Ahmad Leonard Bin Abdullah
Pemandu Kenderaan • PK(K)L5
ahmad.abdullah@moe.gov.my
19.Encik Azahar Bin Johari
Pemandu Kenderaan • PK(K)L6
azhar.johari@moe.gov.my
20.Encik Sardi Bin Abdullah
Pemandu Kenderaan • PK(K)L7
sardi.abdullah@moe.gov.my
21.Encik Mohd Zamri Bin Mohd Amin
Pemandu Kenderaan • PK(K)L8
abdulhadi.uyub@moe.gov.my6098
Unit Keurusetiaan Dan Keselamatan
22.Puan Helena Binti Mohamad
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(K)U
helena.mohamad@moe.gov.my6110
23.Encik Fabian Anak Philip
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(K)U
fabian@moe.gov.my6111
24.Cik Maslinda Binti Meskam
Penolong Setiausaha • PSU(K)U2 (SPS)
maslinda.meskam@moe.gov.my6112
25.Encik Mohd Yazid Bin Ghazali
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(K)U
yazid.ghazali@moe.gov.my6119
26.Puan Suhaida Binti Mohd Noor
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(K)U
suhaida.md@moe.gov.my6120
27.Encik Mohd Shazsallie Bin Md Derus
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)U1
shazsallie.derus@moe.gov.my6115
28.Encik Noor Azlan Bin Mohd Noor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)U2
azlan.m@moe.gov.my6116
29.Encik Mohd Yuhare Bin Mohd Yusof
Pembantu Operasi • PO(K)U1
yuhare.yusof@moe.gov.my6114
Unit Pusat Sumber
30.Puan Nur Ain Binti Meskam
Pustakawan Kanan • PK(K)P
ain.meskam@moe.gov.my6304
31.Puan Naziah Binti Ali
Pustakawan • P(K)P
naziah.ali@moe.gov.my6300
32.Cik Nurlizawati Binti Rosli
Pembantu Perpustakaan Kanan • PPK(K)P
lizawati.rosli@moe.gov.my6295
33.Puan Hayati Binti Masri
Pembantu Perpustakaan • PP(K)P1 S22 (KUP)
hayati.masri@moe.gov.my6296
34.Puan Asmariah Binti Ab. Razak
Pembantu Perpustakaan • PP(K)P2
asmariah.razak@moe.gov.my6298
35.Cik Nik Zarifahana Binti Mohd Fakri
Pembantu Perpustakaan • PP(K)P3
zarif.fakri@moe.gov.my6297
36.Encik Mohd Zulkarnain Hassan Bin Mohd Zainudin
Pembantu Perpustakaan • PP(K)P4
zhassan.zainudin@moe.gov.my6301
37.Puan Khalijah Binti Bahaman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)P
khalijah.bahaman@moe.gov.my6299
38.Kaunter
4813
Unit Rekod & Registri
39.Encik Saharudin Bin Karsan
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(K)R
sahar@moe.gov.my6096
40.Cik Nurul Syuhadah Binti Mohamed Azli
Penolong Setiausaha • PSU(K)R (PSH)
syuhadah.azli@moe.gov.my6130
41.Cik Noor Shamilal Hidayu Binti Awang
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(K)R (PSH)
shamilal.awang@moe.gov.my6122
42.Encik Fyrousz Bin Sabarudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)R1
fyrousz.din@moe.gov.my5589
43.Encik Mohd Nizam Bin Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)R2
mnizam.ismail@moe.gov.my5556
44.Cik Roziatie Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)R4 (PSH)
roziatie.ismail@moe.gov.my5485
45.Puan Che Zalelawati Binti Che Ahmad
Pembantu Operasi • PO(K)R1
zalelawati.ahmad@moe.gov.my5562
46.Encik Mohamad Hirmizy Bin Hasim
Pembantu Am Pejabat • PO(K)R2
hirmizy.hasim@moe.gov.my6093
47.Encik Amir Hafiz Bin Ab Alim
Pembantu Operasi • PO(K)R3
amirhafiz.alim@moe.gov.my6093
48.Kaunter Registri
Pembantu Operasi
-6092
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.