Bahagian Khidmat Pengurusan
Aras 3, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706823
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Mat Hassan Bin Ibrahim
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB(BKP)
mathassan@moe.gov.my5314
Unit Pentadbiran Dan Logistik
2.Encik Wan Muhammad Hilmi Bin Wan Abu Bakar
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(K)T
wanhilmi.bakar@moe.gov.my6080
3.Cik Norashikin Binti Abd Rahman
Penolong Setiausaha • PSU(K)T1 (PSH)
shikin.abdrahman@moe.gov.my6090
4.Encik Mohd Firdaus Bin Omar
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(K)T
firdaus.omar@moe.gov.my6082
5.Encik Abd Razak Bin Sahar
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(K)T
abdrazak.sahar@moe.gov.my6083
6.Encik Abdul Hadi Bin Uyub
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(K)L
abdulhadi.uyub@moe.gov.my6098
7.Encik Mohd Khairilbasyar Bin Ruslan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)1
khbasyar.ruslan@moe.gov.my6084
8.Cik Zarina Binti Laurong @ Harun
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)T2
zarina.harun@moe.gov.my6085
9.Encik Muzammil B. Mohd Yusof
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)T3
muzammil.yusof@moe.gov.my6091
10.Encik Khairul Hazwani Bin Tarmizi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)L1
hazwani.tarmizi@moe.gov.my6089
11.Encik Shahril Bin Shariff
Ketua Pengawal Keselamatan • PK(K)T1
shahril.shariff@moe.gov.my6118
12.Encik Shahrom Bin Osman
Pemandu Kenderaan • PK(K)L3
shahrom.osman@moe.gov.my
13.Encik Sardi Bin Abdullah
Pemandu Kenderaan • PK(K)L7
sardi.abdullah@moe.gov.my
Unit Keurusetiaan Dan Keselamatan
14.Puan Helena Binti Mohamad
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(K)U
helena.mohamad@moe.gov.my6110
15.Encik Fabian Anak Philip
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(K)U
fabian@moe.gov.my6111
16.Cik Maslinda Binti Meskam
Penolong Setiausaha • PSU(K)U2 (SPS)
maslinda.meskam@moe.gov.my6112
17.Encik Mohd Yazid Bin Ghazali
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(K)U
yazid.ghazali@moe.gov.my6119
18.Puan Suhaida Binti Mohd Noor
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(K)U
suhaida.md@moe.gov.my6120
19.Encik Mohd Shazsallie Bin Md Derus
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)U1
shazsallie.derus@moe.gov.my6115
20.Encik Noor Azlan Bin Mohd Noor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)U2
azlan.m@moe.gov.my6116
21.Encik Mohd Yuhare Bin Mohd Yusof
Pembantu Operasi • PO(K)U1
yuhare.yusof@moe.gov.my6114
Unit Pusat Sumber
22.Puan Nur Ain Binti Meskam
Pustakawan Kanan • PK(K)P
ain.meskam@moe.gov.my6304
23.Puan Naziah Binti Ali
Pustakawan • P(K)P
naziah.ali@moe.gov.my6300
24.Cik Nurlizawati Binti Rosli
Pembantu Perpustakaan Kanan • PPK(K)P
lizawati.rosli@moe.gov.my6295
25.Puan Hayati Binti Masri
Pembantu Perpustakaan • PP(K)P1 S22 (KUP)
hayati.masri@moe.gov.my6296
26.Puan Asmariah Binti Ab. Razak
Pembantu Perpustakaan • PP(K)P2
asmariah.razak@moe.gov.my6298
27.Cik Nik Zarifahana Binti Mohd Fakri
Pembantu Perpustakaan • PP(K)P3
zarif.fakri@moe.gov.my6297
28.Encik Mohd Zulkarnain Hassan Bin Mohd Zainudin
Pembantu Perpustakaan • PP(K)P4
zhassan.zainudin@moe.gov.my6301
29.Puan Khalijah Binti Bahaman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)P
khalijah.bahaman@moe.gov.my6299
30.Puan Haidar Nor Madinah Binti Mahmud
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
haidar.m@moe.gov.my6294
31.Kaunter
4813
Unit Rekod & Registri
32.Encik Saharudin Bin Karsan
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(K)R
sahar@moe.gov.my6096
33.Cik Nurul Syuhadah Binti Mohamed Azli
Penolong Setiausaha • PSU(K)R (PSH)
syuhadah.azli@moe.gov.my6130
34.Encik Fyrousz Bin Sabarudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)R1
fyrousz.din@moe.gov.my5589
35.Encik Mohd Nizam Bin Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)R2
mnizam.ismail@moe.gov.my5556
36.Cik Roziatie Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(K)R4 (PSH)
roziatie.ismail@moe.gov.my5485
37.Puan Che Zalelawati Binti Che Ahmad
Pembantu Operasi • PO(K)R1
zalelawati.ahmad@moe.gov.my5562
38.Encik Mohamad Hirmizy Bin Hasim
Pembantu Am Pejabat • PO(K)R2
hirmizy.hasim@moe.gov.my6093
39.Encik Amir Hafiz Bin Ab Alim
Pembantu Operasi • PO(K)R3
amirhafiz.alim@moe.gov.my6093
40.Kaunter Registri
Pembantu Operasi
-6092
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.