Bahagian Pembangunan
Aras 10, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706880
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Zulkefly Bin Alias
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUBK (P) II
zulkefly.alias@moe.gov.my5120
2.Puan Maisaliza Binti Che Baharin
Setiausaha Pejabat • PA/SUB (P)
maisaliza.baha@moe.gov.my5121
SEKSYEN PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
3.Encik Prabhu A/l Chandra Sagaran
Akauntan • A (P) T
prabhu@moe.gov.my5124
4.Encik A. R. Asmi Bin Ramli
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT (P) T
asmi.ramli@moe.gov.my5132
5.Puan Sarinah Binti Mohamed Saidin
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT (KEW) P2
sarinah.saidin@moe.gov.my5128
6.Puan Norsilah Binti Saidin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) T3
norsilah.saidin@moe.gov.my4452
7.Encik Awang Selamat Bin Amit
Pemandu • H11
selamat.amit@moe.gov.my
SEKSYEN PEMBANGUNAN
8.Encik Megat Azlani Bin Megat Ramli
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB (P) II
azlani.ramli@moe.gov.my5136
9.Puan Shamni Darshinee
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
shamni.b@moe.gov.my5170
SEKSYEN POLITEKNIK & KOLEJ KOMUNITI
10.Puan Norfairus Binti Tarudin
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU (P)
nfairus.tarudin@moe.gov.my5138
11.Encik Mohd Yusuf Bin Mat Din
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(P)
mohdyusuf.din@moe.gov.my5156
12.Puan Rohainani Binti Ahmad
Penolong Setiausaha • PSU (P)
rohainani.ahmad@moe.gov.my5157
13.Puan Norazila Binti Mohd Zain
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P)H2
norazila.zain@moe.gov.my4463
14.Encik Khairul Amin Bin Hassan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
amin.hassan@moe.gov.my4467
SEKSYEN UNIVERSITI AWAM(UA) DAN PFI
15.Encik Muhammad Faizaruddin Bin Jamaludin
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK (P) PFI
mfaizaruddin.j@moe.gov.my5144
16.Encik Mohd Shareizal Bin Abd Razak
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(P)PFI 1
shareizal.razak@moe.gov.my5145
17.Puan Noor Akmar Binti Mohamed Azmaili
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(P) PFI 2
akmar.azmaili@moe.gov.my5146
18.Puan Siti Farhana Binti Sudarman
Penolong Setiausaha • PSU (P)
farhana.sudarman@moe.gov.my5123
19.Puan Siti Khadijah Binti Bharum
Penolong Setiausaha • PSU
skhadijah.bharum@moe.gov.my5161
20.Puan Siti Hajar Binti Muhammad
Penolong Pegawai Tadbir
shajar.muhammad@moe.gov.my5153
21.Encik Abdul Razak Bin Awang
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPTT (P) PFI
razak.awang@moe.gov.my5148
22.Puan Norsalwani Binti Ali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
norsalwani.ali@moe.gov.my5182
23.Puan Junaidah Binti Bujang
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
junaidah.bujang@moe.gov.my5167
24.Puan Siti Norafzan Binti Abdul Rahman
Pembantu Operasi • PO
norafzan.rahman@moe.gov.my6892
25.Encik Ahmad Dzaiffy Ikhwan Bin Md Razali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT (P) PFI 1
dzaiffy.mdrazali@moe.gov.my5165
SEKSYEN INSTITUSI
26.Encik Mohammad Hadafi Bin Elman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK
hadafi.elman@moe.gov.my88849038
27.Puan Nur Asilah Binti Mat Nawi
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK
asilah.nawi@moe.gov.my88849035
28.Encik Fadil Sanusi Bin Ishak
Penolong Setiausaha • PSU
fadilsanusi@moe.gov.my88849038
29.Encik Muhammad Mukhlis Bin Mohd Amin
Penolong Setiausaha • PSU
mukhlis.amin@moe.gov.my88849035
30.Encik Muhammad Murtazam Bin Alias
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
murtazam.alias@moe.gov.my88849096
31.Puan Vijaya Letchmi A/p Ramuni Nair
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (P) T
vijaya@moe.gov.my5125
32.Puan Mislina Binti Yusoff
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
mislina.yusoff@moe.gov.my88849087
33.Puan Salmi Azmira Binti Saad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
salmi.saad@moe.gov.my88849087
34.Puan Laila Binti Md.nor
Pembantu Operasi • PO
laila@moe.gov.my88849087
SEKSYEN PENYELARASAN & PEMANTAUAN PENDIDIKAN TINGGI
35.Encik Mohd Rashdan Bin Abdul Razak
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (P) M1
rashdan.razak@moe.gov.my5150
36.Encik Hamka Bin Boh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) M2
hamka.boh@moe.gov.my5154
37.Encik Areffin Bin Abu Bakar
Pembantu Operasi • PO
areffin.abubakar@moe.gov.my6892
SEKSYEN TEKNIKAL
38.Puan Habibah Binti Md Sharif
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB (P)T
habibah.shrif@moe.gov.my5169
39.Puan Syahroini Binti Ahmad Harahap
Setiausaha Pejabat • SP/TSUB (P) T
syahroini.ahmad@moe.gov.my5170
Unit Arkitek
40.Encik Nazawandi Bin Nazarudin
Arkitek Kanan • AK(P)T
nazawandi.n@moe.gov.my5172
41.Encik Muhamad Hafiz Fahmi Bin Azizan
Arkitek • A(P)A1
fahmi.azizan@moe.gov.my5175
42.Puan Wan Mas Midia Binti Shaari
Penolong Jurutera (C&S) • PJ (P) A
masmidia.shaari@moe.gov.my5183
Unit Ukur Bahan
43.Encik Sr. Mohd Fazil Bin Ramlan
Jurukur Bahan • JK (T) UB
mfazil.ramlan@moe.gov.my5176
44.Encik Mohd Sapawi Bin Hussin
Jurukur Bahan • J (P) UB1
msapawi.hussin@moe.gov.my5129
45.Encik Mohd Anizan Bin Mohd Ali
Penolong Jurutera (Ukur Bahan) • PJ (P) UB
anizan.ali@moe.gov.my5187
46.Puan Yap Chui Hong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P)UB1
yapch@moe.gov.my5181
Unit Kejuteraan Awam & Struktur
47.Puan Ir. Nor Aznita Binti Yusof
Ketua Jurutera Kanan • KJK (P) C&S
noraznita.yusof@moe.gov.my5171
48.Encik Mohamad Iqhfan Bin Mohamad Yazi
Jurutera Kanan • JK (P) C&S
iqhfan.yazi@moe.gov.my5189
49.Puan Noor Ikhwani Binti Che Zainol
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) C&S
ikhwani.zainol@moe.gov.my4459
Unit Mekanikal
50.Encik Mohd Rosaidie Bin M. Aspar
Jurutera • JK (P) MEK
rosaidie.aspar@moe.gov.my5174
51.Puan Hairul Hikma Binti Shamsudin
Penolong Jurutera (Elektrik) • PJ(P)MEK
hikma.shamsudin@moe.gov.my5180
52.Puan Nor Nazihah Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) MEK
nazihah.ismail@moe.gov.my4456
Unit Elektrik
53.Encik Ahmad Noor Ikmal Bin Mohamad
Jurutera Kanan • JK (P) E
ikmal.mohamad@moe.gov.my4031
54.Encik Mohd Khalid Bin Abdullah
Penolong Jurutera (Elektrik) • PJ(P)E
khalid.abdullah@moe.gov.my5179
SEKSYEN PROJEK KHAS EDUHUB PAGOH
55.Puan Hajah Noraida Binti Attan
Ketua Seksyen • AK(P)
noraida.attan@moe.gov.my+069742401
56.Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PSUK
9742412
57.Kosong
Pustakawan Kanan • PK(K)
+069742403
58.Puan Nor Rasidah Binti Salleh@abdul Razak
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSU (P) SPK
rasidah.salleh@moe.gov.my+069742402
59.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU
9742412
60.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU
9742412
61.Puan Rosmawati Binti Rasul
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK (P) SPK
rosmawati.rasul@moe.gov.my+069742411
62.Encik Banbang Hermanto Bin Mohamed
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
9742412
63.Encik Saharani Bin Haron
Penolong Jurutera (Awam) • JA(P)SPK
saharani.haron@moe.gov.my+069742414
64.Puan Norzana Binti Basrom@basron
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPT(P)SPK
norzana.basrom@moe.gov.my+069742414
65.Kosong
Penolong Jurutera (Awam) • JA
9742412
66.Kosong
Penolong Pegawai Tadbir • PTKT
9742412
67.Encik Mukhlisin Bin Mohd Nor
Penolong Pegawai Belia Dan Sukan • PPBS(P)SPK
mukhlisin.nor@moe.gov.my+069742413
68.Puan Zarina Binti Mohd Nor
Penolong Jurutera (Elektrik) • PJ(P)SPK
+069742424
69.Kosong
Penolong Pegawai Pustakawan • PK(P)SPK
+069742412
70.Puan Nur Umizaitul Binti Mohd Jaafar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P)SPK 1
umizatul.jaafar@moe.gov.my+069742416
71.Encik Muhammad Shaaban Bin Jamaluddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
shaaban.j@moe.gov.my9742412
72.Encik Habidellah Bin Ramli
Pustakawan • S19
habidellah.ramli@moe.gov.my+069742415
73.Kosong
Pembantu Operasi • PO
9742412
74.Kosong
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
+069742416
75.Kosong
Juruteknik • J
9742412
76.Encik Muhammad Hanif Bin Abd Shukor
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
mhanif.shukor@moe.gov.my+069742416
77.Encik Emirul Izzat Bin Edon
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
emirul.edon@moe.gov.my+069742424
78.Kosong
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
+069742412
79.Encik Mohd Faris Imadi Bin Zakaria
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
faris.zakaria@moe.gov.my+069742412
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.