Bahagian Pengurusan Sumber Manusia
Aras 15, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706813
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Mansor Bin Ibrahim @ Abd. Hamid
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUBK(SM)PO
mansor@moe.gov.my5190
2.Puan Nor' Afifi Binti Abdul Razab
Setiausaha Pejabat • SP(SM)
afifi.abdrazab@moe.gov.my5191
3.Kosong
Pembantu Setiausaha Pejabat • PSP(SM)PH
5279
UNIT PEMBANGUNAN ORGANISASI
4.Puan Fara Waheedah Binti Ahmad
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)O
waheedah@moe.gov.my5250
5.Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O1
6000
6.Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O2
6000
7.Puan Nursazrina Binti Sulaiman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O3
sazrina.sulaiman@moe.gov.my5262
8.Encik Rozaimi Bin Ahmad
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O4
rozaimi.ahmad@moe.gov.my5198
9.Cik Nuratika Fatima Binti Mohd Othman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O
nuratika@moe.gov.my6700
10.Encik Mohamad Razifudin Bin Rahmat
Penolong Setiausaha • PSU(SM)O6
razifudin.rahmat@moe.gov.my5193
11.Encik Zaini Bin Edris
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)O
zaini.edris@moe.gov.my5194
12.Encik Madin Bin Karim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)O
madin.karim@moe.gov.my5249
13.Puan Aimie Nadiah Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O1
aimie.ismail@moe.gov.my5207
14.Puan Azelina Binti Yusop
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O2
azelina.yusop@moe.gov.my5205
15.Encik Mohd Hafiz Bin Mohd Jaafar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O3
hafiz.jaafar@moe.gov.my5206
UNIT PINGAT DAN KEURUSETIAAN
16.Puan Azura Binti Mat Ail
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)U
azura.ma@moe.gov.my5253
17.Puan Erma Marlina Binti Hamsan
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)U
ermamarlina.h@moe.gov.my5261
18.Puan Maznah Binti Abu Samah
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSU(SM)U1
maznah.abusamah@moe.gov.my5256
19.Puan Nor Hazila Binti Haron
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSU(SM)U2
hazila.haron@moe.gov.my5278
20.Encik Shahlani Bin Abd Latif
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)U1
shahlani.ablatif@moe.gov.my5273
21.Encik Wan Mohammad Ruhaify Bin Wan Kamarudin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)U2
mruhaify.k@moe.gov.my5275
22.Puan Nazatulfadzilah Binti Mustaffa
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)U
nazatulfadzilah@moe.gov.my5276
23.Encik Mohd Zafri Bin Mohd Zin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)U1
zafri.mzin@moe.gov.my4239
24.Puan Syazana Liyana Binti Tebri
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)U2
syazana.tebri@moe.gov.my5252
25.Puan Hasiah Binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)U3
hasiah.abdrahman@moe.gov.my5271
26.Puan Roshanita Binti Md. Akhir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)U4
roshanita.akhir@moe.gov.my5263
27.Puan Nor Syaza Binti Razali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)U5
syaza.razali@moe.gov.my5268
28.Encik Azhari Bin Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)U6
azhariahmad@moe.gov.my5264
29.Encik Abu Suffian Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (SPS) • PT(SM)U
suffian.mohamad@moe.gov.my5103
30.Encik Shaiful Safuan Bin Sharif
Pembantu Operasi • PO(SM)U1
shaiful.sharif@moe.gov.my4240
31.Puan Nor'aishah Binti Musa
Pembantu Operasi • PO(SM)U2
noraishah.musa@moe.gov.my5248
32.Encik Airol Hanizan Bin Yunus
Pemandu Kenderaan • PK(SM)U
airol@moe.gov.my5103
33.Encik Mohd. Jaafar Bin Samadi
Pemandu Kenderaan • PK(SM)U
suffian.mohamad@moe.gov.my5103
34.Encik Zamri Bin Mohd Amin
Pemandu Kenderaan • PK(SM)U
suffian.mohamad@moe.gov.my5103
35.Encik Mohamad Nizam Bin Mohamad Noh
Pemandu Kenderaan • PK(SM)U
suffian.mohamad@moe.gov.my5103
UNIT PERKHIDMATAN
36.Encik Mohamad Nawwar Faiq Bin Mohamad Noh
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)K
nawwarfaiq.mnoh@moe.gov.my 5192
37.Puan Amira Syafikah Otod Abdullah
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K1
amirasyafikah@moe.gov.my5211
38.Encik Nazri Bin Saidin
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K2
nazri.saidin@moe.gov.my5216
39.Encik Nor Fauzan Bin Daud
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K3
fauzan.daud@moe.gov.my5212
40.Encik Mohd Fauzee Aliwee
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K4
fauzeealiwee@moe.gov.my5217
41.Puan Nurul Shahida Binti Taib
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K5
shahida.taib@moe.gov.my5213
42.Puan Zulaila Binti Sulleman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K6
zulaila.sulleman@moe.gov.my5215
43.Puan Umikalsum Binti Jaafar
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K7
umikalsum.jaafar@moe.gov.my5214
44.Puan Tazlila Binti Tarikh
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)K
tazlila.tarikh@moe.gov.my5220
45.Encik Azmin Nur Rasyid Bin Mohamad Adzali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(41)
azmin.adzali@moe.gov.my5210
46.Encik Nor Azlan Bin Ahmad
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)K
azlan.ahmad@moe.gov.my5242
47.Cik Noraffida Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K1
fida@moe.gov.my5227
48.Puan Noor Azra Binti Suparman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K2
azra.suparman@moe.gov.my5204
49.Puan Darina Binti Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K3
darina.hashim@moe.gov.my5218
50.Puan Nazirah Binti Seae
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K4
nazirah.seae@moe.gov.my5202
51.Puan Noor Hashima Binti Mohd Khairudzi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K5
noorhashima@moe.gov.my5241
52.Puan Shuhada Binti Mohd Kasim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K6
shuhada.mkasim@moe.gov.my5226
53.Puan Suliza Binti Mohd Omar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K7
suliza.omar@moe.gov.my5225
54.Cik Noorfarahzila Binti Lod
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K8
farahzila.lod@moe.gov.my5209
55.Cik Masni Binti Abdullah Sani
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K9
masni.abds@moe.gov.my5208
56.Cik Nurul Nabilah Binti Risman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 19
nabilah.risman@moe.gov.my5223
57.Cik Syarifah Binti Mohd Shokeri
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (N19)
syarifah.shokeri@moe.gov.my5210
UNIT NAIK PANGKAT
58.Puan Nazirah Binti Harun
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)P
nazirah.harun@moe.gov.my5228
59.Encik Mohamad Haikal Bin Mohd Ibnil Hajat
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P1
haikal.hajat@moe.gov.my5235
60.Puan Rabiah Binti Embong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P2
rabiah.embong@moe.gov.my5233
61.Puan Jacinta John
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P3
jacinta@moe.gov.my5234
62.Puan Nor Safirah Binti Sahedan
Penolong Setiausaha • PSU(SM)P4
safirah.sahedan@moe.gov.my5232
63.Cik Nur Azira Binti Azman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
azira.azman@moe.gov.my6000
64.Puan Noorhalyza Binti Mohammaddin
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)P
halyza.mdin@moe.gov.my5230
65.Puan Zuraidah Anum Binti Ramli
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)P
zuraidah.ramli@moe.gov.my5236
66.Puan Siti Aishah Binti Ayob
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P1
aishah.ayob@moe.gov.my5238
67.Puan Mardiah Binti Shamsudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P2
mardiah.s@moe.gov.my6561
68.Encik Mohd Arif Bin Yusuf
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P3
arif.yusuf@moe.gov.my5240
69.Encik Mohammad Bin Jusoh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P4
mohd.jusoh@moe.gov.my5237
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.