Bahagian Pengurusan Sumber Manusia
Aras 15, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706813
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Mansor Bin Ibrahim @ Abd. Hamid
Setiausaha Bahagian • SUB(SM)
mansor@moe.gov.my5190
2.Puan Nor' Afifi Binti Abdul Razab
Setiausaha Pejabat • SP(SM)
afifi.abdrazab@moe.gov.my5191
UNIT PEMBANGUNAN ORGANISASI
3.Puan Fara Waheedah Binti Ahmad
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)O
waheedah@moe.gov.my5250
4.Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O1
6000
5.Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O2
6000
6.Puan Nursazrina Binti Sulaiman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O3
sazrina.sulaiman@moe.gov.my5262
7.Encik Rozaimi Bin Ahmad
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O4
rozaimi.ahmad@moe.gov.my5198
8.Cik Wan Izzati Binti Mohamad
Penolong Setiausaha • PSU(SM)O5
wanizzati@moe.gov.my6700
9.Encik Mohamad Razifudin Bin Rahmat
Penolong Setiausaha • PSU(SM)O6
razifudin.rahmat@moe.gov.my5193
10.Puan Farrah Nadirah Binti Mohamad Kamal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
farrah.mdkamal@moe.gov.my5194
11.Encik Madin Bin Karim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)O
madin.karim@moe.gov.my5249
12.Puan Aimie Nadiah Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O1
aimie.ismail@moe.gov.my5207
13.Puan Azelina Binti Yusop
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O2
azelina.yusop@moe.gov.my5205
14.Encik Mohd Hafiz Bin Mohd Jaafar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O3
hafiz.jaafar@moe.gov.my5206
UNIT PENGURUSAN LATIHAN
15.Encik Baharuddin Bin Ahmad Suri
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)L
baharuddin.asuri@moe.gov.my5253
16.Puan Siti Norain Binti Abdul Aziz
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)L1
snorain.abdaziz@moe.gov.my5199
17.Puan Erma Marlina Binti Hamsan
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)L2
ermamarlina.h@moe.gov.my5261
18.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU(SM)L1
19.Puan Maznah Binti Abu Samah
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSU(SM)L2
maznah.abusamah@moe.gov.my5256
20.Puan Nor Hazila Binti Haron
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSU(SM)L3
hazila.haron@moe.gov.my5278
21.Cik Maliza Binti Yunus
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
maliza.yunus@moe.gov.my5259
22.Encik Shahlani Bin Abd Latif
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)L1
shahlani.ablatif@moe.gov.my5273
23.Encik Wan Mohammad Ruhaify Bin Wan Kamarudin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)L2
mruhaify.k@moe.gov.my5275
24.Puan Nazatulfadzilah Binti Mustaffa
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)L
nazatulfadzilah@moe.gov.my5276
25.Puan Hasiah Binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L1
hasiah.abdrahman@moe.gov.my5271
26.Puan Roshanita Binti Mohd Akhir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L2
roshanita.akhir@moe.gov.my5263
27.Puan Nor Syaza Binti Razali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L3
syaza.razali@moe.gov.my5268
28.Encik Mohd Zafri Bin Mohd Zin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L4
zafri.mzin@moe.gov.my5267
29.Encik Faridil Althrat Bin Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L5
faridilalthrat@moe.gov.my5265
30.Cik Kamisah Binti Hafid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L6
kamisah.hafid@moe.gov.my5272
31.Encik Azhari Bin Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L7
azhariahmad@moe.gov.my5264
32.Encik Abu Suffian Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L8
suffian.mohamad@moe.gov.my5103
33.Puan Kamisah Binti Hamzah
Pembantu Operasi • PO(SM)PH5
kamisah.hamzah@moe.gov.my4309
UNIT PERKHIDMATAN
34.Puan Masnizah Binti Mohd Ramli
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)K
masnizah.mramli@moe.gov.my5192
35.Puan Amira Syafikah Otod Abdullah
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K1
amirasyafikah@moe.gov.my5211
36.Encik Nazri Bin Saidin
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K2
nazri.saidin@moe.gov.my5216
37.Encik Nor Fauzan Bin Daud
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K3
fauzan.daud@moe.gov.my5212
38.Encik Mohd Fauzee Aliwee
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K4
fauzeealiwee@moe.gov.my5217
39.Puan Nurul Shahida Binti Taib (cuti Bersalin)
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K5
shahida.taib@moe.gov.my5213
40.Puan Zulaila Binti Sulleman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K6
zulaila.sulleman@moe.gov.my5215
41.Puan Umikalsum Binti Jaafar
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K7
umikalsum.jaafar@moe.gov.my5214
42.Puan Tazlila Binti Tarikh
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)K
tazlila.tarikh@moe.gov.my5220
43.Encik Azmin Nur Rasyid Bin Mohamad Adzali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 29
azmin.adzali@moe.gov.my5210
44.Encik Nor Azlan Bin Ahmad
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)K
azlan.ahmad@moe.gov.my5242
45.Cik Noraffida Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K1
fida@moe.gov.my5227
46.Puan Noor Azra Binti Suparman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K2
azra.suparman@moe.gov.my5204
47.Puan Darina Binti Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K3
darina.hashim@moe.gov.my5218
48.Puan Nazirah Binti Seae
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K4
nazirah.seae@moe.gov.my5202
49.Puan Noor Hashima Binti Mohd Khairudzi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K5
noorhashima@moe.gov.my5241
50.Puan Shuhada Binti Mohd Kasim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K6
shuhada.mkasim@moe.gov.my5226
51.Puan Suliza Binti Mohd Omar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K7
suliza.omar@moe.gov.my5225
52.Puan Norhaslina Binti Mohd Hasni
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K8
haslina.hasni@moe.gov.my5209
53.Cik Masni Binti Abdullah Sani
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K9
masni.abds@moe.gov.my5208
54.Cik Nurul Nabilah Binti Risman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 19
nabilah.risman@moe.gov.my5223
55.Cik Nur Adlina Binti Mohd Zaidi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 19
adlina.zaidi@moe.gov.my4284
UNIT PENGURUSAN PRESTASI DAN NAIK PANGKAT
56.Puan Nazirah Binti Harun
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)P
nazirah.harun@moe.gov.my5228
57.Encik Mohamad Haikal Bin Mohd Ibnil Hajat
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P1
haikal.hajat@moe.gov.my5235
58.Puan Rabiah Binti Embong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P2
rabiah.embong@moe.gov.my5233
59.Puan Maisarah Binti Muhammad Rais
Penolong Setiausaha • PSU(SM)P3
maisarah.mrais@moe.gov.my5234
60.Cik Nor Safirah Binti Sahedan
Penolong Setiausaha • PSU(SM)P4
safirah.sahedan@moe.gov.my5232
61.Cik Nur Azira Binti Azman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
azira.azman@moe.gov.my6000
62.Puan Noorhalyza Binti Mohammaddin
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)P
halyza.mdin@moe.gov.my5230
63.Puan Zuraidah Anum Binti Ramli
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)P
zuraidah.ramli@moe.gov.my5236
64.Puan Siti Aishah Binti Ayob
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P1
aishah.ayob@moe.gov.my5238
65.Puan Mardiah Binti Shamsudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P2
mardiah.s@moe.gov.my6561
66.Encik Mohd Arif Bin Yusuf
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P3
arif.yusuf@moe.gov.my5240
67.Encik Mohammad Bin Jusoh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P4
mohd.jusoh@moe.gov.my5237
UNIT PENYELARASAN DAN HRMIS
68.Kosong
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)PH
5196
69.Puan Noorul Huda Asyikin Binti Mohd Fauzi
Penolong Setiausaha • PSU(SM)PH
hudaasyikin.mf@moe.gov.my5195
A. Penyelarasan
70.Encik Muhammad Zainizam Bin Zainal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
zainizam.zainal@moe.gov.my5451
71.Puan Che Norliza Binti Yahaya
Penolong Pegawai Tadbir Tinggi • PPTT(SM)PH
cnorliza.yahaya@moe.gov.my5266
72.Puan Nurul Izzan Binti Idris
Penolong Akauntan • PA(SM)PH
izzan.idris@moe.gov.my5246
B. HRMIS
73.Puan Erlinda Khartinawatti Binti Zainal Abidin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK(SM)PH
erlinda.z@moe.gov.my5231
74.Encik Khairul Anuar Bin Mahamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PH1
khairul.mahamad@moe.gov.my5247
75.Encik Mohd Fauzolnizam Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PH2
fauzolnizam@moe.gov.my5245
76.Encik Zaifulnizam Bin Abd Karim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PH3
zaifulnizam@moe.gov.my5252
C. Pentadbiran
77.Kosong
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)PH
5243
78.Encik Mohamad Firdaus Bin Khairul Anuar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 29
mfirdaus.khanuar@moe.gov.my5279
79.Cik Zainon Binti Abu Bakar
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)PH
zainon.abubakar@moe.gov.my5203
80.Puan Jamilah Binti Wahab (cuti Bersalin)
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PH4
jamilah.wahab@moe.gov.my5219
81.Cik Siti Yuhaizan Binti Wahap
Pembantu Tadbir (SPS) • GRED 19
yuhaizan.wahap@moe.gov.my4235
82.Kosong
Pembantu Setiausaha Pejabat • PSP(SM)PH
5279
83.Puan Nor'aishah Binti Musa
Pembantu Operasi • PO(SM)PH1
noraishah.musa@moe.gov.my5248
84.Encik Mohd Faizal Bin Mohammad
Pembantu Operasi • PO(SM)PH2
faizal.mohammad@moe.gov.my4239
85.Encik Zukarnaim Bin Mhd Noor Zori
Pembantu Operasi • PO(SM)PH3
zukarnaim.mnzori@moe.gov.my4240
86.Kosong
Pembantu Operasi • PO(SM)PH4
4238
87.Encik Airol Haniza Bin Yunus
Pemandu Kenderaan • PK(SM)
airol@moe.gov.my6000
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.