Bahagian Perancangan Penyelidikan dan Penyelarasan Dasar
Aras 13, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706810
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.YBhg. Datin Dr. Syahira Binti Hamidon
Setiausaha Bahagian • SUB(R)
syahira@moe.gov.my5080
2.Puan Adura Binti Khairuddin
Setiausaha Pejabat • SP(R)
adura.khairuddin@moe.gov.my5081
UNIT PENTADBIRAN
3.Puan Salasiah Binti Yusop
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB(R)T
salasiah.yusop@moe.gov.my5365
4.Puan Lina Azlinda Binti Kamaruddin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(R)T
azlinda.k@moe.gov.my5065
5.Puan Ratna Fuziliana Binti Yaacob
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(R)T
ratna.yaacob@moe.gov.my6922
6.Puan Norhazura Binti Mohd Noor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)T1
hazura.mnoor@moe.gov.my5063
7.Cik Nurul Hafiza Binti Radzali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)T2
hafiza.radzali@moe.gov.my5064
8.Encik Eddi Ezzuan Bin Sharip
Pembantu Operasi • PO(R)T1
eddi.sharip@moe.gov.my*4314
9.Puan Fariza Binti Awang
Pembantu Operasi • PO(R)T2
fariza.awang@moe.gov.my*4312
10.Encik Zulkifli Bin Ahmad Talib
Pemandu Kenderaan • PK(R)T
*4321
UNIT PENGURUSAN DATA (UPDKPT@MOE.GOV.MY)
11.Puan Suaibatul Aslamiah Binti Abd Halim
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)SD
suaibatul.halim@moe.gov.my5074
12.Puan Fatmawati Zifa Binti Zaukani
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)SD
fatmawati.z@moe.gov.my5093
13.Puan Sulizah Binti Abdul Salam
Penolong Setiausaha • PSU(R)SD
sulizah.abdsalam@moe.gov.my5092
14.-kosong-
Pegawai Teknologi Maklumat • PTM(R)SD
6915
15.-kosong-
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(R)SD1
5117
16.Puan Mashitoh Binti Darus
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(R)SD2
mashitoh.darus@moe.gov.my6914
17.Puan Suryana Binti Embong
Penolong Pegawai Perangkaan • PPP(R)SD
suryana.embong@moe.gov.my5116
18.Encik Hasril Rezuan Bin Suboh
Pembantu Perangkaan • PP(R)SD1
hasrilrezuan@moe.gov.my*4320
19.Puan Rose Sabrina Binti Basri
Pembantu Perangkaan • PP(R)SD2
sabrina.basri@moe.gov.my*4319
20.Puan Rohaida Binti Ali
Pembantu Perangkaan • PP(R)SD3
rohaida.ali@moe.gov.my*4325
SEKSYEN PERANCANGAN
21.YBrs. Dr. Guan Eng Chan
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB(R)P
guan@moe.gov.my5077
22.Puan Siti Yuslina Binti Yaacob
Pembantu Setiausaha Pejabat • SP(R)P
yuslina.yaacob@moe.gov.my5078
UNIT PEMBANGUNAN INSAN
23.YBhg. Datin Che Norshina Binti Mohd Hashim
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)PT
norshina.hashim@moe.gov.my6251
24.Puan Saidatul Aisyah Binti Hambali
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)PT
aisyah.hambali@moe.gov.my6075
25.Puan Nor Liyana Binti Mohd Bokti
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)PT1
liyana.mohdbokti@moe.gov.my5096
26.Puan Aidatul Izana Binti Mohd Taha
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)PT2
aidatulizana@moe.gov.my6911
27.-kosong-
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)T3
28.Puan Ramishak Binti Che Hussin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)PT
ramishak.chussin@moe.gov.my5091
29.Cik Nor Huda Binti Kamaruzaman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSU(R)PT
huda.kamaruzaman@moe.gov.my*4313
UNIT PERANCANGAN STRATEGIK
30.Puan Baizura Binti Mohd Zainon
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)PI
baizura.mzainon@moe.gov.my5376
31.Encik Khairiwan Bin Ridzuan Harry
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)PI1
khairiwan@moe.gov.my5069
32.Encik Mohd Fairuz Bin Sa'don
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)PI2
mfairuz.sadon@moe.gov.my6250
33.Puan Suhana Binti Baharuddin
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)PI3
hana.baharuddin@moe.gov.my5106
34.Cik Roshakina Binti Mat Zuki
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)PI1
roshakina.mzuki@moe.gov.my5377
35.Puan Fairus Aini Binti Pairan
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)PI2
fairus.pairan@moe.gov.my6912
36.-kosong-
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)PI3
37.Puan Mastura Binti Abu Bakar
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(R)PI
mastura.ab@moe.gov.my6458
38.Puan Mazalina Binti Ali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)PI1
mazalina.ali@moe.gov.my5076
39.Cik Rena Binti Mohd Taib
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSU(R)PI1
rena.taib@moe.gov.my*4827
40.Puan Siti Noorzazlina Binti Mohamed Noor
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSU(R)PI2
zazlina.noor@moe.gov.my*4930
41.-kosong-
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSU(R)PI3
*4543
42.Cik Aqmar Amanie Binti Azahar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT(R)PI2
amanie.azahar@moe.gov.my*4327
UNIT OPERASI STRATEGIK & PENYELIDIKAN
43.YBrs. Dr. Siti Fazriah Binti Raja Mohamed
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)SO
sitifazriah@moe.gov.my5095
44.Encik Mohd Fahusli Bin Ali
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)SO1
fahusli.ali@moe.gov.my6280
45.Encik Mohd Asyraf Bin Md. Sum
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)SO2
asyraf.mdsum@moe.gov.my5142
46.Encik Samsul Nizam Bin Abd Rahim
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)SO1
snizam.abdrahim@moe.gov.my5094
47.Puan Arba'atun Binti Mohd Napiah
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)SO2
arbaatun.mnapiah@moe.gov.my5332
48.Puan Afiqah Binti Bakhari
Penolong Setiausaha • PSU(R)SO1
afiqah.bakhari@moe.gov.my5368
49.Puan Wan Zutini Binti Zabery
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)SO1
zutini.zabery@moe.gov.my5084
50.Encik Mohd Safrul Bin Ya'acob
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)SO2
5066
51.Cik Nurul Jannah Binti Zulmuji
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSU(R)SO2
jannah.zulmuji@moe.gov.my5100
SEKSYEN PENYELARASAN DASAR
52.-kosong-
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB(R)D
53.-kosong-
Setiausaha Pejabat • SP(R)D
5366
UNIT PEMANTAUAN DAN SELIAAN
54.Puan Noor Azlin Binti Adnan
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)DM
azlin.adnan@moe.gov.my5079
55.Puan Diana Sim Siew Geok
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)DM
dianasim@moe.gov.my5118
56.Encik Mohammed Arif Ikhwan Bin Zulkhan
Penolong Setiausaha • PSU(R)DM1
arifikhwan.z@moe.gov.my5083
57.Puan Nor Siah Binti Omar
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(R)DM
norsiah.omar@moe.gov.my5367
58.Puan Ruhani Binti Mat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)DM
ruhani.mat@moe.gov.my*4294
59.Puan Siti Basitah Binti Mohamad @ Mat
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSU(R)DM2
basitah.mohamad@moe.gov.my6924
60.Puan Nurul Baizura Binti Zainuddin
Pembantu Operasi • PO(R)DM
nurulbaizura.z@moe.gov.my*4295
UNIT PENYELARASAN KERTAS JEMAAH MENTERI
61.Puan Nursyazlin Binti Nazir
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)DJ
nsyazlin.nazir@moe.gov.my5399
62.Encik Mohd Iqbal Bin Makmor
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)DJ
iqbal.makmor@moe.gov.my5394
63.Encik Mohd Nasrul Bin Mohd Nawi
Penolong Setiausaha • PSU(R)DJ
nasrul.nawi@moe.gov.my6279
64.-kosong-
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)DJ1
65.Puan Norashikin Binti Saidin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT(R)DJ2
ashikin.saidin@moe.gov.my*4287
UNIT KOORDINASI DASAR
66.Puan Ang Li Ling
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)DD
lilingang@moe.gov.my5105
67.Encik Abdul Syafiq Bin Abdul Samat
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)DD1
syafiq.samat@moe.gov.my6525
68.Puan Nor Farzana Binti Sharib
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)DD2
farzana.sharib@moe.gov.my6916
69.Puan Idayazra Binti Suri
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)DD3
idayazra.suri@moe.gov.my5099
70.Puan Noorezlin Binti Masiran
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)DD1
ezlin.masiran@moe.gov.my5119
71.-kosong-
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)DD2
UNIT PARLIMEN (urusetia.parlimen@moe.gov.my)
72.Encik Subramaniam A/l Krishnasamy
Ketua Unit • KETUA UNIT PARLIMEN
subra@moe.gov.my
73.Puan Noridah Binti Lohang
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)DP
noridah.lohang@moe.gov.my5087
74.Puan Azzizatul Ain Binti Sabani
Penolong Setiausaha • PSU(R)DP1
azzizatul.sabani@moe.gov.my6909
75.Encik Syed Zahiruddin Bin Wan Alshagaf
Penolong Setiausaha • PSU(R)DP2
szahiruddin.wa@moe.gov.my5108
76.Cik Che Rosmaradhiah Binti Che Awang
Pegawai Tadbir (SPS) • PSU(R)DP3
rosmaradhiah.awg@moe.gov.my5089
77.Cik Norlela Binti Abd Halim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)DP
lela.abdhalim@moe.gov.my5097
78.Puan Ashmina Binti Mahmud
Pembantu Operasi • PO(R)DP
ashmina.mahmud@moe.gov.my*4315
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.