Bahagian Perancangan dan Penyelarasan Dasar
Aras 3, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706810
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Cik Normah Binti Osman
Setiausaha Bahagian • SUB(R)
normah.osman@moe.gov.my6260
2.Puan Siti Yuslina Binti Yaacob
Pembantu Setiausaha Pejabat • SP(R)
yuslina.yaacob@moe.gov.my6261
3.YBrs. Dr. Ab Wahab Bin Che Mat
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUBK(R)
abwahab@moe.gov.my6270
4.Puan Maslina Binti Abu Bakar
Pembantu Setiausaha Pejabat • SP(R)
maslina.abubakar@moe.gov.my6271
5.Encik Zakaria Bin Mat Isa
Pemandu • SUB(R)
zakaria.matisa@moe.gov.my5435
CAWANGAN PERANCANGAN STRATEGIK
6.YBrs. Dr. Guan Eng Chan
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB(R)
guan@moe.gov.my5077
UNIT PERANCANGAN
7.Puan Baizura Binti Mohd Zainon
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)
baizura.mzainon@moe.gov.my5376
8.Encik Khairiwan Bin Ridzuan Harry
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)
khairiwan@moe.gov.my5069
9.Puan Saidatul Aisyah Binti Hambali
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)
aisyah.hambali@moe.gov.my5098
10.Cik Roshakina Binti Mat Zuki
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)
roshakina.mzuki@moe.gov.my5377
11.-kosong-
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)
12.Puan Azzizatul Ain Binti Sabani
Penolong Setiausaha • PSU(R)
azzizatul.sabani@moe.gov.my6909
13.Puan Mastura Binti Abu Bakar
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPTT(R)
mastura.ab@moe.gov.my6458
14.Puan Mazalina Binti Ali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)
mazalina.ali@moe.gov.my5076
15.Cik Aqmar Amanie Binti Azahar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
amanie.azahar@moe.gov.my*4327
UNIT PENYELIDIKAN & PPRN
16.YBrs. Dr. Siti Fazriah Binti Raja Mohamed
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)
sitifazriah@moe.gov.my5095
17.Encik Jagdev Singh A/l Kulbant Singh
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)
jagdev.singh@moe.gov.my5101
18.Cik Noor Haliza Binti Abdul Halim
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)
haliza.abdhalim@moe.gov.my6875
19.-kosong-
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)
20.Puan Fairus Aini Binti Pairan
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)
fairus.pairan@moe.gov.my6912
21.Puan Arba'atun Binti Mohd Napiah
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)
arbaatun.mnapiah@moe.gov.my5332
22.Encik Syed Nazrul Bin Syed Mohd
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)
syednazrul.mohd@moe.gov.my5066
23.Puan Nurhamizah Binti Ibni Hajar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
hamizah.ibhajar@moe.gov.my*4329
24.Encik Zainal Abidin Bin Ramli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
zainal.r@moe.gov.my*4343
25.Cik Amira Yasmin Binti Kamaruzaman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
yasmin.kzaman@moe.gov.my5110
26.Puan Norsuhada Binti Mohamed
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nsuhada.mohamed@moe.gov.my5458
27.Puan Nur Aisyah Binti As’ari
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
aisyah.asari@moe.gov.my*4330
CAWANGAN MODAL INSAN
28.Puan Suraya Hani Binti Saleh
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB(R)
suraya.saleh@moe.gov.my5364
UNIT PEMBANGUNAN INSAN
29.Puan Hallie Tan Hun Wee
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)
hallietan@moe.gov.my6251
30.Encik Malai Hashim Bin Malai Hassan
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)
malai.hassan@moe.gov.my6242
31.Encik Mohd Sharwadi Bin Mahamood
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)
sharwadi.m@moe.gov.my5096
32.-kosong-
Penolong Setiausaha • PSU/PSUK(R)
33.Puan Aidatul Izana Binti Mohd Taha
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)
aidatulizana@moe.gov.my6911
34.Puan Ramishak Binti Che Hussin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)
ramishak.chussin@moe.gov.my5091
35.-kosong-
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
*4446
36.-kosong-
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
*4862
UNIT KOORDINASI DASAR
37.Puan Ang Li Ling
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)
lilingang@moe.gov.my5105
38.-kosong-
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)
39.Encik Abdul Syafiq Bin Abdul Samat
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)
syafiq.samat@moe.gov.my6525
40.-kosong-
Penolong Setiausaha • PSU/PSUK(R)
41.Puan Idayazra Binti Suri
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)
idayazra.suri@moe.gov.my5099
42.Puan Noorezlin Binti Masiran
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)
ezlin.masiran@moe.gov.my5119
43.Cik Nor Huda Binti Kamaruzaman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
huda.kamaruzaman@moe.gov.my*4313
CAWANGAN OPERASI STRATEGIK
44.-kosong-
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB(R)
UNIT KEBOLEHPASARAN GRADUAN
45.Puan Maslinda Binti Haron
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)
maslinda.haron@moe.gov.my5088
46.Encik Mohd Asyraf Bin Md. Sum
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)
asyraf.mdsum@moe.gov.my5142
47.Encik Tuan Mohd Nizam Tuan Mustapa
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)
mnizam.mustapa@moe.gov.my6984
48.-kosong-
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)
49.-kosong-
Penolong Setiausaha • PSU/PSUK(R)
50.Puan Wan Zutini Binti Zabery
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)
zutini.zabery@moe.gov.my5084
51.Cik Siti Hilmawani Binti Hashim
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
shilma.hashim@moe.gov.my*4332
52.Encik Muhammad Zakwan Bin Zamhani
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
zakwan.zamhani@moe.gov.my5579
UNIT KEUSAHAWANAN
53.Encik Elfian Satria Bin Yaacob
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)
elfian@moe.gov.my5049
54.Encik Mohd Fahusli Bin Ali
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)
fahusli.ali@moe.gov.my5048
55.-kosong-
Penolong Setiausaha • PSU/PSUK(R)
56.Puan Suhaina Liza Binti Samsudin
Penolong Setiausaha • PSU(R)
suhaina.samsudin@moe.gov.my5107
57.Puan Suzi Binti Husin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(R)
suzi.husin@moe.gov.my5452
58.Encik Mohamad Faizul Bin Abdul Latiff
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)
faizul.ablatiff@moe.gov.my6917
59.Puan Alwani Ainaa Binti Muhammed
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)
ainaa.m@moe.gov.my6736
60.Cik Fauzia Natashya Binti Sm Jefri
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
natashya.smjefri@moe.gov.my5462
61.Cik Rosilawati Binti Ahmad Radzi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
rosilawati.radzi@moe.gov.my5466
62.Encik Mohd Naqib Afif Bin Muhamad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
naqib.muhamad@moe.gov.my5469
63.Encik Shahril Effendy Bin Zainal Abidin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
shahril.effendy@moe.gov.my5445
64.Cik Norhafizah Binti Abdul Rahman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
hafizah.rahman@moe.gov.my5461
UNIT SUKAN
65.-kosong-
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)
66.Encik Tony Azman Bin Hassan
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)
tony.hassan@moe.gov.my6153
67.-kosong-
Penolong Setiausaha • PSU/PSUK(R)
68.Puan Nur Farah Ezzana Binti Mahat
Penolong Setiausaha • PSU(R)
ezzana.mahat@moe.gov.my6135
69.Encik Abu Kasim Bin Hasan
Penolong Setiausaha • PSU(R)
abukasim.hasan@moe.gov.my6143
70.Encik Salehudin Bin Mohamed
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(R)
salehudin.m@moe.gov.my6639
71.Puan Hajar Binti Hamzah
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(R)
hajar.hamzah@moe.gov.my6139
72.Puan Nur Syaqirah Binti Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)
syaqirah.abdul@moe.gov.my6137
73.Puan Nurul Baizura Binti Zainuddin
Pembantu Operasi • PO(R)
nurulbaizura.z@moe.gov.my6138
CAWANGAN PENYELARASAN DASAR
74.Encik Subramaniam A/l Krishnasamy
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB(R)
subra@moe.gov.my5365
UNIT TUGAS-TUGAS KHAS
75.Puan Noridah Binti Lohang
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)
noridah.lohang@moe.gov.my5087
76.Puan Nur Liyana Binti Husain (cuti Bersalin)
Penolong Setiausaha • PSU(R)
liyana.husain@moe.gov.my
77.Puan Najlia Binti Mohd Nasir
Penolong Setiausaha • PSU(R)
najlia.nasir@moe.gov.my5064
78.-kosong-
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(R)
79.Encik Shahrolhizan Bin Yaakub
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)
shahrol.yaakub@moe.gov.my5327
80.Puan Norkumalasari Binti Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)
norkumalasari@moe.gov.my5384
81.Cik Ummu Taqiah Binti Bahari
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
taqiah.bahari@moe.gov.my*4430
82.Cik Eyni Zahirah Rahim Binti Abdullah
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
eyni.rahim@moe.gov.my*4563
83.Encik Mohamad Izauddin Bin Che Harun
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
izauddin.harun@moe.gov.my4312
UNIT PARLIMEN (urusetia.parlimen@moe.gov.my)
84.Puan Faizatul Aini Binti Mohd Adnan
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)
aini.adnan@moe.gov.my5320
85.Encik Ahmad Halim Hafidz Bin Azmi
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)
halimhafidz.azmi@moe.gov.my6279
86.-kosong-
Penolong Setiausaha • PSU/PSUK(R)
87.Encik Syed Zahiruddin Bin Wan Alshagaf
Penolong Setiausaha • PSU(R)
szahiruddin.wa@moe.gov.my5108
88.Cik Che Rosmaradhiah Binti Che Awang
Pegawai Tadbir (SPS) • PSU(R)
rosmaradhiah.awg@moe.gov.my5089
89.Cik Norlela Binti Abd Halim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)
lela.abdhalim@moe.gov.my5097
90.Puan Ashmina Binti Mahmud
Pembantu Operasi • PO(R)
ashmina.mahmud@moe.gov.my*4315
UNIT JEMAAH MENTERI
91.Puan Nursyazlin Binti Nazir
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)
nsyazlin.nazir@moe.gov.my5399
92.Encik Mohd Iqbal Bin Makmor
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)
iqbal.makmor@moe.gov.my5394
93.Puan Nor Farzana Binti Sharib
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)
farzana.sharib@moe.gov.my6923
94.Puan Halema Binti Shajahan
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)
halema.sh@moe.gov.my5396
95.Encik Mohd Safrul Bin Ya'acob
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)
safrul.yaacob@moe.gov.my*4296
96.Cik Nurul Hafiza Binti Radzali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)
hafiza.radzali@moe.gov.my5654
97.Puan Norashikin Binti Saidin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
ashikin.saidin@moe.gov.my*4287
CAWANGAN PENGURUSAN PENYAMPAIAN DAN DATA
98.Puan Normalia Binti Ibrahim
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB(R)
normalia@moe.gov.my5492
UNIT PENGURUSAN DATA (updbppdkpm@moe.gov.my)
99.Puan Suaibatul Aslamiah Binti Abd Halim
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)SD
suaibatul.halim@moe.gov.my5074
100.Puan Fatmawati Zifa Binti Zaukani
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)SD
fatmawati.z@moe.gov.my5093
101.-kosong-
Pegawai Teknologi Maklumat • PTM
102.-kosong-
Pegawai Teknologi Maklumat • PTM(R)SD
103.Puan Sulizah Binti Abdul Salam
Penolong Setiausaha • PSU(R)SD
sulizah.abdsalam@moe.gov.my5092
104.Puan Mashitoh Binti Darus
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(R)SD
mashitoh.darus@moe.gov.my6914
105.-kosong-
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(R)SD
106.Puan Suryana Binti Embong
Penolong Pegawai Perangkaan • PPP(R)SD
suryana.embong@moe.gov.my5116
107.Puan Rohaida Binti Ali
Pembantu Perangkaan • PP(R)SD
rohaida.ali@moe.gov.my*4325
108.Puan Rose Sabrina Binti Basri
Pembantu Perangkaan • PP(R)SD
sabrina.basri@moe.gov.my*4319
109.Encik Hasril Rezuan Bin Suboh
Pembantu Perangkaan • PP(R)SD
hasrilrezuan@moe.gov.my*4320
110.Encik Mohd Faiz Bin Alldin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)SD
faiz.ru@moe.gov.my5345
UNIT PENGURUSAN PENYAMPAIAN
111.YBrs. Datin Che Norshina Binti Mohd Hashim
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)
norshina.hashim@moe.gov.my5085
112.Encik Mohd Fairuz Bin Sa'don
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)
mfairuz.sadon@moe.gov.my6250
113.-kosong-
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)
114.Kosong
Pegawai Tadbir Dan Diplomatik • PSUK(R)
115.Puan Siti Jamilah Binti Azahar (cuti Bersalin)
Penolong Setiausaha • PSU(R)
jamilah.azahar@moe.gov.my5104
116.Encik Kamaruddin Bin Abd Wahab
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(R) N36
kamaruddin.wahab@moe.gov.my
117.Puan Syazarina Binti Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)
syazarina@moe.gov.my5447
118.Puan Siti Noorzazlina Binti Mohamed Noor
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
zazlina.noor@moe.gov.my*4930
119.Cik Rena Binti Mohd Taib
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
rena.taib@moe.gov.my*4827
120.Cik Hanisah Binti Hassan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
hanisah.hassan@moe.gov.my*4419
121.Cik Nur Nashira Binti Norzezan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nashira.norzezan@moe.gov.my5524
CAWANGAN KEURUSETIAAN DAN PENTADBIRAN
122.Puan Salasiah Binti Yusop
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB(R)
salasiah.yusop@moe.gov.my5036
UNIT PENGURUSETIAAN
123.Puan Noor Azlin Binti Adnan
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)
azlin.adnan@moe.gov.my5079
124.Puan Zurifahida Binti Zulkifli
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)
zurifahida.z@moe.gov.my6928
125.Kosong
Pegawai Tadbir Dan Diplomatik • PSUK
126.Kosong
Pegawai Tadbir Dan Diplomatik • PSUK
127.Puan Afiqah Binti Bakhari
Penolong Setiausaha • PSU(R)
afiqah.bakhari@moe.gov.my5368
128.Encik Mohammed Arif Ikhwan Bin Zulkhan
Penolong Setiausaha • PSU(R)
arifikhwan.z@moe.gov.my5083
129.-kosong-
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(R)
130.Puan Nor Siah Binti Omar
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(R)
norsiah.omar@moe.gov.my5367
131.Puan Ruhani Binti Mat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)
ruhani.mat@moe.gov.my*4294
132.Puan Fariza Binti Awang
Pembantu Operasi • PO(R)
fariza.awang@moe.gov.my*4295
133.Puan Siti Basitah Binti Mohamad @ Mat
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
basitah.mohamad@moe.gov.my6924
UNIT PENTADBIRAN
134.Puan Azah Binti Subari
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)T
azah.subari@moe.gov.my6005
135.Encik Anwarrul Aswad Bin Ahmad
Penolong Setiausaha • PSU(R)T
anwarrul.ahmad@moe.gov.my6145
136.Puan Norhidayah Binti Tumiran
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(R)T
nhidayah.tumiran@moe.gov.my5067
137.Puan Ratna Fuziliana Binti Yaacob
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(R)T
ratna.yaacob@moe.gov.my6922
138.Puan Norhazura Binti Mohd Noor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)T1
hazura.mnoor@moe.gov.my5063
139.Encik Mohd Ridhwan Bin Haji Ab Wahab
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)T2
ridhwan.wahab@moe.gov.my6568
140.Puan Nik Azieyati Binti Nik Aziz
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)3
azieyati.aziz@moe.gov.my5465
141.Encik Eddi Ezzuan Bin Sharip
Pembantu Operasi • PO(R)T1
eddi.sharip@moe.gov.my5463
142.Puan Mazurita Binti Pauzi
Pembantu Operasi • PO(R)T2
mazurita.pauzi@moe.gov.my5433
143.Encik Zulkifli Bin Ahmad Talib
Pemandu Kenderaan • PK(R)T
*4321
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.