Bahagian Sukan
Aras 2, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706141
Faks: 0388706824
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.-kosong
Setiausaha Bahagian • SUB(N)
6140
2.Kosong
Setiausaha Pejabat • SUP(N)
6141
3.Encik Abu Kasim Bin Hasan
Penolong Setiausaha • PSU(N)P1
abukasim.hasan@moe.gov.my6143
4.Encik Anwarrul Aswad Bin Ahmad
Penolong Setiausaha • PSU(N)P3
anwarrul.ahmad@moe.gov.my6145
5.Puan Hajar Binti Hamzah
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(N)
hajar.hamzah@moe.gov.my6139
6.Puan Nur Syaqirah Binti Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(N)
syaqirah.abdul@moe.gov.my6137
7.Puan Mazurita Binti Pauzi
Pembantu Am Pejabat • PO(N)
mazurita.pauzi@moe.gov.my6138
8.Encik Saiful Yazan Bin Abu Hassan
Eksekutif Sukan
yazan.hassan@moe.gov.my6108
9.Puan Zuzilawati Binti Zubir
Eksekutif Sukan
zilawati.zubir@moe.gov.my6453
SEKSYEN STRATEGIK DAN PENGURUSAN
10.Encik Mohd Izwan Bin Khairuddin
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(N)B
izwan.khairuddin@moe.gov.my6154
11.Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(N)B
6142
12.Cik Nur Farah Ezzana Binti Mahat
Penolong Setiausaha • PSU(N)P2
ezzana.mahat@moe.gov.my6135
13.Encik Salehudin Bin Mohamed
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(N)B1
salehudin.m@moe.gov.my6639
14.Kosong
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(N)B2
6581
15.Puan Azliza Binti Lokman
Eksekutif Sukan
azliza.lokman@moe.gov.my6578
16.Puan Andik Norazyanti Binti Matawapa
Eksekutif Sukan
azyanti.matawapa@moe.gov.my6563
17.Puan Noor Liyana Binti Abd Yusof
Eksekutif Sukan
liyana.yusof@moe.gov.my5188
18.Cik Nurul Fatin Binti Roslan
Eksekutif Sukan
fatin.roslan@moe.gov.my6640
SEKSYEN PRESTASI TINGGI
19.Encik Tony Azman Bin Hassan
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(N)P
tony.hassan@moe.gov.my6153
20.Encik Haron Bin Arip
Pegawai Tadbir (Kontrak)
haron.arip@moe.gov.my6584
21.Encik Azwan Bin Abdullah
Eksekutif Sukan
azwan.a@moe.gov.my6127
22.Puan Nur Aina Binti A. Aziz
Eksekutif Sukan
nuraina.aziz@moe.gov.my5346
23.Encik Mohamad Iswandi Bin Pudzir
Eksekutif Sukan
iswandi.pudzir@moe.gov.my5114
24.Encik Mohd Haniff Bin Abd Razak
Eksekutif Sukan
haniff.razak@moe.gov.my6454
25.Encik Norhalis Syafik Bin Md Sidek
Eksekutif Sukan
norhalis.sidek@moe.gov.my6580
26.Encik Ahmad Fadhil Bin Mohamad Locman
Eksekutif Sukan
fadhil.locman@moe.gov.my6455
MAJLIS SUKAN UNIVERSITI MALAYSIA (MASUM)
27.Puan Jamilah Binti Mat Puji
Pegawai Tadbir (Kontrak)
6719
28.Encik Saiful Bahari Bin Ariffin
Pegawai Tadbir (Kontrak)
6477
29.Encik Zaran Bin Noh
Eksekutif Sukan
5186
30.Puan Farahiza Binti Razali
Eksekutif Sukan
5185
31.Puan Muna Hafeza Binti Ismail
Eksekutif Sukan
6899
32.Kosong
Eksekutif Sukan
6259
33.Puan Suhaini Binti Johari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
4783
34.Encik Khairul Azhar Bin Razali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
4784
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.