Bahagian Pengurusan Maklumat (IT)
Aras 6, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706061
Faks: 0388706819
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Kosong
Setiausaha Bahagian • SUB(M)
6060
2.Puan Mushidah Binti Mhmd Ariff
Setiausaha Pejabat • SP(M)
mushidah@moe.gov.my6061
Unit Pentadbiran
3.Puan Kamasiah Binti Ibrahim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(M)K
kamasiah@moe.gov.my6012
4.Encik Muhamad Asraf Bin Talip
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(M)K1
asraf@moe.gov.my4611
5.Puan Zuraidah Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(M)K2
zuraidah.ismail@moe.gov.my4856
6.Puan Aniza Binti Samat
Pembantu Operasi • PO(M)T1
aniza.samat@moe.gov.my6074
SEKSYEN TEKNIKAL DAN KESELAMATAN ICT
7.Encik Tuan Othman Bin Tuan Abdullah
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(M)T
tuanothman@moe.gov.my6016
Unit Rangkaian Dan Keselamatan ICT
8.Encik Noorhisham Bin Shahabudin
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(M)TR
hishams@moe.gov.my6017
9.(kosong)
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(M)TR
6025
10.Cik Fadzilah Binti Ahmad
Penolong Setiausaha • PSU(M)TR1
fadzilahahmad@moe.gov.my6031
11.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU(M)TR2
6019
12.Encik Mohd Faizal Bin Hassan
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK(M)TR
mfaizal@moe.gov.my6021
13.Encik Nur Hafiz Syafiq Bin Sahni
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(M)TR1
nhafiz@moe.gov.my6022
14.Encik Naufal Bin Muhammad
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(M)TR2
naufal@moe.gov.my6023
15.Puan Nor Zaimah Binti Mohammad Iskandar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • (PSH)
6036
Unit Pusat Data
16.Cik Fahwani Binti Mohd Ali
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(M)TD
fahwani@moe.gov.my6026
17.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU(M)TD
6030
18.Tuan Haji Mohd. Nizam Bin Kamaruddin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK(M)TD
nizamk@moe.gov.my4857
19.Encik Khairul Adzhani Bin Zamri
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(M)TD
kadzhani@moe.gov.my6032
Unit Khidmat Teknikal Dan Naziran
20.Encik Ruslan Bin Ngah
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(M)TT
ruslan@moe.gov.my6029
21.Encik Azrul Nizam Bin Ahmat Marzuki
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(M)TT1
azrul@moe.gov.my6010
22.Encik Muhammad Razif Bin Ab Rahman
Penolong Setiausaha Kanan • PSU(M)TT2
razif@moe.gov.my6020
23.Encik Khairul Nizam Bin Bakar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(M)TT1
nizam.bakar@moe.gov.my6040
24.Puan Nur Ashikin Binti Mohamad
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(M)TT2
ashikin@moe.gov.my6033
25.Encik Hazfandy Bin Haron
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(M)TT3
fandy@moe.gov.my4623
26.Puan Mazulin Binti Muhamad Maskum
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(M)TT4
mazulinmaskum@moe.gov.my4624
27.Encik Mohd Mustaqim Bin Mohd Zahid
Juruteknik Komputer • JT(M)TT1
mustaqim@moe.gov.my6035
28.Puan Fara Adina Binti Sobri
Juruteknik Komputer • JT(M)TT2
adina@moe.gov.my6037
29.Puan Nurul Wahidah Binti Abdullah @ Christina Binti Polinus
Juruteknik Komputer • JT(M)TT3
nwahidah@moe.gov.my6038
30.Encik Mohamad Faris Bin Mohamad Suhimi
Juruteknik Komputer • PSH
mfaris.suhimi@moe.gov.my6034
Unit Latihan
31.(kosong)
Penolong Setiausaha • PSU(M)TL
6018
32.Puan Nor Suhana Binti Mohd Noor ( Sambung Belajar )
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(M)TL
norsuhana@moe.gov.my6028
SEKSYEN PENGURUSAN APLIKASI
33.Puan Nurfariza Binti Abdul Wahid
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(M)A
nfariza@moe.gov.my6041
Unit Aplikasi Pengurusan
34.Kosong
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(M)AP
35.Puan Noor Azura Binti Mohamad Ikhsan
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(M)AP1
azuraikhsan@moe.gov.my6044
36.Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(M)AP2
37.Puan Mazlyna Binti Abd Rahman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK(M)AP
mazlyna@moe.gov.my4625
38.Puan Sharizah Binti Shahar ( Sambung Belajar )
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(M)AP1
sharizah@moe.gov.my6047
39.Encik Borhanuddin Bin Ahmad
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(M)AP2
borhanuddin@moe.gov.my4620
40.Encik Muhamad Faizal Bin Abdul Basir
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
faizalbasir@moe.gov.my4627
Unit Aplikasi Kemasukan
41.Puan Ruhani Binti Abdul Aziz
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(M)AK
ruhani@moe.gov.my6249
42.Cik Emyreema Binti Ja'afar
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(M)AK
emyreema@moe.gov.my6043
43.Puan Wan Nor Hazliza Binti Wan Abdul Kadir
Penolong Setiausaha • PSU(M)AK1
hazliza@moe.gov.my6051
44.Encik Ahmad Safwan Bin Mohd Sulaiman
Penolong Setiausaha • PSU(M)AK2
safwan@moe.gov.my6062
45.Puan Aida Binti Jaafar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK(M)AK
aida@moe.gov.my6052
46.Puan Noridah Binti Mohad Zainal
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(M)AK1
noridah@moe.gov.my6054
47.Encik Mohd Faiz Fahmi Bin Amin Rudin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(M)AK2
faizfahmi@moe.gov.my6055
Unit Aplikasi Biasiswa Dan Pinjaman
48.Cik Noralinawati Binti Ibrahim
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(M)AB
noralinawati@moe.gov.my6056
49.Puan Fazariah Hakimah Binti Ibrahim
Penolong Setiausaha • PSU(M)AB
fazariah@moe.gov.my6057
50.Encik Ahmad Fuad Razif Bin Baharuddin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(M)AB1
fuadrazif@moe.gov.my6072
51.Encik Ahmad Baidrul Hisyam Bin Abdul Jamil
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(M)AB2
baidrul@moe.gov.my
Unit Aplikasi Pendidikan Tinggi
52.Dr. Rafidah Binti Pakir Mohamad
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(M)AT
rafidah@moe.gov.my6050
53.(kosong)
Penolong Setiausaha • PSU(M)AT
54.Puan Siti Noordiana Zaharah Binti Abd. Rahman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(M)AT
noordiana@moe.gov.my6063
SEKSYEN DASAR ICT
55.Puan Norhayati Binti Masah
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(M)D
yatimasah@moe.gov.my6064
56.Puan Emelia Mardiana Binti Samsi
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(M)D
emeliamardiana@moe.gov.my6066
57.Cik Norimah Binti Shahri
Penolong Setiausaha • PSU(M)D1
norimah@moe.gov.my6067
58.Puan Nur Amirah Binti Mohd Fuat
Penolong Setiausaha • PSU(M)D2
amirahfuat@moe.gov.my6069
59.Tuan Haji Sazali Bin Sajat
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK(M)D
sazali@moe.gov.my6073
60.Cik Nik Nur Afzan Binti Supardi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
niknurafzan@moe.gov.my6065
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.