Bahagian Pengurusan Maklumat
Aras 6, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706061
Faks: 0388706819
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Puan Norizan Binti Harun
Setiausaha Bahagian • SUB(M)
norizanh@moe.gov.my88843500
Unit Pentadbiran
2.Encik Muhamad Asraf Bin Talip
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(M)K1
asraf@moe.gov.my4611
3.Puan Aniza Binti Samat
Pembantu Operasi • PO(M)T1
aniza.samat@moe.gov.my6074
4.Puan Kamasiah Binti Ibrahim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(M)K
kamasiah@moe.gov.my6012
5.Puan Zuraidah Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(M)K2
zuraidah.ismail@moe.gov.my6019
SEKSYEN PUSAT DATA & RANGKAIAN
6.Ts.maheran Binti Ab Rahman
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB
maheran.abdrahman@moe.gov.my6060
Unit Rangkaian
7.Encik Tuan Othman Bin Tuan Abdullah
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • KPSUK
tuanothman@moe.gov.my6016
8.Puan Aina Binti Md Noor
Pegawai Teknologi Maklumat • KPSU
aina.md@moe.gov.my6020
9.Encik Noorhisham Bin Shahabudin
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(M)TR
hishams@moe.gov.my6017
10.Encik Azwan Bin Azmi
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(M)TR
azwan.azmi@moe.gov.my4856
11.Cik Fahwani Binti Mohd Ali
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PSUK
fahwani@moe.gov.my6026
12.Puan Dewi Utama Binti Masri
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PSUK
dewi@moe.gov.my6040
13.Cik Fadzilah Binti Ahmad
Penolong Setiausaha • PSU(M)TR1
fadzilahahmad@moe.gov.my6031
14.Encik Mohd Faizal Bin Hassan
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK(M)TR
mfaizal@moe.gov.my6021
15.Encik Yusri Bin Yusoff
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTM
yusri@moe.gov.my4859
16.Encik Mas Irwan Bin Mohd Sanosi
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTM
irwan.mohd@moe.gov.my4622
17.Encik Amiruladle Bin Razali
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
amiruladle.r@moe.gov.my4621
18.Encik Nur Hafiz Syafiq Bin Sahni
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(M)TR1
nhafiz@moe.gov.my6022
19.Encik Saiidi Ameir Bin Silahudin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
saiidi.silahudin@moe.gov.my6024
20.Encik Naufal Bin Muhammad
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(M)TR2
naufal@moe.gov.my6023
Unit Pusat Data
21.Puan Zakiah Binti Abdul Majid @ Zakaria
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PTMK
zakiah.majid@moe.gov.my6030
22.Encik Haji Mohd. Nizam Bin Kamaruddin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK
nizamk@moe.gov.my6025
SEKSYEN ARKITEKTUR & INOVASI DIGITAL
23.Encik Hassan Bin Masrom
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB
hassan.masrom@moe.gov.my6042
Unit Enterprise Architecture (Aplikasi)
24.Puan Norhayati Binti Masah
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK
yatimasah@moe.gov.my6064
25.Puan Sarina Binti Sabri
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PSUK
sarina.sabri@moe.gov.my6065
26.Puan Kholijah Binti Norbib
Pegawai Teknologi Maklumat • PSU
kholijah.norbib@moe.gov.my6069
Unit Enterprise Architecture (Bisnes)
27.YBhg. Datin Hiriyati Binti Abd.ghalib
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK
hiriyati.abdghalib@moe.gov.my6502
Unit Enterprise Architecture (Data)
28.Encik Muhammad Nasir Bin Mahmud
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSU
nasir.mahmud@moe.gov.my
29.Puan Nor Hafizah Binti Masram
Pegawai Teknologi Maklumat • PSUK
hafizah.masram@moe.gov.my3821
Unit Enterprise Architecture (Digital)
30.Puan Nora Binti Majid
Pegawai Teknologi Maklumat • PSUK
nora.majid@moe.gov.my6575
Unit Enterprise Architecture (Pembangunan)
31.Encik Faizal Bin Abu Kassim
Pegawai Teknologi Maklumat • PSUK
faizal.kassim@moe.gov.my6011
32.Puan Siti Nor Aisyah Binti Sudin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK
noraisyah.sudin@moe.gov.my6058
Unit Enterprise Architecture (Teknologi)
33.Encik Abdullah Bin Mohd Jamil
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • KPSUK
abdullahjamil@moe.gov.my6070
34.Puan Zaiminora Binti Baharuddin
Pegawai Teknologi Maklumat • PSUK
zaiminora@moe.gov.my6691
35.Encik Mohd Imran Bin Md Yusop
Pegawai Teknologi Maklumat • PSUK
imran.yusop@moe.gov.my6273
SEKSYEN APLIKASI & INTEGRASI SISTEM
Unit Aplikasi Pendidikan Tinggi
36.Puan Nurfariza Binti Abdul Wahid
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • KPSUK
nfariza@moe.gov.my6041
37.Puan Ruhani Binti Abdul Aziz
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • KPSU
ruhani@moe.gov.my6249
38.Dr. Rafidah Binti Pakir Mohamad
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PSUK
rafidah@moe.gov.my6050
39.Cik Emyreema Binti Ja'afar
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PSUK
emyreema@moe.gov.my6043
40.Cik Noralinawati Binti Ibrahim
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PSUK(M)TD
noralinawati@moe.gov.my6056
41.Puan Wan Nor Hazliza Binti Wan Abdul Kadir
Pegawai Teknologi Maklumat • PSU
hazliza@moe.gov.my6051
42.Encik Ahmad Safwan Bin Mohd Sulaiman
Pegawai Teknologi Maklumat • PSU
safwan@moe.gov.my6062
43.Puan Fazariah Hakimah Binti Ibrahim
Pegawai Teknologi Maklumat • PSU
fazariah@moe.gov.my6057
44.Encik Ahmad Fuad Razif Bin Baharuddin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
fuadrazif@moe.gov.my6072
45.Puan Siti Noordiana Zaharah Binti Abd Rahman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
noordiana@moe.gov.my6063
46.Encik Borhanuddin Bin Ahmad
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
borhanuddin@moe.gov.my4620
47.Puan Noridah Binti Mohad Zainal
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
noridah@moe.gov.my6054
48.Encik Mohd Faiz Fahmi Bin Amin Rudin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
faizfahmi@moe.gov.my6055
Unit Aplikasi Generik & Sokongan
49.Puan Noor Azura Binti Mohamad Ikhsan
Pegawai Teknologi Maklumat • PSUK
azuraikhsan@moe.gov.my6044
50.Encik Muhamad Faizal Bin Abdul Basir
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
faizalbasir@moe.gov.my4627
51.Cik Nik Nur Afzan Binti Supardi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
niknurafzan@moe.gov.my6047
SEKSYEN OPERASI & PENGURUSAN TEKNIKAL
Unit Pengurusan Teknikal
52.Encik Ruslan Bin Ngah
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • KPSU
ruslan@moe.gov.my6029
53.Encik Azrul Nizam Bin Ahmat Marzuki
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PSUK
azrul@moe.gov.my6010
54.Encik Muhammad Razif Bin Ab Rahman
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PSUK
razif@moe.gov.my6068
55.Encik Hazfandy Bin Haron
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(KUP)
fandy@moe.gov.my4623
56.Encik Mohd Mustaqim Bin Mohd Zahid
Juruteknik Komputer • JT
mustaqim@moe.gov.my6035
57.Puan Nurul Wahidah Binti Abdullah @ Christina Binti Polinus
Juruteknik Komputer • JT
nwahidah@moe.gov.my6038
58.Puan Fara Adina Binti Sobri
Juruteknik Komputer • JT
adina@moe.gov.my6037
59.Encik Mohamad Faris Bin Mohamad Suhimi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
mfaris.suhimi@moe.gov.my6034
Unit Helpdesk & Pemantauan Perkhidmatan ICT
60.Puan Mazlyna Binti Abd Rahman
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK(M)TR
mazlyna@moe.gov.my6033
61.Puan Nur Ashikin Binti Mohamad
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
ashikin@moe.gov.my6036
Unit Pentadbir & Pengurusan Data
62.Puan Eizazuriaty Binti Hamzah
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PSUK
eizazuriaty@moe.gov.my6028
63.Encik Khairul Adzhani Bin Zamri
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
kadzhani@moe.gov.my6032
64.Puan Nurul Ain Binti Amran
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
nurul@moe.gov.my4625
SEKSYEN PENTADBIRAN & LIBAT URUS
Unit Komunikasi & Libat Urus
65.Puan Hjh Norhayati Binti Khamidin
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU
hayati.khamidin@moe.gov.my6160
66.Puan Noor Hafizah Binti Abd Hadi
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PSUK
noorhafizah.hadi@moe.gov.my6066
67.Cik Norimah Binti Shahri
Pegawai Teknologi Maklumat • PSU
norimah@moe.gov.my6067
68.Encik Sazali Bin Sajat
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK
sazali@moe.gov.my6073
69.Puan Nilam Binti Mohamad
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK
nilam@moe.gov.my6907
70.Puan Rusniza Binti Ibrahim
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTMK
rusniza.ibrahim@moe.gov.my6945
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.