Pejabat Ketua Setiausaha
Aras 17, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388705051
Faks: 0388706806
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.YBhg. Dato' Dr. Mohd Gazali Bin Abas
Ketua Setiausaha • KSU
ksu@moe.gov.my5050
2.Puan Shamsina Binti Janor
Setiausaha Pejabat • PA (KSU)
shamsina.janor@moe.gov.my5051 88846072
3.Encik Noriqram Bin Mohd Nor
Pegawai Khas • DASAR & PEMBANGUNAN
noriqram.nor@moe.gov.my5043
4.Encik Mohd Izanee Bin Mohd Ilias
Pegawai Khas • PENGURUSAN
izanee@moe.gov.my5052 88846205
5.Puan Hartini Binti Mohd Noor
Pegawai Khas • SEKTOR PENDIDIKAN
hartini.noor@moe.gov.my6944 88846340
6.Encik Syahmi Bin Mohid
Pegawai Khas • SEKTOR PENDIDIKAN TINGGI
syahmi@moe.gov.my6475
7.Cik Haslina Binti Hassan
Pembantu Tadbir • PT (SP)
haslina.hassan@moe.gov.my5229
8.Puan Aishah Binti Hassan
Pembantu Tadbir • PT (SP)
aishahhassan@moe.gov.my5162
9.Puan Wan Samsuhaily Binti Samsudin
Pembantu Tadbir • PT (SPT)
samsuhaily@moe.gov.my5053
10.Puan Nor Azean Binti Ahmad
Pembantu Tadbir • PT (SPT)
norazean@moe.gov.my5032
11.Encik Mohd Shahdan B. Nasaruddin
Pembantu Tadbir (Kewangan)
shahdan.nasaruddin@moe.gov.my6877
12.Encik Yusuf Bin Ibrahim Mukhtar
Pembantu Operasi • PO (SPT)
yusuf@moe.gov.my5054
13.Encik Mohd Syawalazli Bin Fadzir
Pembantu Operasi • PO (SP)
syawalazli.fadzir@moe.gov.my8884 6091
14.Encik Suhairy Bin Suhaimi
Pemandu • PEMANDU
15.Encik Hazli Bin Ahamad Tumisan
Pemandu • PEMANDU
4047
KEBENARAN KE LUAR NEGARA
16.Cik Rosafiza Binti Zakaria
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • KEBENARAN KE LUAR NEGARA
rosafiza@moe.gov.my5055
17.Encik Muhammad Nur 'aizat Bin Mohd. Raub
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • KEBENARAN KE LUAR NEGARA
aizat.mraub@moe.gov.my5056
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.