Pejabat Ketua Setiausaha
Aras 17, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388705051
Faks: 0388706806
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.YBhg. Dato' Dr. Mohd Gazali Bin Abas
Ketua Setiausaha • KSU
ksu@moe.gov.my5050
2.Puan Shamsina Bt Janor
Setiausaha Pejabat • PA (KSU)
shamsina.janor@moe.gov.my5051 88846072
3.Encik Noriqram Bin Mohd Nor
Pegawai Khas • DASAR & PEMBANGUNAN
noriqram.nor@moe.gov.my5043 88846081
4.Encik Mohd Izanee Bin Mohd Ilias
Pegawai Khas • PENGURUSAN
izanee@moe.gov.my5052 88846205
SEKTOR PENDIDIKAN
5.Puan Hartini Binti Mohd Noor
Pegawai Khas • PK (SP)
hartini.noor@moe.gov.my6944 88846340
6.Encik Shahdan B. Nasaruddin
Pembantu Tadbir (Kewangan) • KEBENARAN KELUAR NEGARA SEKTOR PENDIDIKAN
shahdan.nasaruddin@moe.gov.my6877
7.Puan Aishah Binti Hassan
Pembantu Tadbir • PT (SP)
aishahhassan@moe.gov.my88846091
8.Puan Haslina Binti Hassan
Pembantu Tadbir • PT (SP)
haslina.hassan@moe.gov.my88721414
9.Encik Saiful Hazmi Zaihan
Pembantu Operasi • PO (SP)
saiful.hazmi@moe.gov.my88846091
SEKTOR PENDIDIKAN TINGGI
10.Encik Syahmi Bin Mohid
Pegawai Khas • PK (SPT)
syahmi@moe.gov.my6475
11.Cik Rosafiza Binti Zakaria
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • KEBENARAN KELUAR NEGARA SEKTOR PENDIDIKAN TINGGI
rosafiza@moe.gov.my5055
12.Puan Wan Samsuhaily Binti Samsudin
Pembantu Tadbir • PT (SPT)
samsuhaily@moe.gov.my5053
13.Puan Nor Azean Binti Ahmad
Pembantu Tadbir • PT (SPT)
norazean@moe.gov.my5032
14.Encik Yusuf Bin Ibrahim Mukhtar
Pembantu Operasi • PO (SPT)
yusuf@moe.gov.my5054
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.