Pejabat Menteri Pendidikan
Aras 18, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706801
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.YB Dr. Maszlee Bin Malik
Menteri Pendidikan • YBM
maszlee@moe.gov.my5005
2.Puan Rohani Binti Karim
Setiausaha Pejabat • SP(YBM)YBM
pejabatmenteri@moe.gov.my5004
3.Encik Mahmood Bin Kassim
Setiausaha Politik • SUPOL(YBM)
mahmood.kassim@moe.gov.my5007
4.Puan Marni Binti Hasmar
Setiausaha Pejabat • SP(YBM)SUPOL
pejabatmenteri@moe.gov.my5007
5.Dr. Muhammad Adli Bin Musa
Setiausaha Sulit Kanan • SUSK(YBM)
adlimusa@moe.gov.my5003
6.Cik Nor Hayati Binti Mohd Noor
Setiausaha Pejabat • SP(YBM)SUSK
pejabatmenteri@moe.gov.my5002
7.Encik Zul Fikri Zamir Bin Mohamad Munir
Setiausaha Akhbar • SUA(YBM)
zfzamir@moe.gov.my5009
8.Encik Nur Sulaiman Bin Zolkapli
Setiausaha Sulit • SUS(YBM)
nursulaiman@moe.gov.my5019
9.Puan Nur Hazwani Binti Md Yatim
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(YBM)
hazwani.mdyatim@moe.gov.my5020
10.Puan Rohana Binti Rasid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(YBM)1
rohana.rasid@moe.gov.my5021
11.Puan Zarina Binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(YBM)
zarina.abdul@moe.gov.my5482
12.Encik Muhammad Afif Zaimuddin Bin Mohamad Zaidi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)YBM-PSH1
5023
13.Cik Nur Syazwani Binti Sjafrial
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O) - PSH2
5025
14.Cik Sharifah Noorafarahana Husna Binti Muhamad Azhar
Pembantu Tadbir • PT(P/O) - PSH3
5022
15.Encik Khairul Azwan Bin Mohamad
Pengawal Pengiring • ADC(YBM)
5026
16.Encik Roslan Bin Ramli
Pembantu Operasi • PO(YBM)1
samb. 4007
17.Puan Syafiqa Binti Talib
Pembantu Operasi • PO(YBM)2
samb. 4180
18.Encik Faizal Bin Osman
Pembantu Operasi • PO(YBM)3
faizal.osman@moe.gov .my5024
19.Encik Mohd Aliff Bin Mohd Affandy
Pembantu Operasi • PO(YBM)4
aliff.affandy@moe.gov.my4183
20.Encik Mohd Zulhaimi Bin Mat Hussin
Pemandu Kenderaan Rasmi YBM
5024
21.Encik Faizril Shaziq Bin Zakariah
Pemandu Kenderaan • PEMANDU KENDERAAN YBM (KEDUA)
5024
22.Encik Redzuan Bin Ab Halim
Pemandu Kenderaan • PEMANDU KENDERAAN
5024
23.Encik Noorshaffendi Bin Mohd Noordin
Pemandu Kenderaan • PEMANDU KENDERAAN
noorshaffendi.mn@moe.gov.my5024
24.Kaunter Pejabat Menteri Pendidikan
Pembantu Operasi
4180
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.