Unit Undang-Undang
Aras 3, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706221
Faks: 0388706828
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Puan Nik Rosmilawati Binti Nik Yusoff
Penasihat Undang-undang • PUU
rosmilawati@moe.gov.my6220
2.Puan Siti Asnor Atika Izaura Binti Agus Salam
Setiausaha Pejabat • SUP
atika.agussalam@moe.gov.my6221
3.Puan Noramilia Binti Mohd Saad
Peguam Kanan Persekutuan • PKP
noramilia@moe.gov.my6570
4.Puan Nadia Binti Fauzi
Peguam Kanan Persekutuan • PKP
nadia.fauzi@moe.gov.my6215
5.Encik Abdul Hafiz Bin Razat
Peguam Persekutuan • PP
abhafiz@moe.gov.my6280
6.Puan Anis Sofia Binti Ab.rahman
Peguam Persekutuan • PP
anis.sofia@moe.gov.my6794
7.Cik Jackie Mary Fernandis
Peguam Persekutuan • PP
jackiemary@moe.gov.my6588
8.Puan Siti Aishah Binti Hassan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O) 1
aishah.h@moe.gov.my6254
9.Puan Haslinda Binti Hadri
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O) 2
haslinda.hadri@moe.gov.my6218
10.Puan Siti Norfaizah Bt Sukor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O) 3
norfaizah.sukor@moe.gov.my6770
11.Puan Hasnidar Binti Yeop Mat Saaid
Pembantu Operasi • N4
hasnidar.yeop@moe.gov.my6277
12.Puan Faizah Bt Hassim
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
faizah.hassim@moe.gov.my4808
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.