Unit Undang-Undang
Aras 3, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62000 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706221
Faks: 0388706828
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Puan Azlin Binti Sabtu
Penasihat Undang-undang • PUU
azlin.sabtu@moe.gov.my6570
2.Puan Nadia Binti Fauzi
Penasihat Undang-undang • PUU
nadia.fauzi@moe.gov.my6215
3.Encik Abdul Hafiz Bin Razat
Penasihat Undang-undang • PUU
abhafiz@moe.gov.my
4.Puan Ainnan Binti Mohd Rasid
Penasihat Undang-undang • PUU
ainnan.rasid@moe.gov.my4776
5.Cik Jackie Mary Fernandis
Penasihat Undang-undang • PUU
jackiemary@moe.gov.my6588
6.Puan Siti Asnor Atika Izaura Binti Agus Salam
Setiausaha Pejabat • SUP
atika.agussalam@moe.gov.my6221
7.Puan Siti Aishah Binti Hassan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O) 1
aishah.h@moe.gov.my5498
8.Puan Haslinda Binti Hadri
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O) 2
haslinda.hadri@moe.gov.my6218
9.Puan Siti Norfaizah Bt Sukor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O) 3
norfaizah.sukor@moe.gov.my6770
10.Puan Faizah Bt Hassim
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
faizah.hassim@moe.gov.my4808
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.