Akademi Kepimpinan Pendidikan Tinggi (AKEPT)
Lebuh Enstek, Bandar Enstek
71760 Negeri Sembilan
Tel: 06-797 9400
Faks: 06-799 7440
Bil.NamaEmelTel
(*06)
PEJABAT PENGARAH
1.YBhg. Datuk Prof. Dr. Rohana Binti Yusof
Pengarah • P
rohanayusof@moe.gov.my7979499
2.Puan Umi Kalsum Binti Jamaludin
Setiausaha Pejabat • PA 29
umi.jamaludin@moe.gov.my7979498
3.Encik Danesh Raj Nagarajan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
danesh@moe.gov.my7979441
4.Encik Amirruddinnor Bin Suria
Pembantu Operasi • PO N11
amirrudinnor.s@moe.gov.my7979511
5.Encik Foziman Bin Rosman
Pemandu Kenderaan • PK H11
foziman.rosman@moe.gov.my7979508
CENTRE FOR LEADERSHIP DEVELOPMENT (CLD)
6.K.o.s.o.n.g
Timbalan Pengarah • TP
-@moe.gov.my7979491
7.Puan Ummi Nadrah Binti Mohd Shah
Setiausaha Pejabat • S/U P N29
nadrah.mshah@moe.gov.my7979490
8.Puan Azian Bt Mohmad Azmam
Ketua Penolong Pengarah • KPP M48
azian.azman@moe.gov.my7979407
9.Encik Mohd Hafiz Bin Sulaiman
Penolong Pengarah • PP M41
hafiz.sulaiman@moe.gov.my7979408
10.Encik Muhamad@abd Malik Bin Daud@abd Aziz
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
malik.aziz@moe.gov.my7979409
11.K.o.s.o.n.g
Penolong Pegawai Tadbir • PPT N29
@moe.gov.my7979446
12.Puan Siti Fazlina Bt Mat Nazari
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED N19
fazlina.mnazari@moe.gov.my7979451
13.Encik Danial Hafizi Bin Fouzi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED N19
danial.hafizi@moe.gov.my7979454
CENTRE FOR LEADERSHIP PROFILING (CELP)
14.YBrs. Profesor Madya Dr. Ismie Roha Bt Mohamed Jais
Timbalan Pengarah • TP
ismie@moe.gov.my7979494
15.K.o.s.o.n.g
Setiausaha Pejabat • S/U P N32
@mohe.gov.my7979495
16.Puan Nurnaimah Binti Mohd Zain
Ketua Penolong Pengarah • KPP M48
nurnaimah.mzain@moe.gov.my7979411
17.Encik Mohd Idzamuddin Bin Kalipunya
Penolong Pengarah • PP M44
idzamuddin.k@moe.gov.my7979412
18.Cik Nurdayana Binti Abdul Majid
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
ndayana.abdmajid@moe.gov.my7979567
19.Cik Intan Nurshafinaz Bt Mohd Johari
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
shafinaz.mjohari@moe.gov.my7979404
20.Puan Yusnita Bt Yaakop
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPT N36
yusnita.yaakop@moe.gov.my7979446
21.Encik Mohammad Aidil Bin Musa
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED N19
aidil.musa@moe.gov.my7979448
CENTRE FOR LEADERSHIP SUSTAINABILITY (CLS)
22.Dr. Wan Nur Ibtisam Bt Wan Ismail
Timbalan Pengarah • TP
ibtisam.wismail@moe.gov.my7979492
23.Puan Intan Hazreena Binti Hamidee
Setiausaha Pejabat • S/U P N29
intan.hamidee@moe.gov.my7979493
24.Puan Kunasuntare A/p Purumal
Ketua Penolong Pengarah • KPP M48
kunasuntare@moe.gov.my7979416
25.Puan Norzihan Binti Abdullah @ Aziz
Penolong Pengarah (SPS) • GRED 41
norzihan.a@moe.gov.my7979468
26.Cik Nurul Nadiah Bt Ishak
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
nadiah@moe.gov.my7979418
27.Puan Edda Royana Bt Derihim
Penolong Pegawai Tadbir • PPT N29
edda.derihim@moe.gov.my7979566
28.Puan Satora Bt Jaraie
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT N19
satora.jaraie@moe.gov.my7979449
PEJABAT PENDAFTAR
29.Encik Noorazman Ariff Bin Azizul Rahman
Pendaftar • PENDAFTAR
azmanariff.ar@moe.gov.my7979599
30.Puan Suwaibatul Aslamiah Binti Juhari
Pembantu Setiausaha Pejabat • PEM S/U P N19
suwaibatul.j@moe.gov.my7979598
31.Encik Ahmad Shakirin Bin Zainal Abidin
Penolong Pengarah Kanan • PPK M44
shakirin.za@moe.gov.my7979417
32.K.o.s.o.n.g
Penolong Pegawai Tadbir • PPT N29
-@moe.gov.my7979400
33.Encik Muhammad Shafiq Haiqal Bin Sahran
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
haiqal.sahran@moe.gov.my7979433
34.Encik Halim Bin Saien
Penolong Jurutera (Awam) • PJ JA29
halim.saien@moe.gov.my7979559
35.Puan Zaryatie Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT N19
zaryatie.zakaria@moe.gov.my7979452
36.Puan Juliana Binti Ramli
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT N19
juliana.ramli@moe.gov.my7979507
37.Cik Siti Nasuha Binti Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT N19
nasuha.ahmad@moe.gov.my7979507
38.Cik Murshida Binti Mohd Yusoff
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED N19
murshida.myusoff@moe.gov.my7979510
39.Encik Azhari Bin Ariffin
Pemandu Kenderaan • PK H11
azhari.ariffin@moe.gov.my7979508
40.K.o.s.o.n.g
Pemandu Kenderaan • PK H11
7979508
41.Encik Nur Fitri Bin Baharudin
Pemandu Kenderaan • PK H11
fitri.baharudin@moe.gov.my7979508
42.Encik Hassim Bin Peno
Pembantu Am Pejabat • PO N11
hassim.peno@moe.gov.my7979509
UNIT KEWANGAN DAN PEROLEHAN
43.Puan Sarvina Binti Mohar
Akauntan • AK W44
sarvina.mohar@moe.gov.my7979431
44.Encik Shamsu Bahari Bin Ismail
Penolong Akauntan • PA W29
shamsu.ismail@moe.gov.my7979432
45.Puan Syahmun Bt Mohd Khalil
Penolong Pegawai Tadbir • PPT N29
syahmun.mkhalil@moe.gov.my7979436
46.Cik Haidar Nor Marinah Binti Mahmud
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT KEW W19
haidar.mahmud@moe.gov.my7979434
47.Puan Mastura Binti Mohd Kassim
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT KEW W19
mastura.kassim@moe.gov.my7979436
48.Cik Nurul A'ien Binti Muhaimen
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT N19
aien.muhaimen@moe.gov.my7979437
49.Puan Sadiah Binti Ali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED N19
sadiah.ali@moe.gov.my7979510
50.Encik Mohamad Hazlan Bin Abd Razak
Pembantu Operasi • PO N11
hazlan.abrazak@moe.gov.my7979510
51.Puan Noor Aeini Bt Sahidan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED N19
aeini.sahidan@moe.gov.my7979433
UNIT TEKNOLOGI MAKLUMAT
52.Puan Norazira Binti Shafiee
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM F29
norazira.shafiee@moe.gov.my7979575
53.Encik Mohd Fakhrin Bin Mohd Fikri
Juruteknik Komputer • JTK FT19
fakhrin.fikri@moe.gov.my7979585
UNIT KHIDMAT PELANGGAN, MEDIA DAN 1MTC
54.Encik Muhamad Amirulraziq Bin Zainal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
amirulraziq.z@moe.gov.my7979565
55.Encik Mohd Kuizwa Bin Mohd Johari
Penolong Pegawai Penerangan • PPP S29
kuizwa.mjohari@moe.gov.my7979565
56.Puan Norlida Binti Nordin
Pegawai Khidmat Pelanggan • PKP N19
norlida.nordin@moe.gov.my7979400
57.Puan Nurul Ain Binti Abdul Majid
Pembantu Operasi • PO N11
ain.abdmajid@moe.gov.my7979510
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.