Akademi Kepimpinan Pendidikan Tinggi (AKEPT)
Lebuh Enstek, Bandar Enstek
71760 Negeri Sembilan
Tel: 06-797 9400
Faks: 06-799 7440
Bil.NamaEmelTel
(*06)
PEJABAT PENGARAH
1.YBrs. Prof. Dr. Nordin Bin Yahaya
Pengarah • JUSA B
nordin.yahaya@moe.gov.my7979499
2.Puan Umi Kalsum Binti Jamaludin
Setiausaha Pejabat • PA 29
umi.jamaludin@moe.gov.my7979498
3.Cik Nur Syakirin Binti Roslan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
nursyakirin@moe.gov.my7979441
4.Encik Nur Fitri Bin Baharudin
Pemandu • PK H11
fitri.baharudin@moe.gov.my7979508
5.Puan Nurul Ain Binti Abdul Majid
Pembantu Operasi • PO
ain.abdmajid@moe.gov.my7979511
CENTRE FOR LEADERSHIP DEVELOPMENT (CLD)
6.YBrs. Prof. Madya Dr. Mukhzeer Bin Mohamad Shahimin
Timbalan Pengarah • TP
mukhzeer@moe.gov.my7979491
7.Puan Aziha Binti Mad Sah @ Mohd Shah
Setiausaha Pejabat • PA
aziha.msah@moe.gov.my7979490
8.Puan Nurnaimah Binti Mohd Zain
Ketua Penolong Pengarah • KPP M48
nurnaimah.mzain@moe.gov.my7979411
9.Encik Mohd Hafiz Bin Sulaiman
Penolong Pengarah • PP M41
hafiz.sulaiman@moe.gov.my7979408
10.Encik Muhammad Shafiq Haiqal Bin Sahran
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
haiqal.sahran@moe.gov.my7979567
11.K.o.s.o.n.g
Penolong Pegawai Tadbir • PPT N29
@moe.gov.my7979446
12.Puan Siti Fazlina Bt Mat Nazari
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED N19
fazlina.mnazari@moe.gov.my7979451
13.Encik Mohammad Fahmi Bin Mohamed
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED N19
fahmi.mohamed@moe.gov.my7979454
CENTRE FOR LEADERSHIP PROFILING (CELP)
14.YBrs. Profesor Madya Dr. Ismie Roha Bt Mohamed Jais
Timbalan Pengarah • TP
ismie@moe.gov.my7979494
15.Puan Ummi Nadrah Binti Mohd Shah
Setiausaha Pejabat • S/U P N29
nadrah.mshah@mohe.gov.my7979495
16.Puan Azian Binti Muhamad Azman
Ketua Penolong Pengarah • KPP M48
azian.azman@moe.gov.my7979411
17.Encik Mohd Idzamuddin Bin Kalipunya
Penolong Pengarah • PP M44
idzamuddin.k@moe.gov.my7979412
18.Cik Hanis Maisarah Binti Abu Bakar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
hanis.abubakar@moe.gov.my7979567
19.Encik Muhammad Nur Irfan Bin Ridzuan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
irfan.ridzuan@moe.gov.my7979448
20.Puan Yusnita Bt Yaakop
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPT N36
yusnita.yaakop@moe.gov.my7979446
21.Cik Siti Norhafiza Binti Jasni
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED N19
norhafiza.jasni@moe.gov.my7979452
CENTRE FOR LEADERSHIP SUSTAINABILITY (CLS)
22.Dr. Wan Nur Ibtisam Bt Wan Ismail
Timbalan Pengarah • TP
ibtisam.wismail@moe.gov.my7979492
23.Puan Rabbiatul Nur Ain Binti Rosli
Setiausaha Pejabat • S/U P N29 (PSH)
rabbiatul.rosli@moe.gov.my7979493
24.Puan Kunasuntare A/p Purumal
Ketua Penolong Pengarah • KPP M48
kunasuntare@moe.gov.my7979416
25.Puan Norzihan Binti Abdullah @ Aziz
Penolong Pengarah (SPS) • GRED 41
norzihan.a@moe.gov.my7979468
26.Cik Syazana Najihah Binti Mohd Nasir
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
najihah.nasir@moe.gov.my7979418
27.Puan Edda Royana Bt Mohd Derihim
Penolong Pegawai Tadbir • PPT N29
edda.derihim@moe.gov.my7979566
28.Puan Satora Bt Jaraie
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT N19
satora.jaraie@moe.gov.my7979449
PEJABAT PENDAFTAR
29.Encik Noorazman Ariff Bin Azizul Rahman
Pendaftar • PENDAFTAR
azmanariff.ar@moe.gov.my7979599
30.Puan Suwaibatul Aslamiah Binti Juhari
Pembantu Setiausaha Pejabat • PEM S/U P N19
suwaibatul.j@moe.gov.my7979598
31.Encik Ahmad Shakirin Bin Zainal Abidin
Penolong Pengarah Kanan • PPK M44
shakirin.za@moe.gov.my7979417
32.K.o.s.o.n.g
Penolong Pegawai Tadbir • PPT N29
-@moe.gov.my7979400
33.Encik Mohammad Syuib Bin Khairuddin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 29
syuib@moe.gov.my7979433
34.Encik Halim Bin Saien
Penolong Jurutera (Awam) • PJ JA29
halim.saien@moe.gov.my7979559
35.Puan Zaryatie Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT N19
zaryatie.zakaria@moe.gov.my7979507
36.Encik Shariffudin Bin Kadam @ Zainudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT N19
shariffudin@moe.gov.my7979433
37.Cik Siti Nasuha Binti Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT N19
nasuha.ahmad@moe.gov.my7979507
38.Encik Azhari Bin Ariffin
Pemandu Kenderaan • PK H11
azhari.ariffin@moe.gov.my7979508
39.Encik Foziman Bin Rosman
Pemandu Kenderaan • PK H11
foziman.rosman@moe.gov.my7979508
40.K.o.s.o.n.g
Pemandu Kenderaan • PK H11
7979508
41.Encik Hassim Bin Peno
Pembantu Am Pejabat • PO N11
hassim.peno@moe.gov.my7979509
UNIT KEWANGAN DAN PEROLEHAN
42.Puan Sarvina Binti Mohar
Akauntan • AK W44
sarvina.mohar@moe.gov.my7979431
43.Encik Shamsu Bahari Bin Ismail
Penolong Akauntan • PA W29
shamsu.ismail@moe.gov.my7979432
44.Puan Syahmun Bt Mohd Khalil
Penolong Pegawai Tadbir • PPT N29
syahmun.mkhalil@moe.gov.my7979436
45.Puan Norazliza Binti Bardan
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT KEW W19
norazliza.bardan@moe.gov.my7979434
46.Puan Mastura Binti Mohd Kassim
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT KEW W19
mastura.kassim@moe.gov.my7979436
47.Puan Siti Nor Azura Binti Mohd Nawawi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT N19
azura.nawawi@moe.gov.my7979456
48.Puan Sadiah Binti Ali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED N19
sadiah.ali@moe.gov.my7979510
49.Cik Nur Nadzirah Binti Amral
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED N19
nadzirah.amral@moe.gov.my7979433
50.Encik Mohamad Hazlan Bin Abd Razak
Pembantu Operasi • PO N11
hazlan.abrazak@moe.gov.my7979437
UNIT TEKNOLOGI MAKLUMAT
51.Puan Norazira Binti Shafiee
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM F29
norazira.shafiee@moe.gov.my7979575
52.Encik Mohd Fakhrin Bin Mohd Fikri
Juruteknik Komputer • JTK FT19
fakhrin.fikri@moe.gov.my7979585
UNIT MEDIA & KHIDMAT PELANGGAN
53.Encik Mohd Kuizwa Bin Mohd Johari
Penolong Pegawai Penerangan • PPP S29
kuizwa.mjohari@moe.gov.my7979505
54.Puan Norlida Binti Nordin
Pegawai Khidmat Pelanggan • PKP N19
norlida.nordin@moe.gov.my7979400
55.Encik Amirrudinnor Bin Suria
Pembantu Operasi • PO
amirrudinnor.s@moe.gov.my7979565
UNIT MTC
56.Encik Muhammad Amirulraziq Bin Zainal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH41
amirulraziq.z@moe.gov.my7979566
57.Cik Murshida Binti Mohd Yusoff
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED N19
murshida.myusoff@moe.gov.my7979510
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.