Pejabat Timbalan Menteri Pendidikan
Aras 9, Blok E8, Kompleks E, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan
62604 W.P. Putrajaya
Tel: 0388846046
Faks: 0388894755
Bil.NamaEmelTel
1.YB Teo Nie Ching
Timbalan Menteri Pendidikan • TIMBALAN MENTERI PENDIDIKAN
teonieching@moe.gov.my88846046
2.Puan Haslina Binti Shahidan
Setiausaha Pejabat • SETIAUSAHA PEJABAT (YBTM)
haslina.shahidan@moe.gov.my88846040
3.Ts. Rudy Adrie Bin Idris
Setiausaha Sulit Kanan • SETIAUSAHA SULIT KANAN (YBTM)
rudyadrie@moe.gov.my88846035
4.Cik Thulsi Thivani Manogaran
Setiausaha Sulit • SETIAUSAHA SULIT (YBTM)
thulsi.thivani@moe.gov.my88846044
5.Encik Chan Kheng Fai
Pegawai Khas • PEGAWAI TUGAS-TUGAS KHAS
kheng.fai@moe.gov,my88846036
6.Dr. Kumaravalu Ramasamy
Pegawai Khas • PEGAWAI KHAS KANAN (YBTM)
kumaravalu@moe.gov.my0388895618
7.Puan Seow Hooi Lee
Pegawai Khas • PEGAWAI KHAS (YBTM)
seowhooilee@moe.gov.my88846038
8.Puan Heng Shuang Yan
Pegawai Khas • PEGAWAI KHAS
shuang.yan@moe.gov.my88840639
9.Encik Kong Kok Heng
Pegawai Khas • PEGAWAI KHAS (YBTM)
kokheng@moe.gov.my88846037
10.Encik Muhamad Zulhilmi Bin Zulkifli
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PEGAWAI TADBIR (PSH N41)
mzulhilmi@moe.gov.my88846012
11.Puan Sheralina Binti Zakaria
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PEGAWAI TADBIR (PSH N41)
sheralina.z@moe.gov.my88846048
12.Encik Samad Bin Hj Hassan
Pembantu Am Pejabat • PAR (YBTM)
samad.hassan63@gmail.com88846042
13.Cik Nurul Nadzirah Binti Zainal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEKERJA SAMBILAN HARIAN (PSH N19)
nadzirah.zainal@moe.gov.my88846041
14.Cik Nur Amirah Binti Mohd Sopi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEKERJA SAMBILAN HARIAN (PSH N19)
amirah.sopi@moe.gov.my88846057
15.Encik Mohd Zaidi Bin Jamaludin
Pengawal Pengiring • PENGAWAL PENGIRING (YBTM)
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.