Unit Audit Dalam
Aras 1, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706830
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Puan Norrizan Bt Tahir
Setiausaha Bahagian • SUB(AD)
norrizan@moe.gov.my6240
2.Puan Norhazlin Binti Zakaria
Setiausaha Pejabat • SP(AD)
hazlin.zakaria@moe.gov.my6241
3.Encik Tuan Azhar Bin Tuan Hasan
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB(AD)1
azhar.hasan@moe.gov.my6219
4.Puan Vemalathevy A/p Periasamy
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB(AD)2
vemalathevy@moe.gov.my6223
5.Encik Mohamad Hassan Bin Hj. Salim
Juruaudit Kanan • JAK(AD)1
hassan.hjsalim@moe.gov.my6895
6.Encik Rosman Bin Marsom
Juruaudit Kanan • JAK(AD)2
rosman.marsom@moe.gov.my6225
7.Puan Fazliana Bt Mohd Razali
Juruaudit Kanan • JAK(AD)3
fazliana.razali@moe.gov.my6224
8.Puan Nat Imas Binti Mohamad
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PTMK(AD)
natimas.mohamad@moe.gov.my6222
9.Encik Mohd Ariffin Bin Abd. Aziz
Juruaudit • JA(AD)1
ariffin.a@moe.gov.my6231
10.Puan Suraya Binti Sidik
Penolong Juruaudit Tinggi • PJAT(AD)
suraya.sidik@moe.gov.my6233
11.Encik Azman Bin Ab Rahman
Penolong Juruaudit Kanan • PJAK(AD)3
azman.rahman@moe.gov.my6228
12.Encik Rosli Bin Tamsir
Penolong Juruaudit Kanan • PJAK(AD)1
rosli.tamsir@moe.gov.my6227
13.Encik Hazree Iruan Bin Aziz @ Ali
Penolong Juruaudit Kanan • PJAK(AD)2
hazreei.ali@moe.gov.my6229
14.Puan Suhana Binti Sahadan
Penolong Juruaudit • PJA(AD)1
suhana.sahadan@moe.gov.my4977
15.Puan Siti Nuurul Asykin Binti Abdullah
Penolong Juruaudit • PJA(AD)2
asykin.abdullah@moe.gov.my6305
16.Puan Fauziah Binti Ali
Penolong Juruaudit • PJA(AD)3
fauziah.ali@moe.gov.my6235
17.Puan Jagatheswari A/p Gunasekar
Penolong Juruaudit • PJA(AD)4
jagatheswari@moe.gov.my6232
18.Puan Miza Aziera Binti Zabihi
Penolong Juruaudit • PJA(5)
aziera.zabihi@moe.gov.my6234
19.Puan Ramlah Binti Dollah
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(AD)
ramlah.dollah@moe.gov.my6236
20.Puan Norhuda Binti Hussein
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(AD) 1
norhuda.hussein@moe.gov.my6306
21.Puan Rosmah Binti Md Derus
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(AD) 2
rosmah.mdderus@moe.gov.my6237
22.Puan Siti Noor Khodijah Binti Solleh
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
khodijah.solleh@moe.gov.my4807
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.