Bahagian Akaun
Aras 11, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706826
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Puan Zeti Azlida Binti Zakaria
Setiausaha Bahagian • SUB(A)
zeti.azlida@moe.gov.my6508
2.Cik Siti Aiysah Binti Abu Bakar
Setiausaha Pejabat • N29
aisyah.bakar@moe.gov.my6201
SEKSYEN PERUNDINGAN
3.Puan Noor Azira Binti Abd Rashid
Akauntan • WA52
azira.rashid@moe.gov.my6209
4.Puan Ummi Najwa Binti Irawan
Akauntan • WA44
najwa.irawan@moe.gov.my6178
5.Encik Munasir Bin Ab. Rahim
Penolong Akauntan Kanan • W36
munasir.rahim@moe.gov.my6202
6.Puan Roshima Binti Mat Haris
Penolong Akauntan Kanan • W32
roshima.haris@moe.gov.my6179
7.Puan Nur Ayuaatika Binti Abdul Zainal
Penolong Akauntan • W29
ayuatika.zainal@moe.gov.my6181
8.Puan Kamariah Binti Baba
Pembantu Akauntan Tertinggi • W26
kamariah.baba@moe.gov.my4398
9.Puan Fatimah Nur Binti Abdul Shukor
Penolong Akauntan • W29(KUP)
fatimah.shukor@moe.gov.my6187
10.Puan Norizamlina Binti Mohd Yazam
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • FA32
izamlina.yazam@moe.gov.my6165
11.Puan Amirah Binti Derahman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • FA32(TBK)
amirah.derahman@moe.gov.my6163
12.Puan Mahfuzah Binti Abdul Aziz
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • FA29(KUP)
mahfuzah.aziz@moe.gov.my6185
SEKSYEN PEMANTAUAN
13.Encik Shaleh Bin Hussain
Akauntan • WA48
shaleh.hussain@moe.gov.my6164
UNIT NAZIRAN BAYARAN
14.Puan Nor Azlin Binti Mohd Zaidin@mohd Saidin
Akauntan • WA44
norazlin.zaidin@moe.gov.my6210
15.Puan Salawati Binti Watroly
Penolong Akauntan Kanan • W32
salawati.watroly@moe.gov.my6173
16.Cik Rahatun Hairani Bt. Zaher
Penolong Akauntan • W29
rahatun.zaher@moe.gov.my6190
17.Encik Ruslan Bin Mohd Ja'far
Pembantu Akauntan Kanan • W22
ruslan.jafar@moe.gov.my6162
18.Puan Nurussaadah Binti Sibadar
Penolong Akauntan • W29(KUP)
nurussaadah.s@moe.gov.my4400
19.Encik Mohd Sharin Bin Saharudin
Penolong Akauntan • W29(KUP)
sharin.sahrudin@moe.gov.my6167
20.Cik Norhayati Binti Mohammad
Pembantu Akauntan • W19
hayati.mohammad@moe.gov.my6175
UNIT NAZIRAN TERIMAAN
21.Cik Nur Huda Binti Faisal
Akauntan • WA41
huda.faisal@moe.gov.my6206
22.Puan Nurul Isma Binti Abd Latiff
Penolong Akauntan • W29
nurul.isma@moe.gov.my6174
23.Puan Zalina Binti Omar
Pembantu Akauntan Kanan • W22
zalina.omar@moe.gov.my6172
24.Puan Sharifah Nur Dalila Bt Meor Mohd Johanis
Penolong Akauntan • W29(KUP)
dalila.johanis@moe.gov.my6257
25.Kosong
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
6195
26.Cik Balqis Binti Abu Bakar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
balqis.bakar@moe.gov.my6170
27.Puan Nur Hidayani Binti Ghazali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
hidayani.ghazali@moe.gov.my4422
28.Cik Nurul Ain Binti Rajab
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
ain.rajab@moe.gov.my6196
29.Kosong
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
4390
SEKSYEN PERAKAUNAN PENGURUSAN
30.Puan Mazura Binti Haji Ahmad
Akauntan • WA48
mazura.ahmad@moe.gov.my6156
31.Encik Mohd Fakhrul Bin Abdul Raman
Akauntan • WA44
mfakhrul.raman@moe.gov.my6188
32.Puan Nor Hazwani Binti Abdul Manaf
Akauntan • WA41
hazwani.manaf@moe.gov.my6212
33.Puan Azlina Binti Awang Kechil
Penolong Akauntan Kanan • W32
azlina.awgkechil@moe.gov.my6189
34.Puan Hirdawati Binti Ismail
Penolong Akauntan • W29
hirdawati.ismail@moe.gov.my6168
SEKSYEN PERAKAUNAN KEWANGAN
UNIT AMANAH/DEPOSIT/PANJAR
35.Puan Nur Khairunnisa Binti Abu Hasan
Akauntan • WA44
khairunnisa.abh@moe.gov.my6176
36.Puan Norfisah Binti Jalil
Penolong Akauntan • W29
norfisah.jalil@moe.gov.my6186
37.Puan Hamiza Binti Tajudin
Penolong Akauntan • W29(KUP)
hamiza.tajudin@moe.gov.my5409
UNIT PELAPORAN & GALMOS
38.Puan Noorerlena Binti Abu Bakar
Akauntan • WA44
erlena.abubakar@moe.gov.my6177
39.Puan Radiah Binti Mohd Yassin
Penolong Akauntan Kanan • W32
radiah.yassin@moe.gov.my6171
40.Puan Siti Nur Aminah Aishah Binti Shamsudin
Penolong Akauntan • W29
aminah.shamsudin@moe.gov.my6180
41.Cik Inawati Binti Ishak
Penolong Akauntan • W29(KUP)
inawati.ishak@moe.gov.my6184
42.Puan Siti Adila Binti Bismi
Pembantu Akauntan • W19
adila.bismi@moe.gov.my4411
UNIT BAYARAN & GAJI
43.Puan Nandini A/p Purushothman
Akauntan • WA41
nandini@moe.gov.my6150
44.Puan Noora Binti Kamsani (ctg)
Penolong Akauntan • W29
noora.kamsani@moe.gov.my6191
45.Puan Nor Adlina Binti Abd Latif
Penolong Akauntan • W29
adlina.latif@moe.gov.my4413
46.Puan Nur Suhana Binti Sakdom
Penolong Akauntan • W29(KUP)
suhana.sakdom@moe.gov.my6207
47.Puan Norfazura Binti Misnan
Penolong Akauntan • W29(KUP)
norfazura.misnan@moe.gov.my4410
48.Puan Iyazhana Binti Yazal
Pembantu Tadbir (Kewangan) • W22(TBBK)
iyazhana.yazal@moe.gov.my6192
49.Encik Rosli Bin Said
Pembantu Tadbir (Kewangan) • W22(TBBK)
rosli.s@moe.gov.my6193
50.Puan Aspaliza Bt Ibrahim
Pembantu Tadbir (Kewangan) • W19
aspaliza.ibrahim@moe.gov.my.6182
UNIT TERIMAAN & DANA
51.Puan Nurzurifah Binti Kiplie
Akauntan • WA41
zurifah.kiplie@moe.gov.my6205
52.Encik Mhd Azizi Bin Adnan
Penolong Akauntan • W29
azizi.a@moe.gov.my6208
53.Puan Nur Adilah Binti Abd Rahman
Penolong Akauntan • W29(KUP)
adilah.rahman@moe.gov.my6203
UNIT ASET
54.Puan Wan Aisyah Rasyida Binti Wan Gidi Sairee
Akauntan • WA41
wanaisyah.gs@moe.gov.my6161
55.Encik Zulkarnain Bin Awang Sani
Penolong Akauntan • W29
zulkarnain.sani@moe.gov.my6183
56.Puan Azrima Binti Ridzuan
Pembantu Akauntan Kanan • W22
azrima.ridzuan@moe.gov.my6169
SEKSYEN PENTADBIRAN & KEWANGAN
57.Encik Mohamad Firdaus Bin Jaafar
Penolong Pegawai Tadbir • N32
firdaus.jaafar@moe.gov.my6194
58.Puan Rosni Binti Ishak
Pembantu Tadbir (Kewangan) • W22(KUP)
rosni.ishak@moe.gov.my6157
59.Puan Shamsida Anim Binti Badrul Hisham
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • N19
shamsida.hisham@moe.gov.my6213
60.Puan Nurul Izwani Binti Ridzuan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • N19
izwani.ridzuan@moe.gov.my4393
61.Encik Mohammad Shahril Bin Isa
Pembantu Operasi • N11
mshahril.isa@moe.gov.my4384
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.