Bahagian Akaun
Aras 11, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706826
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Puan Zeti Azlida Binti Zakaria
Setiausaha Bahagian • SUB(A)
zeti.azlida@moe.gov.my6508
2.Cik Siti Aiysah Binti Abu Bakar
Setiausaha Pejabat • N29
aisyah.bakar@moe.gov.my6201
SEKSYEN PERUNDINGAN
3.Encik Ubaidillah Bin Sheikh Abdullah
Akauntan • WA52
ubaidillah@moe.gov.my6209
4.Puan Ummi Najwa Binti Irawan
Akauntan • WA44
najwa.irawan@moe.gov.my6178
5.Encik Munasir Bin Ab. Rahim
Penolong Akauntan Kanan • W36
munasir.rahim@moe.gov.my6202
6.Puan Roshima Binti Mat Haris
Penolong Akauntan Kanan • W32
roshima.haris@moe.gov.my6179
7.Puan Nur Ayuaatika Binti Abdul Zainal
Penolong Akauntan
ayuaatika@moe.gov.my6181
8.Puan Kamariah Binti Baba
Pembantu Akauntan Tertinggi • W26
kamariah.baba@moe.gov.my4398
9.Puan Fatimah Nur Binti Abdul Shukor
Penolong Akauntan • W29(KUP)
fatimah.shukor@moe.gov.my6187
10.Puan Norizamlina Binti Mohd Yazam
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • FA32
izamlina.yazam@moe.gov.my6165
11.Puan Amirah Binti Derahman
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • FA32(TBK)
amirah.derahman@moe.gov.my6163
12.Puan Mahfuzah Binti Abdul Aziz
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • FA29(KUP)
mahfuzah.aziz@moe.gov.my6185
SEKSYEN PEMANTAUAN
13.Encik Shaleh Bin Hussain
Akauntan • WA48
shaleh.hussain@moe.gov.my6164
UNIT NAZIRAN BAYARAN
14.Encik Zakaria Bin Mohamed Ali
Akauntan • WA44
zakaria.mohamed@moe.gov.my6210
15.Puan Salawati Binti Watroly
Penolong Akauntan Kanan • W32
salawati.watroly@moe.gov.my6173
16.Puan Nor Adlina Binti Abd Latif
Penolong Akauntan • W29
adlina.latif@moe.gov.my6190
17.Encik Ruslan Bin Mohd Ja'far
Pembantu Akauntan Kanan • W22
ruslan.jafar@moe.gov.my6162
18.Puan Nurussaadah Binti Sibadar
Penolong Akauntan • W29(KUP)
nurussaadah.s@moe.gov.my4400
19.Encik Mohd Sharin Bin Saharudin
Penolong Akauntan • W29(KUP)
sharin.sahrudin@moe.gov.my6167
20.Cik Norhayati Binti Mohammad
Pembantu Akauntan • W19
hayati.mohammad@moe.gov.my6175
UNIT NAZIRAN TERIMAAN
21.Cik Nur Huda Binti Faisal
Akauntan • WA41
huda.faisal@moe.gov.my6206
22.Puan Nurul Isma Binti Abd Latiff
Penolong Akauntan • W29
nurul.isma@moe.gov.my6174
23.Puan Zalina Binti Omar
Pembantu Akauntan Kanan • W22
zalina.omar@moe.gov.my6172
24.Puan Nur Suhana Binti Sakdom
Penolong Akauntan • W29(KUP)
suhana.sakdom@moe.gov.my6207
25.Puan Sharifah Nur Dalila Bt Meor Mohd Johanis
Penolong Akauntan • W29(KUP)
dalila.johanis@moe.gov.my6257
26.Cik Balqis Binti Abu Bakar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
balqis.bakar@moe.gov.my6170
27.Puan Nur Hidayani Binti Ghazali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
hidayani.ghazali@moe.gov.my4422
28.Cik Nurul Ain Binti Rajab
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
ain.rajab@moe.gov.my6196
29.Cik Nur Fathiah Binti Mohd Bashri
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nurfathiah@moe.gov.my6195
30.Puan Amy Shakira Binti Saliman@hamdan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
amy.shakira@moe.gov.my4390
SEKSYEN PERAKAUNAN PENGURUSAN
31.Puan Rasifah Binti Ibrahim
Akauntan • WA 44
rasifah.ibrahim@moe.gov.my6188
32.Puan Nor Hazwani Binti Abdul Manaf
Akauntan • WA41
hazwani.manaf@moe.gov.my6212
33.Puan Azlina Binti Awang Kechil
Penolong Akauntan Kanan • W32
azlina.awgkechil@moe.gov.my6189
34.Puan Hirdawati Binti Ismail
Penolong Akauntan • W29
hirdawati.ismail@moe.gov.my6168
SEKSYEN PERAKAUNAN KEWANGAN
35.Puan Mazura Binti Haji Ahmad
Akauntan • WA48
mazura.ahmad@moe.gov.my6156
UNIT AMANAH/DEPOSIT/PANJAR
36.Puan Nur Khairunnisa Binti Abu Hasan
Akauntan • WA44
khairunnisa.abh@moe.gov.my6176
37.Puan Norfisah Binti Jalil
Penolong Akauntan • W29
norfisah.jalil@moe.gov.my6186
38.Puan Hamiza Binti Tajudin
Penolong Akauntan • W29(KUP)
hamiza.tajudin@moe.gov.my5409
UNIT PELAPORAN & GALMOS
39.Encik Mohd Fakhrul Bin Abdul Raman
Akauntan • WA44
mfakhrul.raman@moe.gov.my6177
40.Puan Radiah Binti Mohd Yassin
Penolong Akauntan Kanan • W32
radiah.yassin@moe.gov.my6171
41.Puan Siti Nur Aminah Aishah Binti Shamsudin
Penolong Akauntan • W29
aminah.shamsudin@moe.gov.my6180
42.Cik Inawati Binti Ishak
Penolong Akauntan • W29(KUP)
inawati.ishak@moe.gov.my6184
43.Encik Mohd Yusri Bin Mohamad Yusop
Pembantu Akauntan • W19
mailto:myusri.yusop@moe.gov.my4411
UNIT BAYARAN & GAJI
44.Puan Nandini A/p Purushothman
Akauntan • WA41
nandini@moe.gov.my6150
45.Puan Noora Binti Kamsani
Penolong Akauntan • W29
noora.kamsani@moe.gov.my6191
46.Puan Norfazura Binti Misnan
Penolong Akauntan • W29(KUP)
norfazura.misnan@moe.gov.my4410
47.Puan Noor Zarina Binti Ramzan
Pembantu Tadbir (Kewangan) • W22(TBBK)
-@moe.gov.my6193
48.Puan Aspaliza Bt Ibrahim
Pembantu Tadbir (Kewangan) • W19
aspaliza.ibrahim@moe.gov.my.6182
49.Encik Muhammad Haziq Bin Hassan
Pembantu Tadbir (Kewangan) • W19
haziq.hassan@moe.gov.my6192
UNIT TERIMAAN & DANA
50.Puan Nurzurifah Binti Kiplie
Akauntan • WA41
zurifah.kiplie@moe.gov.my6205
51.Puan Nur Adilah Binti Abd Rahman
Penolong Akauntan • W29(KUP)
adilah.rahman@moe.gov.my6203
UNIT ASET
52.Puan Wan Aisyah Rasyida Binti Wan Gidi Sairee
Akauntan • WA41
wanaisyah.gs@moe.gov.my6161
53.Encik Zulkarnain Bin Awang Sani
Penolong Akauntan • W29
zulkarnain.sani@moe.gov.my6183
54.Puan Azrima Binti Ridzuan
Pembantu Akauntan Kanan • W22
azrima.ridzuan@moe.gov.my6169
SEKSYEN PENTADBIRAN & KEWANGAN
55.Encik Mohamad Firdaus Bin Jaafar
Penolong Pegawai Tadbir • N32
firdaus.jaafar@moe.gov.my6194
56.Puan Rosni Binti Ishak
Pembantu Tadbir (Kewangan) • W22(KUP)
rosni.ishak@moe.gov.my6157
57.Puan Shamsida Anim Binti Badrul Hisham
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • N19
shamsida.hisham@moe.gov.my6213
58.Puan Nurul Izwani Binti Ridzuan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • N19
izwani.ridzuan@moe.gov.my4393
59.Encik Mohammad Shahril Bin Isa
Pembantu Operasi • N11
mshahril.isa@moe.gov.my4384
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.