Unit Komunikasi Korporat
Aras 3, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706885
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Dr. Manimaran A/l Govindasamy
Ketua Komunikasi Korporat • KKK
manimaran@moe.gov.my88846243
2.Cik Hasiah Binti Idris
Setiausaha Pejabat • PA KKK
hasiah@moe.gov.my88846206
3.Puan Alice Suriati Binti Mazlan
Timbalan Ketua Komunikasi Korporat • TKKK
alice.mazlan@moe.gov.my6929
4.Encik Muhammad Izzuddin Bin Jamil
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEMBANTU SETIAUSAHA PEJABAT (PSH)
izzuddin.jamil@moe.gov.my5274
SEKSYEN HAL EHWAL KORPORAT
5.Tuan Haji Sulaiman Bin Abdul Manan
Ketua Seksyen Hal Ehwal Korporat • KSHEK
sulaiman.manan@moe.gov.my6274
6.Puan Nur Farhana Binti Abdul Razak
Pegawai Perhubungan Awam • PPA(I)K
farhana.razak@moe.gov.my6291
7.Cik Syazreenaa Binti Abdul Rahman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH 41
syazreenaa.ar@moe.gov.my5488
8.Puan Adawiyah Binti Othman
Penolong Pegawai Perhubungan Awam Kanan • PPPAK(I)K
adawiyah.othman@moe.gov.my5412
9.Encik Mohd Fauzan Bin Abu Hassan
Penolong Pegawai Perhubungan Awam • PPPA(I)K
fauzan.hassan@moe.gov.my6278
10.Puan Norasikin Binti Khalid
Pereka • PEREKA
norasikin.khalid@moe.gov.my5523
11.Encik Umarsarif Bin Bingan
Jurufoto • JURUFOTO
umarsarif.bingan@moe.gov.my6247
MEDIA BAHARU
12.Encik Nor Amin Bin Shamsul
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEGAWAI MEDIA BARU
musejack@gmail.com6272
13.Cik Nurul Atikah Shazana Bt Kassimi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEGAWAI MEDIA BARU
atikahshaza@gmail.com6272
14.Encik Mohd Taufik Bin Rahim
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEGAWAI MEDIA BARU
taufikrahim92@gmail.com6272
15.Encik Izul Wafi Bin Izhar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEGAWAI MEDIA BARU
izulwafiizhar@gmail.com6272
16.Encik Muhammad Amirullah Bin Zakaria
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEGAWAI MEDIA BARU
amrullzackry@gmail.com6272
SEKSYEN PERHUBUNGAN AWAM DAN KHIDMAT PELANGGAN
17.Kosong
Ketua Seksyen Perhubungan Awam Dan Khidmat Pelanggan • KSPAKP
-6266
18.Kosong
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSU
-6247
19.Puan Nurfarahin Binti Ramli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH 41
farahin.ramli@moe.gov.my6926
20.Kosong
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(I)K
6290
21.Kosong
Penolong Pegawai Perhubungan Awam • PPPA(I)
-6277
22.Cik Aqilah Binti Mohamad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N19
aqilah.mohamad@moe.gov.my6268
23.Puan Nor Aliza Binti Salehuddin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • TELEFONIS N19
3202
24.Encik Mohammad Azmer Bin Khairi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • TELEFONIS N19
3201
25.Puan Nur Suhada Binti Sulaiman
Pembantu Operasi • PO(I)KP
suhada.sulaiman@moe.gov.my6926
PENTADBIRAN
26.Encik Ibrahim Azhar Bin Datok Setia Ab. Wahab
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(I)KP
azhar.wahab@moe.gov.my6281
27.Puan Ezzawin Faziera Binti Abdul Razak
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(I)KP
ezzawin.razak@moe.gov.my6290
28.Puan Julaila Binti Zinal
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(I)KP1
julaila.zinal@moe.gov.my6275
29.Puan Puteri Hasnul Hidayah Binti Awalludin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(I)KP2
hasnul.awalludin@moe.gov.my4164
30.Cik Nor Azalia Binti Mohd Alias
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N19
norazalia.alias@moe.gov.my5421
31.Encik Mohd Fairuf Azrin Bin Mokhtar
Pembantu Operasi • PO(I)K
fairuf.azrin@moe.gov.my6247
32.Encik Mohamad Nizam Bin Mohamad Noh
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
6268
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.