Unit Komunikasi Korporat
Aras 3, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706885
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Dr. Manimaran A/l Govindasamy
Ketua Komunikasi Korporat • KKK
manimaran@moe.gov.my6870
2.Puan Hasiah Binti Idris
Setiausaha Pejabat • SP KKK
hasiah@moe.gov.my6871
3.Puan Alice Suriati Binti Mazlan
Timbalan Ketua Komunikasi Korporat • TKKK
alice.mazlan@moe.gov.my6929
SEKSYEN HAL EHWAL KORPORAT
4.Tuan Haji Sulaiman Bin Abdul Manan
Ketua Seksyen Hal Ehwal Korporat • KSHEK
sulaiman.manan@moe.gov.my6274
5.Puan Norizan Binti Ibrahim
Pegawai Perhubungan Awam Kanan • PPAK(M)
norizan.ibrahim@moe.gov.my6287
6.Encik Mohd Amir Khusairi Bin Harun
Pegawai Perhubungan Awam • PPA(M)1
amir.harun@moe.gov.my6556
7.Puan Nur Farhana Binti Abdul Razak
Pegawai Perhubungan Awam • PPA(M)2
farhana.razak@moe.gov.my6291
8.Cik Syazreenaa Binti Abdul Rahman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(M)
syazreenaa.ar@moe.gov.my5488
9.Puan Adawiyah Binti Othman
Penolong Pegawai Perhubungan Awam Kanan • PPPAK(M)
adawiyah.othman@moe.gov.my5412
10.Cik Izzan Anisah Binti Sahat
Penolong Pegawai Perhubungan Awam • PPPA(M)
izzan.sahat@moe.gov.my6278
SEKSYEN PERHUBUNGAN AWAM DAN KHIDMAT PELANGGAN
11.Puan Rubaayah Binti Osman
Ketua Seksyen Perhubungan Awam Dan Khidmat Pelanggan • KSPAKP
rubaayah.osman@moe.gov.my6018
12.Encik Saiful Hisham Bin Mansor
Pegawai Perhubungan Awam Kanan • PPAK(A)
saiful.mansor@moe.gov.my6505
13.Puan Nur Aimi Huwaina Binti Muhammad Nur Akmar
Pegawai Perhubungan Awam • PPA(PA)
aimi.akmar@moe.gov.my6617
14.Puan Norhafizah Binti Zainal Abidin
Penolong Pegawai Perhubungan Awam Kanan • PPPAK(A)
hafizah.zainal@moe.gov.my6946
15.Puan Manjasari Binti Shamsudin
Penolong Pegawai Perhubungan Awam • PPPA(PA)
manjasari@moe.gov.my6938
16.Encik Muhammad Syafiq Bin Jamloh
Pegawai Khidmat Pelanggan • PP(A)1
syafiq.jamloh@moe.gov.my6926
17.Cik Siti Halimaton ' Aainatulahya' Binti Aris
Pegawai Khidmat Pelanggan • PP(A)2
aainaatulahya@moe.gov.my6268
18.Cik Intan Saziana A/p Sarip
Pegawai Khidmat Pelanggan • PP(A)3
intan.sarip@moe.gov.my6268
19.Encik Abdul Malek Bin Adam
Pegawai Khidmat Pelanggan • PP(A)4
malek.adam@moe.gov.my6926
SEKSYEN KOMUNIKASI STRATEGIK
20.Encik Shaffique Bin Ahmad Zehnun
Ketua Seksyen Komunikasi Strategik • KSKS
shaffique.ahmad@moe.gov.my6267
21.Cik Nuraziazila Binti Latif
Pegawai Perhubungan Awam • PPA(MS)1
nuraziazila@moe.gov.my6449
22.Kosong
Pegawai Perhubungan Awam • PPA(MS)2
23.Encik Ardi Syazwan Bin Mohamad Dahalan
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PPA(MS)3
syazwan.dahalan@moe.gov.my6088
24.Encik Nor Amin Bin Shamsul
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(MS)1
musejack@gmail.com6272
25.Cik Nurul Atikah Shazana Bt Kassimi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(MS)2
atikahshaza@gmail.com6272
26.Encik Mohd Taufik Bin Rahim
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(MS)3
taufikrahim92@gmail.com6272
27.Encik Izul Wafi Bin Izhar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(MS)4
izulwafiizhar@gmail.com6272
28.Encik Muhammad Amirullah Bin Zakaria
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(MS)5
amrullzackry@gmail.com6272
29.Kosong
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(MS)
30.Encik Zarel Azreqh Bin Zainal Aznam
Penolong Pegawai Perhubungan Awam • PPPA(MS)
6266
31.Puan Norasikin Binti Khalid
Pereka • PR(MS)
norasikin.khalid@moe.gov.my4652
32.Cik Nurfarahin Binti Mohd Nisaee
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(MS)
farahinnisaee@gmail.com4612
33.Encik Mazlan Bin Samsuri
Jurufoto • JF(MS)
mazlan.samsuri@moe.gov.my6247
34.Encik Umarsarif Bin Bingan
Jurufoto • JF(M)
umarsarif.bingan@moe.gov.my6247
PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
35.Encik Ibrahim Azhar Bin Datok Setia Ab. Wahab
Pegawai Eksekutif Kanan • PEK(KK)
azhar.wahab@moe.gov.my6281
36.Puan Ezzawin Faziera Binti Abdul Razak
Pegawai Eksekutif • PE(KK)
ezzawin.razak@moe.gov.my6290
37.Encik Muhammad Izzuddin Bin Jamil
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • SP TKKK
izzuddin.jamil@moe.gov.my5274
38.Puan Julaila Binti Zinal
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(KK)1
julaila.zinal@moe.gov.my6275
39.Puan Noorraslinda Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(KK)2
aslinda.othman@moe.gov.my6452
40.Puan Puteri Hasnul Hidayah Binti Awalludin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(KK)3
hasnul.awalludin@moe.gov.my4164
41.Cik Nor Azalia Binti Mohd Alias
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • TELEFONIS
norazalia.alias@moe.gov.my6000
42.Encik Mohd Fairuf Azrin Bin Mokhtar
Pembantu Operasi • PO(KK)1
fairuf.azrin@moe.gov.my6247
43.Kosong
Pembantu Operasi • PO(KK)2
5523
44.Kosong
Pembantu Operasi • PO(KK)3
5523
45.Encik Mohd Rozlan Bin Saaidin
Pemandu Kenderaan • PKB(KK)1
rozlan.saaidin@moe.gov.my5523
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.