Pejabat Ketua Pengarah Pendidikan Tinggi
Aras 9, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706381
Faks: 0388706840
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.YBhg. Datin Paduka Ir. Dr. Siti Hamisah Binti Tapsir
Ketua Pengarah Pendidikan Tinggi • KPPT , JPT
sitihamisah@moe.gov.my6381
2.Puan Syahanim Binti Abdul Rahman
Setiausaha Pejabat • SUP (KP)
syahanim.rahman@moe.gov.my6381
3.Puan Normah Binti Abdullah
Ketua Penolong Pengarah
normah.abdullah@moe.gov.my6383
4.Cik Priscilla Mavis Anyi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
priscilla@moe.gov.my6384
5.Encik Mohd Sahib Khairul Nizam Bin Rusli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PPT(PSH)
sahib@moe.gov.my6439
6.Cik Nur Zulaila Binti Hasnol Eaidi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT(PSH)
nzulaila.hasnol@moe.gov.my5601
7.Cik Nur Maizatul Azwa Binti Mohd Khalid
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT(PSH)
maiazwa.khalid@moe.gov.my4502
8.Encik Mohd Nor Fuzy Kamarul Bin Kamarudin
Pemandu Kenderaan
fuzykamarul@moe.gov.my
Unit Komunikasi Strategik
9.YBrs. Prof. Madya Dr. Marlia Binti Puteh
Ketua Unit • KETUA KOMUNIKASI STRATEGIK
marlia@moe.gov.my6444
10.Cik Intan Izzatul Fariza Binti Rossli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP
izzatulfariza@moe.gov.my6107
11.Encik Muhammad Fiqri Bin Abdullah
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP
mfiqri@moe.gov.my6107
12.Puan Faiznor Aishah Binti Ahmad Fuaad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP(PSH)
faiznor@moe.gov.my6507
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.