Bahagian Khidmat Pengurusan
Aras 9, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706501
Faks: 0388706843
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Puan Nur Shafriza Binti Kamaruddania
Pengarah • P(BKP)
shafriza@moe.gov.my6410
2.Puan Analiza Bistari Binti Abd Jalil
Setiausaha Pejabat • SUP(BKP)
analiza.jalil@moe.gov.my6411
Unit Kewangan
3.Puan Siti Jamaliah Binti Maslon
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BKP)W
jamaliah.maslon@moe.gov.my6420
4.Cik Rohasliza Binti Omar
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BKP)W
rohasliza.omar@moe.gov.my6421
5.Puan Madinah Binti Jaafar
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPT(BKP)W1
madinah.jaafar@moe.gov.my6422
6.Puan Siti Zaiton Binti Zakaria
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BKP)W2
zaiton.zakaria@moe.gov.my6423
7.Encik Ahmad Nazri Bin Abdullah
Penolong Akauntan • PNA(BKP)W1
nazri.abdullah@moe.gov.my6424
8.Puan Nur Erni Farahin Binti Jisfery
Penolong Akauntan • PNA(BKP)W2
erni.jisfery@moe.gov.my6425
9.Kosong
Penolong Akauntan • PA(BKP)W1
6429
10.Puan Rita Binti Mohd Zamhari
Penolong Akauntan • PA(BKP)W2
rita.zamhari@moe.gov.my6431
11.Puan Noor Hayati Binti Mohd Azmi
Pembantu Akauntan Kanan • KPB(BKP)W1
noorhayati.azmi@moe.gov.my6426
12.Puan Narihan Binti Mohamed Nawi
Ketua Pembantu Tadbir (kewangan) • KPT(BKP)W2
narihan.mnawi@moe.gov.my6385
13.Puan Azulia Binti Tajul Arus
Ketua Pembantu Tadbir (kewangan) • KPT(W)3
azulia.tajularus@moe.gov.my6386
14.Puan Nurul Aini Binti Abd Manan
Pembantu Akauntan • PBA(BKP)W1
aini.amanan@moe.gov.my6434
15.Puan Normarziani Binti Talib
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(BKP)W3
marziani.talib@moe.gov.my6430
16.Puan Nor Hanita Binti Osman
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(BKP)W5
hanita.osman@moe.gov.my6432
17.Puan Izniety Binti Ngah
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(BKP)W6
izniety.ngah@moe.gov.my6428
18.Puan Sanisah Binti Deris
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(BKP)W19
sanisah.deris@moe.gov.my6429
19.Encik Badrul Zamani Bin Md Aisa
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)W8
zamani.mdaisa@moe.gov.my6433
20.Puan Ayuzliza Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)W9
ayuzliza.zakaria@moe.gov.my4098
21.Cik Afiqa Izzati Binti Mat Aris
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP(PSH)W
afiqaizzati.aris@moe.gov.my6427
22.Cik Nurhuda Rafiah Binti Mohd Rizal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT(PSH) W3
hudarafiah.rizal@moe.gov.my4506
23.Cik Syazwani Binti Ab. Rahim
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT(PSH)W
4507
Unit Perkhidmatan
24.Puan Noorzuliyana Binti Yusuff
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BKP)S1
zuliyana.yusuff@moe.gov.my6408
25.Cik Roslina Binti Rosli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP(BKP)S
roslina.rosli@moe.gov.my6393
26.Puan Siti Khadijah Binti Saaidin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BKP)S
khadijah.saaidin@moe.gov.my6412
27.Puan Zan Nuraida Binti Hassim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(BKP)S
nuraida.hassim@moe.gov.my6413
28.Puan Siti Sarah Binti Abu Hanipah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)S1
sarah.hanipah@moe.gov.my6414
29.Puan Muslihah Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)S2
muslihah.ismail@moe.gov.my6415
30.Puan Syuriani Binti Abu Seman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)S3
syuriani.seman@moe.gov.my6419
31.Puan Norhelli Yanti Binti Zainal
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)S4
norhelli.zainal@moe.gov.my6417
32.Puan Suhana Liza Binti Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)S5
liza.abdullah@moe.gov.my6418
33.Puan Mazliani Binti Mat Husin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)S6
mazliani.mhusin@moe.gov.my6416
34.Cik Noor Fadhilah Binti Fitriadi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT(PSH)S1
5602
35.Cik Nur Shahira Binti Shaharuddin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT(PSH)S2
4504
36.Cik Malina Binti Ahmad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT (PSH)S3
4567
Unit Kualiti Dan Inovasi
37.Puan Ratneswari A/p Nallattambe
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BKP)Q
ratneswari@moe.gov.my6358
38.Cik Norsyawani Binti Kamaruzaman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP(BKP)Q
norsyawani.kz@moe.gov.my6409
39.Encik Muhammad Haizam Bin Nor Azhar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PPT(BKP)Q
haizam.azhar@moe.gov.my6572
40.Puan Norhidayah Binti Abd Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)Q
nhidayah.arahman@moe.gov.my6440
41.Cik Nur 'afifah Binti Azam
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT(PSH)Q1
nurafifah.azam@moe.gov.my4501
42.Cik Arfa Hazira Binti Mohd Alwee
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT(PSH)Q2
arfahazira.alwee@moe.gov.my6501
Unit Pentadbiran Dan Keurusetiaan
43.Encik Muhammad Zul Ariff Bin Khari
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP(PSH)A
zulariff.khari@moe.gov.my6437
44.Puan Roslinda Binti Yahya
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK (A)
roslinda.yahya@moe.gov.my6394
45.Encik Awang Yunus Bin Awang Bujang
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PPT(BKP)A
yunus.bujang@moe.gov.my6576
46.Puan Suraini Binti Yusof
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)A1
suraini.yusof@moe.gov.my6395
47.Encik Mohd Azraf Bin Mohd Anuar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)A2
azraf.anuar@moe.gov.my6396
48.Cik Maslini Binti Sanip
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BKP)A3
maslini.sanip@moe.gov.my6397
49.Cik Wan Nasuha Binti Wan Mahmud Sabri
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT(PSH)A1
wnasuha.wmsabri@moe.gov.my5612
50.Encik Mohd Hamdan Bin Mohd Roffie
Pembantu Operasi • PO(BKP)A1
hamdan.roffie@moe.gov.my6398
51.Puan Nurshamimi Binti Hussain
Pembantu Operasi • PO(BKP)A2
shamimi.hussain@moe.gov.my6399
52.Encik Abdul Rahim Bin Abd. Aziz
Pemandu Kenderaan • PK(BKP)A2
abdrahim.abdaziz@moe.gov.my
53.Encik Md. Kamarul Nizam Bin Hud
Pemandu Kenderaan • PK(BKP)A3
kamarul.hud@moe.gov.my5552
54.Encik Azman Bin Aris
Pemandu Kenderaan • PK(BKP)A4
azman.aris@moe.gov.my
55.Encik Mohd Kamil Bin Abdul Rahim
Pemandu Kenderaan • PK(BKP)A5
kamil.abdrahim@moe.gov.my
56.Encik Abd. Rahim Bin Mohd Zain
Pemandu Kenderaan • PK(BKP)A6
abdrahim.mzain@moe.gov.my
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.