Bahagian Hubungan Industri
Aras 7, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706461
Faks: 0388706845
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.YBhg. Prof. Dr. Arham Bin Abdullah
Pengarah • P(BHI)
arham@moe.gov.my6460
2.Puan Nor A'idah Binti Ahmad Sajuri
Setiausaha Pejabat • SU
noraidah.asajuri@moe.gov.my6461
Unit Sokongan
3.Puan Izzatul Azima Binti Abdul Yamin
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK
izzatulazima@moe.gov.my6480
4.Puan Norain Binti Sabli
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PTP/O)
norain.sabli@moe.gov.my6466
5.Cik Norliana Bt Kamaruzaman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
norliana.kz@moe.gov.my4600
6.Puan Hamizah Binti Omar
Pembantu Am Pejabat • N 11
hamizah.omar@moe.gov.my4592
Unit Perancangan Dan Hubungan Industri
7.Puan Norfazrin Binti Mohd Noh
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
norfazrin.noh@moe.gov.my6472
8.Encik Shahrul Nizam Bin Ahmad
Ketua Penolong Pengarah • KPP
shahrul.ahmad@moe.gov.my6474
9.Encik Aliffy Khairul Fizam Bin Abdul Adzis
Penolong Pengarah Kanan • PPK
aliffy.adzis@moe.gov.my6574
10.Puan Shafika Binti Mohd Nor
Penolong Pengarah • PP
shafika.mnor@moe.gov.my6464
11.Cik Wan Syamimi Binti Wan Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
wsyamimi.wismail@moe.gov.my6462
12.Encik Mohd Afrizal Bin Kamal Haminuddin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
afrizal.kh@moe.gov.my6468
13.Puan Nik Noorhasnani Bt Yahya
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
hasnani.yahya@moe.gov.my6471
14.Puan Norhin Yanti Binti Zainal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
norhinyanti@moe.gov.my4599
Unit Pembangunan Program Dan Employabiliti
15.Encik Johan Cruyff @ Mohd Johari Bin Md Nordin
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
johancruyff@moe.gov.my6473
16.Puan Hanisah Binti Zamani
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hanisahzamani@moe.gov.my6465
17.Encik Lukman Alhakim Bin Md Nor
Penolong Pengarah Kontrak
lukman.mdnor@moe.gov.my6479
18.Puan Nur Jihan Binti Mohd. Aris
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
njihan.mohdaris@moe.gov.my6467
19.Cik Norain Binti Suboh
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
norain.suboh@moe.gov.my6469
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.