Bahagian Perancangan Kecemerlangan IPT
Aras 7, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706961
Faks: 0388706867
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
PEJABAT PENGARAH
1.YBhg. Prof. Dr. Raha Binti Abdul Rahim
Pengarah • P (BPKI)
raha@moe.gov.my6960
2.Puan Noor Hanif Binti Mohamad Shobri
Setiausaha Pejabat • SU(BPKI)
noorhanif.shobri@moe.gov.my6961
UNIT KECEMERLANGAN PENYELIDIKAN (RU,MyLAB,HEPS)
3.Puan Norlizawaty Binti Abdu Samad
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK (BPKI) UKP
lizawaty.samad@moe.gov.my6952
4.Encik Lim Ket Foo
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BPKI) UKP RU
limketfoo@moe.gov.my6953
5.Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BPKI) UKP
6957
6.Cik Nurul Nadheerah Binti Baharudin
Penolong Pengarah • PP (BPKI) UKP HEPS
nadheerah.b@moe.gov.my6954
7.Cik Ferina Liyana Binti Mazlan
Penolong Pengarah • PP (BPKI) UKP RU
ferinaliyana.m@moe.gov.my6955
8.Encik Muhamad Hafizzudin Bin Hasan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) UKP
hafizzudin.hasan@moe.gov.my4568
9.Cik Maizatul Idawiyah Binti Marzuki
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) UKP
rubpki@moe.gov.my4580
10.Encik Abdul Zuhaily Bin Nasir
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) UKP
mylabbpki@moe.gov.my4579
11.Puan Nik Salwani Idura Binti Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) UKP
salwani.ibrahim@moe.gov.my4581
12.Puan Juita Binti Baba
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) UKP
juita.baba@moe.gov.my6956
UNIT PENGURUSAN PENYELIDIKAN (R&D)
13.YBrs. Dr. Syamimi Binti Shamsuddin
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK (BPKI) R&D
syamimi.s@moe.gov.my6970
14.Puan Siti Fazlina Binti Mohd Sani
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BPKI) R&D
sfazlina.msani@moe.gov.my6959
15.Puan Wan Nor'ain Binti Wan Mohd Salleh
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BPKI) R&D
wnorain.wmsalleh@moe.gov.my6966
16.Cik Putri Najla Sabihah Binti Megat Khushari
Penolong Pengarah • PP (BPKI)R&D
putri.mkhushari@moe.gov.my6973
17.Puan Nur Salfarienna Binti Haji Sikari
Penolong Pengarah • PP (BPKI) R&D
salfarienna.s@moe.gov.my6972
18.Puan Norhana Binti Ramli
Penolong Pengarah • PP (BPKI) R&D
norhana.ramli@moe.gov.my4573
19.Puan Zulaiha Binti Jamaludin
Penolong Pengarah • PP (BPKI) R&D
zulaiha.j@moe.gov.my4576
20.Puan Nuraini Binti Khatimin
Penolong Pengarah • PP (BPKI) R&D
nuraini.khatimin@moe.gov.my4572
21.Encik Mohamad Tarmizi Bin Ramlee
Penolong Pengarah • PP (BPKI) R&D
tarmizi.ramlee@moe.gov.my4571
22.Puan Nur Farahin Fazira Binti Mohd Munim
Penolong Pengarah • PP (BPKI) R&D
fazira.munim@moe.gov.my6968
23.Encik Alireza Bin Ibrahim
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) R&D
alireza.ibrahim@moe.gov.my4574
24.Encik Nor Hakimy Bin Nordin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) R&D
rndbpki@moe.gov.my4575
25.Puan Asiah Binti Mamat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)R&D
asiah.mamat@moe.gov.my6975
26.Puan Melisa Binti Mohd Zaid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)R&D
melisa.mzaid@moe.gov.my6974
27.Puan Naimah Binti Ab. Latif
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) R&D
naimah.alatif@moe.gov.my6969
UNIT PUSAT KECEMERLANGAN (CoE)
28.Encik Chandran A/l Sundaraj
Ketua Penolong Pengarah • KPP (BPKI) COE
chandran@moe.gov.my6958
29.Cik Norainil Hawa Binti Bahrin
Penolong Pengarah • PP (BPKI) COE
norainilhawa.b@moe.gov.my6967
30.Puan Aini Dayana Binti Md. Ali
Penolong Pengarah • PP (BPKI)COE
ainidayana.mdali@moe.gov.my6962
31.Cik Noor Hamizah Binti Abu Talib
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) COE
coebpki@moe.gov.my4585
32.Encik Nazierul Haziq Bin Noor Hasan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) COE
coebpki@moe.gov.my4577
33.Puan Madiha Binti Mohd. SubriĀ 
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) COE
madiha.subri@moe.gov.my6963
UNIT PROMOSI DAN PENTADBIRAN
34.Encik Mohamad Nawwar Faiq Bin Mohamad Noh
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BPKI) UPDP
nawwarfaiq.mnoh@moe.gov.my6982
35.Cik Nur Syuhada Binti Abd Razak
Penolong Pengarah • PP (BPKI) UPDP
nsyuhada.arazak@moe.gov.my6971
36.Cik Nur Shuhasliza Binti Hanafi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) UPDP
shuhasliza.h@moe.gov.my4570
37.Cik Nur Suzanna Binti Awang
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(BPKI) UPDP
nursuzanna.awg@moe.gov.my6976
38.Puan Nur Hidayah Binti Azri
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BPKI) UPDP
hidayah.azri@moe.gov.my6977
39.Kosong
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (BPKI) UPDP
40.Cik Siti Nor Raihan Binti Azahari
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) UPDP
bpki@moe.gov.my4578
41.Puan Noor Hazila Binti Mohd Noor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) UPDP
noorhazila.mnoor@moe.gov.my6965
42.Encik Syed Hafiz Bin Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) UPDP
syedhafiz.ismail@moe.gov.my6964
43.Encik Saiful Nizam Bin Abdullah
Pembantu Operasi • PO (BPKI) UPDP
snizam.abdullah@moe.gov.my4582
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.