Bahagian Pembangunan Mahasiswa
Aras 5, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706847
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.YBrs. Dr. Zaid Bin Omar
Pengarah • P
zaid.omar@moe.gov.my6490
2.Puan Faradilla Binti Mazlan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O) - MENJALANKAN TUGAS SETIAUSAHA PEJABAT
faradilla.mazlan@moe.gov.my6521
UNIT PEMBANGUNAN NASIONAL
3.YBhg. Dato' Barkhiya Bin Shahiruddin
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
barkhiya@moe.gov.my6481
4.Cik Anna Binti Amri
Penolong Pengarah • PP
anna.amri@moe.gov.my6523
5.Cik Suzami Junaidah Binti Ariffin
Penolong Pengarah • PP
suzami.ariffin@moe.gov.my6512
6.Cik Dayang Nurulhafizah Bt Ramle
Penolong Pengarah • PSH
dayang.ramle@moe.gov.my6133
7.Encik Mohammad Hazeren Bin Mat Nasir
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (KONTRAK)
mhazeren.mnasir@moe.gov.my6492
8.
Penolong Pegawai Tadbir Sambilan • PSH
6133
9.Puan Hasniza Binti Noor @ Hussin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
hasniza.hussin@moe.gov.my6518
UNIT SAHSIAH
10.
Ketua Penolong Pengarah • KPP
6485
11.
Pegawai Tadbir Dan Diplomatik • PP
5678
12.Cik Idura Binti Yaakup
Penolong Pengarah • PP
idura.yaakup@moe.gov.my6499
13.Encik Husni Bin Hassan Basri
Penolong Pengarah • PP (PSH)
husni.h@moe.gov.my5678
14.Puan Noor Hidayah Binti Rosnan
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (KONTRAK)
nhidayah.rosnan@moe.gov.my6530
15.Puan Marlini Binti Mahassan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
marlini.mahassan@moe.gov.my6513
16.Puan Hasliza Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
hasliza.ismail@moe.gov.my4651
17.Cik Sazatul Ilya Suzaima Binti Saidin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
suzaima.saidin@moe.gov.my4656
UNIT PATRIOTISME & UNITI
18.Cik Noorarizawaty Binti Aris
Ketua Penolong Pengarah • KPP
noorarizawaty@moe.gov.my6483
19.
Penolong Pengarah Kanan • PPK
6486
20.Puan Norulazmawati Binti Ismail
Penolong Pengarah • PP
azmawati.ismail@moe.gov.my6526
21.Encik Tengku Putra Saddam Bin Tengku Husin
Penolong Pengarah • PP (PSH)
putra.husin@moe.gov.my4614
22.Puan Nur Marwani Binti Mohd Noor
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (KONTRAK)
marwani.mnoor@moe.gov.my6495
23.Cik Attiqah Yamna Bt. A. Rashid
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
attiqahyamna@moe.gov.my6510
24.Encik Mohd Ramli Bin Samad@ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
mramli.samad@moe.gov.my6522
UNIT KESUKARELAWANAN & INOVASI
25.Puan Erina Binti Ismail
Ketua Penolong Pengarah • KPP
erina.ismail@moe.gov.my6496
26.Encik Gobbi Nathan A/l Jayaraman
Penolong Pengarah • PP
gobbinathan@moe.gov.my6493
27.Encik Mohamad Fiddezuan Bin Ahmad Murad
Penolong Pengarah • PP (PSH)
fiddezuan.murad@moe.gov.my6590
28.Cik Khuzaimah Binti Abd Rahman
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (KONTRAK)
khuzaimah.rahman@moe.gov.my6514
29.Puan Noor Shafinaz Binti Mohd Ramli
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
shafinaz.ramli@moe.gov.my6517
30.Puan Nor Faizah Binti Zamberi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
nfaizah.zamberi@moe.gov.my4632
HAL EHWAL PELAJAR
31.Encik Ahmad Fuad Bin Mohd Nordin
Ketua Penolong Pengarah • KPP
fuad.nordin@moe.gov.my6484
32.Puan Mardhiah Binti Ismail Niza
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mardhiah.ismailn@moe.gov.my6497
33.Encik Noor Hakim Bin Ahmad
Penolong Pengarah Kanan • PPK (TERBUKA)
nhakim.ahmad@moe.gov.my6524
34.Puan Noornaziha Binti Ab Majid
Penolong Pegawai Tadbir Sambilan • PPT(PSH)
noornaziha.majid@moe.gov.my6488
35.Cik Nur Amira Binti Mohd Nazari
Penolong Pegawai Tadbir Sambilan • PPT(PSH)
amira.nazari@moe.gov.my6498
36.Puan Fairuz Shazlin Binti Ahmat Fathil
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
fairuzshazlin.af@moe.gov.my4657
37.Encik Aliff Firdaus Bin Abd Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
aliff.abdrahman@moe.gov.my4635
UNIT PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
38.Encik Mohd Noor Fazli Bin Mamat
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fazli.mamat@moe.gov.my6494
39.Puan Nadiah Bt Mohamed Puad
Penolong Pegawai Tadbir Sambilan • PPT (PSH)
nadiah.mpuad@moe.gov.my6528
40.Cik Halimah Binti Jambi
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT
halimah.jambi@moe.gov.my6515
41.Puan Faradilla Binti Mazlan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
faradilla.mazlan@moe.gov.my6519
42.Puan Safiah Binti Mohd Ali
Pembantu Tadbir (SPS) • PT (SPS)
safiah.ali@moe.gov.my4650
43.
Pembantu Operasi • PO
4629
44.Cik Nor Hanisah Binti Mohd Zin
Pembantu Operasi • PO
hanisah.mzin@moe.gov.my4631
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.