Bahagian Pengurusan Pembangunan Akademik
Aras 4, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706850
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.YBrs. Prof. Madya Dr. Wan Zuhainis Binti Saad
Pengarah • P(BPPA)
wanzuhainis@moe.gov.my6540
2.Puan Nordiana Binti Yahya
Setiausaha Pejabat • SUP(BPPA)
dianayahya@moe.gov.my6541
Unit Penyelarasan Dasar Akademik
3.Puan Shariana Binti Abd Rahman
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK(BPPA)PD
shariana.rahman@moe.gov.my6558
4.Cik Nur Afiqah Binti Rahim
Penolong Pengarah • PP(BPPA)PD1
nurafiqah.rahim@moe.gov.my6552
5.Puan Nur Aznidawaty Binti Abd. Razak
Penolong Pengarah • PSH(BPPA)PD2
aznidawaty.razak@moe.gov.my6555
6.Cik Nur Raihana Nadiah Binti Azam
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(BPPA)PD
raihana.azam@moe.gov.my5457
Unit Sastera Dan Sains Sosial
7.Dr. Nazli Binti Mahdzir
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK(BPPA)PK
m.nazli@moe.gov.my6545
8.Kosong
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BPPA)SS
6557
9.Puan Mageswary A/p Arsohgah
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPPA)SS1
mageswary@moe.gov.my6542
10.Puan Nurul Asmida Binti Mohd. Razali
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPPA)SS2
asmida.razali@moe.gov.my6531
11.Cik Nor Nadiya Binti Marjuki
Penolong Pengarah • PP(BPPA)SS1
nadiya.marjuki@moe.gov.my6548
12.Puan Nur Eliana Binti Zainal
Penolong Pengarah • PSH(BPPA)SS2
eliana.zainal@moe.gov.my6550
13.Cik Nurul Alyaa Hazwani Binti Hassan Basari
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(BPPA)SS
alyaahazwani.hb@moe.gov.my4731
Unit Inovasi Akademik
14.Cik M. Nithiya Ruby A/p Munusamy
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BPPA)IA
nithiyaruby@moe.gov.my6559
15.Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BPPA)IA
6000
16.Encik Wan Zainuddin Bin Ali Aspar
Penolong Pengarah • PP(BPPA)IA1
zainuddin.aspar@moe.gov.my6544
17.Encik Muhammad Khairulna'im Bin Azmi
Penolong Pengarah • PSH(BPPA)PK
khairulnaim.azmi@moe.gov.my6547
18.Cik Ain Najihah Binti Azmi
Penolong Pengarah • PSH(BPPA)IA2
ainnajihah.azmi@moe.gov.my6560
19.Encik Fitri Bakhtiar Bin Ali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(BPPA)
fitri.ali@moe.gov.my4735
Unit Sains Dan Teknologi
20.Puan Juliana Binti Abu Bakar
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BPPA)ST
juliana.bakar@moe.gov.my6535
21.Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPPA)ST
6000
22.Puan Amnah Binti Mohamad
Penolong Pengarah • PP(BPPA)ST1
amnah.mohamad@moe.gov.my6549
23.Puan Anisah Binti Ghani
Penolong Pengarah • PSH(BPPA)ST2
anisah.ghani@moe.gov.my6554
24.Puan Nur Asyikin Binti Shamsudin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(BPPA)ST
asyikin.s@moe.gov.my4733
Unit Perubatan Dan Sains Kesihatan
25.Encik Chandra Mohgan A/l Lechman
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BPPA)PSK
chandra.mohgan@moe.gov.my6538
26.Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPPA)PSK
6553
27.Cik Jershonia Devi A/p Sivam
Penolong Pengarah • PP(BPPA)PSK1
jershonia@moe.gov.my6539
28.Cik Khairunnisa Binti Mokhiri
Penolong Pengarah • PSH(BPPA)PSK2
nisa.m@moe.gov.my6546
Unit Pentadbiran
29.Cik Nor Faizah Binti Ab Majid
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (BPPA)P
faizah.abmajid@moe.gov.my6983
30.Puan Siti Norhasfalinda Binti Hasbullah
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(BPPA)P
hasfalinda.h@moe.gov.my6551
31.Puan Herda Binti Jusoh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPPA)P1
herda.jusoh@moe.gov.my6536
32.Puan Nor Liyana Binti Ali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPPA)P2
liyana.ali@moe.gov.my6533
33.Puan Noor Ain Binti Abdul Wahab
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPPA)P3
ain.wahab@moe.gov.my6534
34.Puan Nor Anah Binti Salim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPPA)P4
anah.salim@moe.gov.my4730
35.Cik Nurhayati Binti Mohd. Anuar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPPA)P5
nurhayati.anuar@moe.gov.my6537
36.Puan Nur Laili Binti Abdul Ghani
Pembantu Operasi • PO(BPPA)
laili.abdghani@moe.gov.my4736
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.