Bahagian Pengurusan Pembangunan Akademik
Aras 4, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706850
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.YBrs. Prof. Madya Dr. Wan Zuhainis Binti Saad
Pengarah • P(BPPA)
wanzuhainis@moe.gov.my6540
2.Puan Nordiana Binti Yahya
Setiausaha Pejabat • SUP(BPPA)
dianayahya@moe.gov.my6541
Unit Penyelarasan Dasar Akademik
3.Kosong
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK(BPPA)PD
6558
4.Puan Zainatunnisa Binti Fakurazi
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BPPA)PD
zainatunnisa@moe.gov.my6557
5.Encik Mohamad Nakoe Bin Hj Abu Mansur
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPPA)PD
nakoe@moe.gov.my6532
6.Cik Nur Afiqah Binti Rahim
Penolong Pengarah • PP(BPPA)PD1
nurafiqah.rahim@moe.gov.my6552
7.Puan Nur Aznidawaty Binti Abd. Razak
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP PSH(BPPA)PD2
aznidawaty.razak@moe.gov.my6555
8.Cik Wan Nasuha Binti Wan Mahmud Sabri
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(BPPA)PD
wnasuha.wmsabri@moe.gov.my5457
9.Puan Herda Binti Jusoh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPPA)P1
herda.jusoh@moe.gov.my6536
Unit Sastera Dan Sains Sosial
10.Dr. Nazli Binti Mahdzir
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK(BPPA)PK
m.nazli@moe.gov.my6545
11.Puan Mageswary A/p Arsohgah
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPPA)SS1
mageswary@moe.gov.my6542
12.Puan Nurul Asmida Binti Mohd. Razali (cuti Bersalin)
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPPA)SS2
asmida.razali@moe.gov.my6531
13.Cik Nor Nadiya Binti Marjuki
Penolong Pengarah • PP(BPPA)SS1
nadiya.marjuki@moe.gov.my6548
14.Puan Nur Eliana Binti Zainal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP PSH(BPPA)SS2
eliana.zainal@moe.gov.my6550
15.Puan Norhuda Binti Hussein
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPPA)P2
norhuda.hussein@moe.gov.my6533
Unit Inovasi Akademik
16.Puan Norfazilah Binti Saparudin
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BPPA)UIA
norfazilah.s@moe.gov.my6538
17.Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BPPA)IA
6547
18.Encik Wan Zainuddin Bin Ali Aspar
Penolong Pengarah • PP(BPPA)IA1
zainuddin.aspar@moe.gov.my6544
19.Encik Muhammad Khairulna'im Bin Azmi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP PSH(BPPA)PK
khairulnaim.azmi@moe.gov.my6560
20.Encik Fitri Bakhtiar Bin Ali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(BPPA)
fitri.ali@moe.gov.my4735
21.Puan Nor Anah Binti Salim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPPA)P4
anah.salim@moe.gov.my4730
Unit Sains Dan Teknologi
22.Puan Juliana Binti Abu Bakar (cuti Bersalin)
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BPPA)ST
juliana.bakar@moe.gov.my6535
23.Encik Faizul Azmin Bin Zamin
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPPA)ST
fazmin.zamin@moe.gov.my6553
24.Puan Amnah Binti Mohamad
Penolong Pengarah • PP(BPPA)ST1
amnah.mohamad@moe.gov.my6549
25.Puan Anisah Binti Ghani
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP PSH(BPPA)ST2
anisah.ghani@moe.gov.my6554
26.Cik Nurhayati Binti Mohd. Anuar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPPA)P5
nurhayati.anuar@moe.gov.my6537
Unit Perubatan Dan Sains Kesihatan
27.Cik M. Nithiya Ruby A/p Munusamy
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BPPA)IA
nithiyaruby@moe.gov.my6559
28.Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPPA)PSK
6000
29.Puan Jershonia Devi A/p Sivam
Penolong Pengarah • PP(BPPA)PSK1
jershonia@moe.gov.my6539
30.Cik Khairunnisa Binti Mokhiri
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PP PSH(BPPA)PSK2
nisa.m@moe.gov.my6546
31.Puan Noor Ain Binti Abdul Wahab
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPPA)P3
ain.wahab@moe.gov.my6534
Unit Pentadbiran
32.Encik Mohd Nadzely Bin Abd Karim
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(BPPA)P
nadzelykarim@moe.gov.my6547
33.Kosong
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (BPPA)P
-6983
34.Puan Siti Norhasfalinda Binti Hasbullah
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(BPPA)P
hasfalinda.h@moe.gov.my6551
35.Puan Nur Laili Binti Abdul Ghani
Pembantu Operasi • PO(BPPA)
laili.abdghani@moe.gov.my4736
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.