Bahagian Governan IPTA
Aras 8, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706711
Faks: 0388706859
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Cik Norina Binti Jamaludin
Pengarah • P BG(A)
norina@moe.gov.my6710
2.Puan Hariani Binti Hamidin
Setiausaha Pejabat • PA BG(A)
hariani.hamidin@moe.gov.my6711
Unit Pentadbiran
3.Puan Nur Aswinda Binti Zakaria
Penolong Pegawai Tadbir • PPT BG(A)
aswinda.zakaria@moe.gov.my6734
4.Puan Yushaliza Binti Azan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT BG(A)PT
yushaliza.azan@moe.gov.my6717
5.Encik Alias Bin Othman
Pembantu Operasi • PO BG(A)PT
alias.othman@moe.gov.my4561
Unit Penyelarasan
6.Puan Nadiyah Binti Ismail
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK BG(A)P
nadiyah.ismail@moe.gov.my6735
7.Dr. Azzanawawy Bin Samat
Penolong Pengarah Kanan • PPK BG(A)P1
azzanawawy.samat@moe.gov.my6720
8.Cik Norsyahidah Binti Mat Arif
Penolong Pengarah • PP BG(A)P1
nsyahidah.arif@moe.gov.my6724
9.Cik Siti Norhamimah Binti Mustaffa
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH BG(A)P1
sitinorhamimah@moe.gov.my6729
10.Encik Saiful Anuar Bin Din
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH BG(A)P2
saifulanuar.din@moe.gov.my4877
11.Cik Siti Munirah Binti Sazali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH BG(A)P3
munirah.sazali@moe.gov.my4560
12.Cik Rosnani Binti Che Ishak
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT BG(A)P1
rosnani.ishak@moe.gov.my6714
13.Puan Nur Amani Binti Muhd Noor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT BG(A)P2
amani.mnoor@moe.gov.my6726
Unit Governan
14.Puan Nur Shafriza Binti Kamaruddania
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK BG(A)G
shafriza@moe.gov.my6701
15.Cik Norhafizah Binti Ibrahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK BG(A)G1
nhafizah.ibrahim@moe.gov.my6702
16.Cik Nurul Hidayah Binti Ahmad Zamzuri
Penolong Pengarah Kanan • PPK BG(A) G2
nurulhidayah.az@moe.gov.my6704
17.Kosong
Penolong Pengarah • PP BG(A)G3
18.Encik Mohamad Shafie Bin Saleh Huddin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH BG(A)G1
mshafie.sh@moe.gov.my6097
19.Encik Mohd Fikry Bin Ruslee
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT BG(A) G1
mohdfikry.ruslee@moe.gov.my6706
20.Puan Norliyana Binti Rosli
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT BG(A)G2
norliyana.rosli@moe.gov.my6727
Unit Kawalselia
21.
Ketua Penolong Pengarah • KPP BG(A)KS
6707
22.Encik Mohamad Afizal Bin Mehat
Penolong Pengarah Kanan • PPK BG(A)KS1
afizal.mehat@moe.gov.my6708
23.Puan Asnira Binti Mohtar
Penolong Pengarah Kanan • PPK BG(A)KS2
asnira.mohtar@moe.gov.my6722
24.Cik Che Nurul Kamilah Binti Che Alias
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH BG(A)KS1
nkamilah.alias@moe.gov.my6730
25.Cik Sabiha Amalin Binti Saharuddin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH BG(A)KS2
sabihaamalin@moe.gov.my4870
26.Puan Napisah Binti Drahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT BG(A)KS1
napisah.drahman@moe.gov.my6713
27.Kosong-
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT BG(A) KS2
6705
Unit Urusetia
28.Puan Nadia Suriati Binti Lias
Ketua Penolong Pengarah • KPP BG(A)US
nadiasuriati@moe.gov.my6728
29.Puan Jesseca Anak Randi
Penolong Pengarah Kanan • PPK BG(A)US1
jesseca.randi@moe.gov.my6703
30.Puan Khadijah Tahirah Binti Razani
Penolong Pengarah Kanan • PPK BG(A)US2
khadijahtahirah@moe.gov.my6709
31.Cik Nur Shuhada Binti Saad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH(US)
shuhada.saad@moe.gov.my6733
32.Puan Zarina Binti Sagap
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT BG(A)US1
zarina.sagap@moe.gov.my6732
33.Puan Norazilah Binti Md Yunos
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT BG(A)US2
norazilah.myunos@moe.gov.my6731
34.Encik Muhammad Hakimi Farkhan Bin Jamaluddin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH BG(A)US
hakimifarkhan@moe.gov.my4562
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.