Bahagian Education Malaysia
Aras 4, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706853
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Jamalulail Bin Abu Bakar
Pengarah • P(BEM)
jamalulail@moe.gov.my6600
2.Puan Norizah Binti Ibrahim
Setiausaha Pejabat • SUP
norizah.i@moe.gov.my6601
UNIT PENTADBIRAN DAN PROMOSI
3.Encik Mohammed Khidzairy Bin Zainal Abidin
Ketua Penolong Pengarah • KPP
khidzairy.zainal@moe.gov.my6604
4.Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-6149
5.Kosong
Penolong Pengarah • PP
6623
6.Puan Noor Zuraida Binti Mohamad Tarmizi
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT
zuraida.tarmizi@moe.gov.my6636
7.Puan Nor Hafizah Binti Md Saad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
nhafizah.saad@moe.gov.my6614
8.Puan Nurlyana Binti Abdul Latib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
nurlyana.latib@moe.gov.my6635
9.Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
4712
10.Encik Mohd Yusoff Bin Abu Bakar
Pembantu Operasi • PO
yusoff.bakar@moe.gov.my4717
UNIT PERANCANGAN PENGANTARABANGSAAN
11.Kosong
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
6637
12.Puan Siti Mariam Binti Rajab
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sitimariam.rajab@moe.gov.my6609
13.Encik Mohd Fairuz Bin Rozlan
Penolong Pengarah • PP
fairuz.rozlan@moe.gov.my6866
14.Cik Nurfatin Syahira Binti Zolkafli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syahira.zolkafli@moe.gov.my6621
15.Puan Noor Annisaa Binti Md Yunus
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
annisaa.mdyunus@moe.gov.my4716
UNIT PENYELARASAN DAN PENGANTARABANGSAAN IPT
16.Puan Wan Nurul Hidayah Binti Wan Mohamad Akil
Ketua Penolong Pengarah • KPP
whidayah.akil@moe.gov.my6599
17.Puan Nur Wahidah Binti Harun
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurwahidah.harun@moe.gov.my6629
18.Puan Rehan Binti Berhanudin
Penolong Pengarah • PP
rehan.berhanudin@moe.gov.my6638
19.Cik Hasmah Binti Shamsuddin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
hasmah.sh@moe.gov.my6625
20.Cik Noor Hafizah Binti Hamda
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
hafizah.hamda@moe.gov.my6618
UNIT KOLABORASI ANTARABANGSA
21.Puan Anushela A/p Muniandy
Ketua Penolong Pengarah • KPP
anushela@moe.gov.my6596
22.Encik Chua Yong Wei
Penolong Pengarah • PP
chuayongwei@moe.gov.my6606
23.Puan Salina Binti Mokhtar
Penolong Pengarah • PP
salina.m@moe.gov.my6587
24.Cik Farahfatin Binti Kasimin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
fatin.kasimin@moe.gov.my5405
25.Puan Siti Norazliza Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
azliza.zakaria@moe.gov.my6619
UNIT PERANCANGAN EM LUAR NEGARA
26.Puan Nur Aida Binti Kipli
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
nuraida.kipli@moe.gov.my6134
27.Puan Tina Binti Mustafa
Penolong Pengarah Kanan • PPK
tina.mustafa@moe.gov.my6594
28.Puan Nurulazila Binti Abu Talip @ Yusof
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurulazila.talip@moe.gov.my6628
29.Puan Rohana Binti Rahmat
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(K)
rohana.rahmat@moe.gov.my 6597
30.Cik Che Rogayah Binti Ab Aziz
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
rogayah.aziz@moe.gov.my6613
31.Puan Tuan Norra Binti Tuan Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
norra.ibrahim@moe.gov.my6616
32.Puan Suhana Binti Sukaimi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
suhana.s@moe.gov.my6634
33.Puan Sabariah Binti Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
sabariah.abdul@moe.gov.my6631
UNIT OPERASI DAN PEMBANGUNAN EM LUAR NEGARA
34.Encik Nafizal Haris Bin Ismail
Ketua Penolong Pengarah • KPP
nafizal.ismail@moe.gov.my6591
35.Puan Noranizah Binti Md. Zainudin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
noranizah.zain@moe.gov.my6148
36.Puan Nor Hafizah Binti Abdul Rahman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nhafizah.rahman@moe.gov.my6608
37.Encik Khairul Anwar Bin Samsudin
Penolong Pengarah • PP
khairul.samsudin@moe.gov.my6610
38.Puan Noor Amira Binti Mahadzir
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
amira.mahadzir@moe.gov.my6627
39.Encik Sani Bin Yahya
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
sani.yahya@moe.gov.my6632
40.Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
4719
41.Cik Maizatul Hashimah Binti Yusof
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
mhashimah.yusof@moe.gov.my6603
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.