Bahagian Education Malaysia
Aras 4, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706853
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.YBhg. Profesor Dr. Rahmah Binti Ahmad H. Osman
Pengarah • P(BEM)
rahmahao@moe.gov.my6600
2.Puan Roshana Binti Daud
Setiausaha Pejabat • SUP
roshana.daud@moe.gov.my6601
SEKSYEN OPERASI PENGANTARABANGSAAN
3.YBrs. Dr. Nur Aida Binti Kipli
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
nuraida.kipli@moe.gov.my6134
UNIT PENGANTARABANGSAAN 1
4.Ts. Wan Nurul Hidayah Binti Wan Mohamad Akil
Ketua Penolong Pengarah • KPP
whidayah.akil@moe.gov.my6599
5.Puan Tina Binti Mustafa (cuti Bersalin)
Penolong Pengarah Kanan • PPK
tina.mustafa@moe.gov.my6594
6.Puan Siti Mariam Binti Rajab
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sitimariam.rajab@moe.gov.my6609
7.Kosong
Penolong Pengarah • PP
6623
8.Cik Hasmah Binti Shamsuddin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
hasmah.sh@moe.gov.my6625
9.Puan Tuan Norra Binti Tuan Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
norra.ibrahim@moe.gov.my6616
10.Encik Sani Bin Yahya
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
sani.yahya@moe.gov.my6632
UNIT PENYELARASAN OPERASI
11.Encik Mohammed Khidzairy Bin Zainal Abidin
Ketua Penolong Pengarah • KPP
khidzairy.zainal@moe.gov.my6604
12.Puan Noranizah Binti Md. Zainudin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
noranizah.zain@moe.gov.my6148
13.Puan Nor Hafizah Binti Abdul Rahman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nhafizah.rahman@moe.gov.my6608
14.Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-6149
15.Kosong
Penolong Pengarah • PP
6638
16.Encik Khairul Anwar Bin Samsudin
Penolong Pengarah • PP
khairul.samsudin@moe.gov.my6610
17.Puan Noor Amira Binti Mahadzir
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
amira.mahadzir@moe.gov.my6630
18.Puan Rohana Binti Rahmat
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(K)
rohana.rahmat@moe.gov.my 6597
19.Cik Che Rogayah Binti Ab Aziz
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
rogayah.aziz@moe.gov.my6603
20.Puan Noor Zuraida Binti Mohamad Tarmizi
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT
zuraida.tarmizi@moe.gov.my6636
21.Puan Siti Norazliza Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
azliza.zakaria@moe.gov.my6627
22.Puan Nurlyana Binti Abdul Latib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
nurlyana.latib@moe.gov.my6635
23.Puan Sabariah Binti Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
sabariah.abdul@moe.gov.my6631
24.Puan Noor Annisaa Binti Md Yunus
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
annisaa.mdyunus@moe.gov.my4716
25.Puan Nor Liyana Binti Ali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
liyana.ali@moe.gov.my6613
26.Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
4719
27.Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
4712
28.Cik Nazahiah Fadlina Binti Ahmad Nasaruddin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
fadlina.n@moe.gov.my6226
29.Encik Mohd Yusoff Bin Abu Bakar
Pembantu Operasi • PO
yusoff.bakar@moe.gov.my4717
SEKSYEN PEMBANGUNAN PENGANTARABANGSAAN
30.Kosong
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
6637
UNIT PENGANTARABANGSAAN 2
31.Encik Bustamam Bin Daud
Ketua Penolong Pengarah • KPP
bustamam.daud@moe.gov.my6591
32.Puan Nurulazila Binti Abu Talip @ Yusof
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurulazila.talip@moe.gov.my6628
33.Puan Suhana Binti Sukaimi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
suhana.s@moe.gov.my6634
34.Cik Noor Hafizah Binti Hamda
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
hafizah.hamda@moe.gov.my6618
UNIT PENGANTARABANGSAAN 3
35.Puan Anushela A/p Muniandy
Ketua Penolong Pengarah • KPP
anushela@moe.gov.my6596
36.Puan Nur Wahidah Binti Harun
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurwahidah.harun@moe.gov.my6629
37.Puan Salina Binti Mokhtar
Penolong Pengarah • PP
salina.m@moe.gov.my6587
38.Cik Farahfatin Binti Kasimin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
fatin.kasimin@moe.gov.my5405
39.Puan Nor Hafizah Binti Md Saad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
nhafizah.saad@moe.gov.my6614
40.Puan Julianah Gindam
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
julianah@moe.gov.my6602
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.