Kementerian Pendidikan Tinggi : Statistik Transaksi Perkhidmatan KPT 2019

Tahun › 2019 · 2018 · 2017 · 2016 · 2015 · 2014 · 2013 · 2012 · 2011 · 2010 ·

1. Statistik Transaksi Perkhidmatan Dalam Talian KPT 2019

Bil. Perkhidmatan JanFebMacAprMeiJun Jumlah
1.Hadiah Latihan Persekutuan72600015
2.Sistem Bayaran Balik Pinjaman Melalui FPX1,2461,4391,3260004,011
3.Hadiah Latihan Persekutuan Separa Biasiswa2000002
4.MyBrain15646722000153
5.Malaysia International Scholarship0000000
6.Sistem Permohonan Kemasukan Pelajar42575,6612,275,513307,685002,659,284
7.Biasiswa Sukan003,0680003,068
8.Sistem Permohonan Rayuan Kemasukan Pelajar0000272,7350272,735
9.Skim Latihan Pembangunan Pegawai IPTA 1000001
10.MyBrainSc12,29011,7004,23800028,228
11.Commonwealth Scholarship And Fellowship Plan0000000
12.Malaysian Technical Cooperation Programme0000000
13.Semakan Lejer Online21,55529,96642,04500093,566
Jumlah35,590118,8352,326,218307,685272,73503,061,063