Kementerian Pendidikan Tinggi : Statistik Transaksi Perkhidmatan KPT 2010

Tahun › 2018 · 2017 · 2016 · 2015 · 2014 · 2013 · 2012 · 2011 · 2010 ·

1. Statistik Transaksi Perkhidmatan Dalam Talian KPT 2010

Bil. Perkhidmatan JanFebMacAprMeiJunJulOgosSeptOktNovDis Jumlah
1.Hadiah Latihan Persekutuan00201712643267457403103185124403,135
2.Sistem Bayaran Balik Pinjaman Melalui FPX17194034143539151222123123493
3.Sistem Pengesanan Graduan 2,530024,79118,43213,6127,63728,15812,44820,97324,23218,6266,472177,911
4.Hadiah Latihan Persekutuan Separa Biasiswa00341880190123844146280734
5.MyBrain150000000000024,25224,252
6.Sistem Kajian Pengesanan Graduan Susulan0000000000000
7.Biasiswa Sukan000001,2641,4796120730004,085
8.Skim Latihan Pembangunan Pegawai IPTA 001522810035333019710252221,489
9.Bantuan Kewangan Asasi IPTA000016,333202552763752836312718,218
10.Semakan Lejer Online3005003003001,5413,9728,8664,5242,69804,31513,85641,172
Jumlah2,84751925,51819,94732,14313,56740,02718,49224,06125,84523,63144,892271,489